Placeholder for Infoblox Partner/ ResellerInfoblox Partner/ Reseller
Platinum Partner

Infoblox

Infoblox next level networking wnosi nowy poziom bezpieczeństwa, niezawodności i automatyzacji do chmurowych i hybrydowych bezpiecznych rozwiązań DNS, DHCP i IPAM (DDI).

Placeholder for Roundabout road carsRoundabout road cars

Informacje, obserwacje i i automatyzacje, które sprostają najtrudniejszym wyzwaniom sieciowym

Sieć odgrywa rolę tkanki łącznej dzisiejszej infrastruktury IT i ma kluczowe znaczenie dla sukcesu każdej organizacji. Jednocześnie jest ważniejsza i wrażliwsza niż kiedykolwiek wcześniej. Usługi DDI (DNS, DHCP i zarządzanie adresami IP) stają się najważniejsze. Jednak zarządzanie nimi i ich zabezpieczanie jest coraz trudniejsze, ponieważ sieci są coraz większe i bardziej złożone. Celem firmy Infoblox jest uproszczenie kontroli sieci i wykorzystanie bezcennych danych generowanych przez podstawowe usługi sieciowe oraz analizę zagrożeń do dostarczania praktycznych informacji na temat sieci.

Infoblox dostarcza przydatne informacje na temat sieci firmom, rządom i usługodawcom na całym świecie. Firma Infoblox jest liderem w zakresie usług DNS i DHCP oraz zarządzania adresami IP. Pozwala ona tysiącom organizacji kontrolować i zabezpieczać sieci od samego ich rdzenia, umożliwiając im zwiększenie wydajności i widoczności, poprawę obsługi klienta oraz spełnienie wymagań dotyczących zgodności.

Dzięki firmie Infoblox organizacje mogą chronić się przed zalewem złośliwego oprogramowania i cyberataków wymierzonych w sieci, ograniczać złożoność, tworząc pojedynczy punkt kontroli w tradycyjnych centrach danych oraz wdrożeniach chmur publicznych i prywatnych, ustanawiać pojedynczy punkt egzekwowania zasad bezpieczeństwa i wymagań dotyczących zgodności, a także dostarczać praktyczne informacje, dzięki którym sieci będą bardziej niezawodne, wydajne i skuteczne.

Infoblox

Rozwiązania

Dlaczego warto wybrać firmę Infoblox?

Wyzwania związane z dynamiczną siecią wymagają nowego podejścia

Pod wpływem trendów w zakresie bezpieczeństwa, wirtualizacji, chmury, przyjęcia protokołu IPv6 i Internetu rzeczy krajobrazy sieciowe bardzo szybko się zmieniają. Konwencjonalne rozwiązania w obszarze zarządzania obsługuje się ręcznie. Są one także fragmentaryczne i podatne na atak. Nie są już w stanie nadążyć za gwałtownym rozwojem urządzeń, ruchem IP i wyrafinowanymi zagrożeniami dla bezpieczeństwa.

Firma Infoblox umożliwia Ci kontrolę nad tym zmieniającym się krajobrazem w sposób, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. Pozwala Ci także przezwyciężać wszelkie przeszkody w sieci, które napotykasz dzisiaj, ale także z którymi możesz mieć do czynienia w przyszłości.

Pierwsza platforma pozwalająca na zbieranie i analizę danych o sieci w branży

Od 17 lat firma Infoblox pozostaje liderem na rynku podstawowych usług sieciowych, takich jak DNS, DHCP i zarządzanie adresami IP, znanych pod wspólną nazwą DDI.

Firma Infoblox wykorzystała swoje bogate doświadczenie w zakresie technologii DDI, aby stworzyć pierwszą platformę pozwalającą na zbieranie i analizę danych o sieci w branży. Wykracza ona poza DDI, aby umożliwić Ci wykorzystanie obserwacji przepływających przez sieć danych w celu poprawy wszystkich aspektów zarządzania siecią, bezpieczeństwa, sprawności i kontroli kosztów.

Twój specjalista Infoblox

Firma Nomios jest nagradzanym partnerem Infoblox, specjalizującym się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Nomios ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Firma Nomios postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów oferowanych przez nią rozwiązań. Oznacza to, że Nomios może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, pozwalającym prawidłowo ocenić wymagania biznesowe klienta oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Infoblox i nimi zarządzać, aby odpowiadały one potrzebom klienta.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji