Placeholder for Infoblox Partner/ ResellerInfoblox Partner/ Reseller
Platinum Partner

Oprogramowanie do automatyzacji sieci

Połączenie automatyzacji sieci z wglądem w dane i widocznością w celu zwiększenia czasu pracy sieci, jej wydajności i bezpieczeństwa.

Placeholder for Roundabout road carsRoundabout road cars

Inteligentna automatyzacja sieci rdzeniowej dzięki wglądowi opartemu na danych

W miarę rozprzestrzeniania się urządzeń i aplikacji w całej sieci, niezwykle trudno jest dostrzec rzeczy w perspektywie, a tym bardziej efektywnie wykorzystać zasoby. Zespoły IT walczą, aby utrzymać się na szczycie procesu dostarczania, konfiguracji, nieuczciwych urządzeń, zgodności z przepisami, audytów, planowania pojemności i wielu innych działań. A gdy brakuje im kompleksowego spojrzenia i informacji kontekstowych, sieć pozostaje narażona na nieplanowane przestoje, skoki ruchu, niską wydajność i zagrożenia bezpieczeństwa.

Automatyzacja sieci Infoblox zawiera użyteczną inteligencję, automatycznie wydestylowaną z rzek telemetrii przepływających przez podstawowe usługi sieciowe, takie jak DNS, DHCP i IPAM (DDI). Automatyzacja sieci, w połączeniu z wglądem w dane i kompleksową widocznością, umożliwia zespołom podejmowanie szybszych, inteligentniejszych decyzji dotyczących sieci, optymalizację czasu pracy, wydajności i efektywności, zwiększenie bezpieczeństwa i umożliwienie innowacji w całej firmie.

Uproszczenie i usprawnienie zarządzania siecią

NetMRI

Uproszczenie i usprawnienie zarządzania siecią

W dzisiejszych czasach sieć musi obsługiwać coraz większą liczbę aplikacji działających na żądanie i zapewniających czas reakcji rzędu ułamków sekundy. W związku z tym infrastruktura sieciowa staje się coraz bardziej złożona. Składa się ona z różnorodnej, często rozproszonej infrastruktury wielu producentów, w tym urządzeń mobilnych na obrzeżach i infrastruktury centrum danych. Aby wszystko działało sprawnie, inżynierowie sieciowi prawdopodobnie polegają na ręcznych procesach i słabo zintegrowanych rozwiązaniach. Takie podejścia utrudniają sprawne działanie, nie zapewniają pełnej widoczności i nie są skalowalne. Sprawia to, że coraz trudniej jest sprostać rosnącym wymaganiom w zakresie dostarczania usług i niezawodności, których wymaga przedsiębiorstwo i jego klienci.

Dzięki Infoblox NetMRI, możesz uzyskać kontrolę nad swoją wysoce złożoną infrastrukturą sieciową. Rozwiązanie to upraszcza i automatyzuje zarządzanie środowiskami wielu producentów oraz wymusza stosowanie najlepszych praktyk, nakazów zgodności i polityk bezpieczeństwa.

Skuteczne odkrywanie i analizowanie konfiguracji sieciowych

Automatycznie wykrywa wszystkie urządzenia w sieci, ich lokalizację i sposób połączenia. Proaktywnie monitoruj i analizuj konfiguracje sieci, aby wcześnie identyfikować problemy z konfiguracją. Zastosowanie dogłębnej analizy i wglądu w celu optymalizacji sieci, uniknięcia przestojów i identyfikacji nieuczciwych urządzeń. Łatwe inwentaryzowanie i wizualizowanie wielu warstw topologii i konstrukcji sieciowych, takich jak VLAN-y, trasy i sieci wirtualne.

Placeholder for Infoblox efficiently discover analyze network configurationsInfoblox efficiently discover analyze network configurations

Szybka adaptacja do zmieniających się potrzeb biznesowych

Automatyzuj zmiany w sieci, szybko udostępniaj nowe usługi i wdrażaj modyfikacje sieci w ciągu minut, a nie dni czy tygodni. Automatyczne i dynamiczne usuwanie nieprawidłowości i dostarczanie usług bez konieczności oczekiwania na ręczne działania. Zyskaj sprawność, aby wykorzystać wiedzę o sieci do szybszego rozwiązywania problemów i przyspieszenia dostarczania usług i konserwacji sieci.

Placeholder for Infoblox rapidly adapt evolving business needs 1Infoblox rapidly adapt evolving business needs 1

Łatwiejsze monitorowanie i egzekwowanie zasad

Automatyczne i ciągłe egzekwowanie oraz audyt konfiguracji infrastruktury sieciowej. Uproszczone egzekwowanie zgodności z wymaganiami korporacyjnymi i regulacyjnymi, takimi jak PCI, HIPAA, DISA i STIGs w urządzeniach wielu producentów. Zastosuj out-of-the-box configuration policies, aby ocenić swoją sieć pod kątem najlepszych praktyk branżowych bez konieczności pisania skryptów.

Wykorzystaj NetMRI Advisor do ciągłych aktualizacji i monitorowania PSIRTs, Advisories oraz ogłoszeń o zakończeniu sprzedaży/obsługi, które mają wpływ na Twoje urządzenia.

Placeholder for Infoblox more easily monitor enforce policiesInfoblox more easily monitor enforce policies

Główne cechy

icon Wykrywanie sieci
Wykrywanie sieci
Automatyczne i ciągłe śledzenie infrastruktury wielu producentów, hostów końcowych, konstrukcji sieciowych (tras, sieci VLAN, wirtualnego przekierowania i routingu itp.) oraz topologii z informacjami bieżącymi i historycznymi.
icon Zarządzanie konfiguracją
Zarządzanie konfiguracją
Automatyczne wykrywanie i audyt zmian w sieci oraz otrzymywanie szczegółowych analiz. Korzystaj z kopii zapasowych konfiguracji, zaawansowanego wyszukiwania oraz korelacji problemów sieciowych z czasem i lokalizacją.
icon Automatyzacja zmian
Automatyzacja zmian
Zarządzaj zadaniami zmian w całej sieci za pomocą prostych, ale solidnych metod kodowania logiki zmian przy minimalnym użyciu skryptów.
icon Egzekwowanie polityki i zgodności
Egzekwowanie polityki i zgodności
Automatyczna i ciągła ocena zmian w sieci w czasie rzeczywistym pod kątem polityk bezpieczeństwa dzięki łatwemu w użyciu studiu reguł.
icon Analiza sieci
Analiza sieci
Uzyskaj analizy i alerty dotyczące problemów z konfiguracją sieci, w tym tykających bomb zegarowych, które nie wykazują żadnych objawów usterki ani wydajności.
icon Dostęp mobilny w dowolnym miejscu i czasie
Dostęp mobilny w dowolnym miejscu i czasie
Zarządzaj swoją siecią z poziomu urządzenia mobilnego. Wyświetl inwentaryzację sieci, znajdź lokalizacje urządzeń i kontroluj połączenia portów i VLAN.
icon Urządzenie hartowane
Urządzenie hartowane
Uzyskaj rozwiązanie, które jest dostarczane na specjalnie skonstruowanym urządzeniu sprzętowym i zawiera system operacyjny oraz bazę danych, co zmniejsza koszty i wymagania dotyczące konserwacji.
Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji