Platinum Partner
logo ActiveTrust Suite

ActiveTrust Suite

ActiveTrust Suite wypełnia lukę w bezpieczeństwie DNS dzięki rozwiązaniu hybrydowemu.

Zalety pakietu ActiveTrust® Suite

ActiveTrust® Suite proaktywnie chroni użytkowników w każdym miejscu: w siedzibie firmy, w roamingu oraz w zdalnym biurze/oddziale przed cyberatakami. Rozwiązanie automatycznie zatrzymuje komunikację urządzeń z C&Cs/botnetami i zapobiega eksfiltracji danych opartej na DNS. Gromadzi dane wywiadowcze o zagrożeniach i przekazuje zweryfikowane dane do istniejącej infrastruktury bezpieczeństwa w celu remediacji zagrożeń i zapobiegania przyszłym atakom. Jest łatwy w obsłudze, wdrożeniu i utrzymaniu oraz umożliwia ujednolicone zarządzanie politykami.

Opcje wdrożenia: On-premise lub z chmury

ActiveTrust®

Infoblox ActiveTrust® pozwala klientom proaktywnie wykrywać, badać, ustalać priorytety i zapobiegać cyberzagrożeniom. Infoblox ActiveTrust® łączy w sobie Infoblox DNS Firewall, Infoblox Threat Insight in the Cloud, Infoblox Threat Intelligence Data Exchange (TIDE) oraz Infoblox Dossier™. Rozwiązanie zapobiega eksfiltracji danych i komunikacji C&C złośliwego oprogramowania poprzez DNS, centralnie agreguje wewnętrzne i zewnętrzne informacje o zagrożeniach, dystrybuuje dane o zagrożeniach do istniejącej infrastruktury bezpieczeństwa klienta.

ActiveTrust® Cloud

Infoblox ActiveTrust® Cloud, dostarczany jako usługa, zapobiega eksfiltracji danych opartej na DNS, zatrzymuje komunikację urządzeń z C&C/botnetami i zapewnia wgląd w zagrożone urządzenia w siedzibie klienta lub poza nią. Rozwiązanie jest łatwe w obsłudze, wdrażaniu i utrzymaniu (nie wymaga umiejętności informatycznych) oraz zapewnia szybki czas uzyskania wartości dodanej. ActiveTrust® Cloud łączy w sobie Infoblox DNS Firewall, Infoblox Threat Intelligence, Infoblox Dossier™, Infoblox Threat Insight i Reporting.

Skontaktuj się z nami już dziśPotrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of black woman curly hairPortrait of black woman curly hair

Więcej aktualizacji