Placeholder for Infoblox Partner/ ResellerInfoblox Partner/ Reseller
Platinum Partner

DDI private cloud virtualisation

Zwiększenie wydajności i spójności w środowiskach zwirtualizowanych i chmurowych

Placeholder for Roundabout road carsRoundabout road cars

Maksymalizacja wartości wdrożeń wirtualnych i w chmurze

Wirtualne i prywatne chmury zapewniają organizacji niezaprzeczalne korzyści w zakresie skalowalności, zwinności i kontroli kosztów dla potrzeb sieci rozproszonej. Jednak konwencjonalne narzędzia do zarządzania siecią podważają te zalety. Na przykład, konfiguracja DNS i adresów IP jest w dużej mierze wykonywana ręcznie przy użyciu segmentowych rozwiązań punktowych. Narzędzia te nie są zaprojektowane do wspierania elastycznej skalowalności. Nie mogą też zapewnić kontroli, widoczności, niezawodności i spójności z wymaganiami Twojej organizacji.

Dlatego stworzyliśmy Infoblox DDI dla wirtualizacji i chmury prywatnej. Actionable network intelligence pozwala na centralną, elastyczną i efektywną kontrolę DNS, DHCP i IPAM dla złożonych, rozproszonych środowisk wirtualnych i chmurowych. Teraz można pewnie obsługiwać złożone wieloplatformowe obciążenia robocze i zmaksymalizować pełny potencjał strategii wdrażania chmury prywatnej i wirtualizacji.


Automatyczne dostarczanie i zarządzanie prywatną chmurą i środowiskami wirtualnymi

Automatyzacja przydzielania i odbierania adresów IP i rekordów DNS w środowiskach chmur prywatnych i wirtualnych, eliminująca nieefektywne przekazywanie zadań między zespołami. Usprawnij dystrybucję obciążenia, uzyskując jednocześnie granularną kontrolę nad właściwościami sieci wirtualnej. Zwiększ produktywność i wydajność, tworząc spójne przepływy pracy w środowiskach VMware, OpenStack i Docker.

Placeholder for Infoblox provisionInfoblox provision

Wzmocnienie nadzoru i kontroli nad zasobami wirtualnymi

Automatyczne wykrywanie i śledzenie maszyn wirtualnych (VM) na różnych platformach za pomocą ujednoliconej konsoli. Monitoruj obciążenia i ich relacje z siecią, skracając jednocześnie czas rozwiązywania problemów. Usprawnij procesy zgodności i audytu dzięki wglądowi w instancje wirtualne, wzbogaconemu o widoki bieżące i historyczne. Automatycznie dokumentuj maszyny wirtualne i ich zasoby, takie jak rekordy DNS i adresy IP, aby wszystko było aktualne.

Placeholder for Infoblox control virtual resourcesInfoblox control virtual resources

Zapewnienie spójności w środowiskach wieloplatformowych

Dzięki Infoblox możesz uprościć to, co jest potrzebne do wdrożenia spójnych procesów w całej swojej rozszerzonej infrastrukturze on-premises, zwirtualizowanej i hybrydowej chmurze. Zastosuj zaawansowaną automatyzację i centralizację, aby zapewnić jednolite wdrożenie polityk sieciowych dla DNS i dostarczania adresów IP. Wzmocnij pozycję poszczególnych działów poprzez dystrybucję uprawnień do provisioningu przy zachowaniu pełnego nadzoru. Zapewnij spójność niezbędną dla bezpieczeństwa, wydajności i niezawodności sieci.

Placeholder for Infoblox ensure consistencyInfoblox ensure consistency

Główne cechy

icon DDI w chmurze
DDI w chmurze
Automatyzacja dostarczania rekordów DNS i adresów IP dla maszyn wirtualnych z wbudowanymi integracjami dla różnych platform chmurowych, w tym VMware, AWS, OpenStack i Microsoft Azure. Zarządzaj i wizualizuj konfiguracje DNS i sieci w jednolitym interfejsie użytkownika lub za pomocą interfejsów API. Zapewnij lokalną kontrolę i wzmocnij osoby lub działy, delegując uprawnienia DNS i IPAM do tych działów.
icon Zaawansowane interfejsy API
Zaawansowane interfejsy API
Umożliwiaj wstępnie zbudowaną niestandardową integrację z innymi platformami automatyzacji i orkiestracji. Osiągnij skalowanie API za pomocą rozproszonego podejścia do obsługi szczytowych obciążeń API.
icon Niezrównana widoczność i kontrola
Niezrównana widoczność i kontrola
Ciągłe odkrywanie i śledzenie zasobów wirtualnych na wielu platformach dzięki zautomatyzowanemu procesowi odkrywania. Śledzenie i audyt bieżących i historycznych instancji wirtualnych w celu zapewnienia zgodności i spójnych polityk.
icon Elastyczna skala
Elastyczna skala
Zbuduj elastyczną i skalowalną architekturę usług sieci rdzeniowej dla rosnących i ewoluujących wdrożeń chmury.
Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji