Placeholder for Infoblox Partner/ ResellerInfoblox Partner/ Reseller
Platinum Partner

DNS, DHCP oraz IPAM

Łatwe zarządzanie różnymi wyzwaniami DDI za pomocą jednej platformy.

Placeholder for Roundabout road carsRoundabout road cars

Zwiększenie wydajności IT dzięki centralnie zarządzanemu, zintegrowanemu systemowi DDI

Krajobrazy sieciowe szybko ewoluują, napędzane przez trendy w zakresie bezpieczeństwa, wirtualizacji, chmury, SDN, przyjęcia IPv6 oraz Internetu rzeczy (IoT). Wymagania te wymagają zaawansowanych rozwiązań do zarządzania DNS, DHCP i zarządzania adresami IP, krytycznymi usługami sieciowymi znanymi pod wspólną nazwą DDI.

Infoblox DDI jest naszym wiodącym w branży, zintegrowanym i centralnie zarządzanym podejściem do dostarczania DDI klasy korporacyjnej. Wykorzystuje opatentowaną technologię Infoblox GridTM , aby zapewnić wysoką dostępność usług DNS, DHCP i IPAM w całej sieci rozproszonej. Infoblox DDI ułatwia obsługę bieżących i zmieniających się potrzeb przy jednoczesnym osiągnięciu najwyższych standardów bezpieczeństwa, czasu działania usług i wydajności operacyjnej.

Korzystając z Infoblox DDI, zespoły IT mogą:

Konsolidować DNS, DHCP, zarządzanie adresami IP i inne podstawowe usługi sieciowe w jedną platformę, zarządzaną ze wspólnej konsoli.

  • Centralnie zarządzać funkcjami DDI w zróżnicowanej infrastrukturze dzięki zintegrowanym możliwościom dla środowisk hybrydowych i chmury publicznej oraz chmury wirtualnej i prywatnej.
  • Dostęp do bogatego, zintegrowanego raportowania i możliwości analitycznych w zakresie planowania pojemności, zarządzania zasobami, kontroli zgodności i audytu.
  • Zwiększenie wydajności i automatyzacji IT poprzez płynną integrację z innymi systemami IT za pomocą interfejsów API RESTful w połączeniu z Infoblox Grid.

Infoblox DDI Components Infoblox DNS

Twoja sieć jest w dużym stopniu tak odporna jak DNS, ponieważ system ten odgrywa tak centralną rolę w łączeniu urządzeń i aplikacji w całej firmie. Dzięki Infoblox DNS można centralnie zarządzać i automatyzować wszystkie aspekty DNS za pomocą specjalnie zbudowanej platformy, aby osiągnąć wysoką dostępność, wydajność, bezpieczeństwo i czas reakcji aplikacji, które są potrzebne, aby dobrze prosperować w cyfrowo połączonym świecie.

Placeholder for Infoblox dnsInfoblox dns

Infoblox IPAM i DHCP

Rozprzestrzenianie się urządzeń mobilnych oraz nadejście protokołu IPv6 wywierają coraz większą presję na Twoją organizację, aby efektywnie dostarczać i zarządzać dużą liczbą adresów IP, a także skuteczniej nadzorować działania DHCP. Dzięki zintegrowanej platformie Infoblox można z łatwością sprostać najtrudniejszym wymaganiom w zakresie IPAM i DHCP.

Placeholder for Infoblox ipam dhcpInfoblox ipam dhcp
Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji