Placeholder for Infoblox Partner/ ResellerInfoblox Partner/ Reseller
Platinum Partner

DNS traffic contol

Optymalizacja czasów reakcji aplikacji dzięki zintegrowanemu globalnemu równoważeniu obciążenia serwerów.

Placeholder for Roundabout road carsRoundabout road cars

Zautomatyzowana i inteligentna kontrola ruchu DNS

W świecie "na żądanie", nawet niewielkie opóźnienia w czasie odpowiedzi aplikacji mogą prowadzić do niedopuszczalnych strat w produktywności, zadowoleniu klientów i sprzedaży. Ruch nieumyślnie kierowany do uszkodzonych serwerów często ginie bez powiadomienia, trafiając do tak zwanych "czarnych dziur" sieciowych. Jeśli centrum danych ulegnie awarii, ruch musi zostać skierowany do następnego dostępnego centrum danych w celu odtworzenia po awarii i zapewnienia ciągłości usług. Urządzenie Global Server Load-Balancing (GSLB) może rozwiązać większość z tych problemów. Jednakże, większość urządzeń GLSB to rozwiązania samodzielne, które są wdrażane i zarządzane oddzielnie od systemów związanych z DNS. Takie podejście znacznie zwiększa koszty kapitałowe i operacyjne.

Dzięki kontroli ruchu DNS przez Infoblox, można wyeliminować kosztowne opóźnienia w czasie odpowiedzi aplikacji w całej sieci. Z Infoblox DNS traffic control, możesz w unikalny sposób połączyć zaawansowane funkcje równoważenia obciążenia z zarządzaniem DNS w jedno, ujednolicone rozwiązanie.

Przyspieszenie czasu reakcji aplikacji

Zwiększ doświadczenia klientów poprzez zapewnienie terminowych odpowiedzi aplikacji, zarówno w sieci firmowej, jak i w Internecie. Dzięki Infoblox DNS Traffic Control, ruch aplikacji jest inteligentnie kierowany do idealnego serwera w każdym przypadku w oparciu o wiele parametrów, takich jak bliskość klienta i serwera oraz dostępność serwera. Poprawa szybkości reakcji i wydajności wszystkich aplikacji, w tym wideo, poprzez optymalizację dystrybucji ruchu w sieci. Dla ruchu zewnętrznego, Infoblox DNS Traffic Control kieruje ruch do optymalnego centrum danych w oparciu o lokalizację, geografię i inne parametry, aby znacznie poprawić czasy odpowiedzi.

Placeholder for Infoblox application response timesInfoblox application response times

Zautomatyzuj odzyskiwanie danych po awarii i ciągłość działania

Upewnij się, że ludzie mogą łączyć się z Twoimi aplikacjami i witrynami internetowymi bez opóźnień w każdych okolicznościach. Nasze rozwiązanie stale monitoruje sieć w celu wykrycia problemów z dostępnością serwerów i centrów danych. W przypadku katastrofy lub innej awarii, zewnętrzny ruch internetowy lub wewnętrzny ruch aplikacji automatycznie kieruje się do optymalnych alternatywnych lokalizacji lub serwerów, w oparciu o analityczne spostrzeżenia dotyczące wydajności. Twój ruch nigdy nie wpada w czarne dziury. Uzyskuje się również widoczność i analitykę predykcyjną, które są potrzebne do lepszego zarządzania czasem reakcji serwerów, ich dostępnością i pojemnością.

Placeholder for Infoblox disaster recovery businessInfoblox disaster recovery business

Mądrzejszy ruch dzięki ujednoliconemu zarządzaniu

Uprość administrację i zmniejsz wydatki poprzez zarządzanie globalnym równoważeniem obciążenia serwerów i DNS za pomocą jednego zunifikowanego rozwiązania - bez potrzeby stosowania oddzielnego urządzenia. Z Infoblox, możesz kontrolować równoważenie obciążenia poprzez tę samą scentralizowaną konsolę zarządzania używaną do wszystkich konfiguracji związanych z DNS, IPAM i DHCP. Obsługuj to wszystko za pomocą jednej platformy i zmaksymalizuj zwrot z inwestycji.

Placeholder for Infoblox unified managementInfoblox unified management

Główne cechy

icon Różnorodne metody równoważenia obciążenia
Różnorodne metody równoważenia obciążenia
Obsługuje round robin, ratio, globalną dostępność i topologię.
icon Wiele monitorów stanu zdrowia
Wiele monitorów stanu zdrowia
Zapewnia integrację z HTTP/S, SNMP, TCP, UDP, SIP i ICMP. Integracja z Infoblox IPAM ułatwia konfigurację serwerów i reguł topologii.
icon Scentralizowany UI
Scentralizowany UI
Umożliwia scentralizowane zarządzanie w celu zwiększenia wydajności operacyjnej za pomocą ujednoliconego interfejsu użytkownika dla całego przedsiębiorstwa.
icon Atrybuty rozszerzalne
Atrybuty rozszerzalne
Dostarcza metadanych, takich jak lokalizacja, które mogą być wykorzystane do podejmowania efektywnych decyzji dotyczących równoważenia obciążenia.
Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji