Placeholder for Infoblox Partner/ ResellerInfoblox Partner/ Reseller
Platinum Partner

IPAM dla Microsoft

Wzmocnij swoją inwestycję w Microsoft dzięki Infoblox IPAM.

Placeholder for Roundabout road carsRoundabout road cars

Optymalizacja wydajności, widoczności i bezpieczeństwa

Skuteczne podejmowanie decyzji w IT jest bezpośrednio skorelowane z precyzyjnymi i dogłębnymi szczegółami na poziomie adresów w systemie zarządzania adresami IP (IPAM).

Luki w Microsoft IPAM powodują niespójność pomiędzy aktualnym stanem topologii sieci a informacjami zawartymi w Microsoft Active Directory (AD). Może to prowadzić do całkowitych przerw w działaniu podstawowych usług, takich jak uwierzytelnianie użytkowników i dostępność plików. Ponadto, serwer Microsoft IPAM jest ograniczony do pojedynczego lasu, co wymaga wielu połączeń z serwerem w celu zarządzania wieloma lasami.

Infoblox IPAM bezproblemowo integruje się z witrynami i usługami Microsoft AD i wypełnia tę lukę dla administratorów AD i sieci. Ponadto, Infoblox obejmuje lasy Microsoft i łączy całe środowisko Microsoft w centralnie zarządzanym interfejsie graficznym, zapewniając niespotykaną dotąd widoczność, wydajność operacyjną i dostępność usług.

Integracja z grupami AD bez pośredników

Infoblox zapewnia przejrzystą, bezagentową implementację IPAM, która nie wymaga żadnych zmian w Microsoft Active Directory i/lub istniejących aplikacjach. Infoblox integruje się bezproblemowo, wykorzystując te same natywne wywołania programowe używane przez Microsoft.

Placeholder for Infoblox agentless integration with ad sitesInfoblox agentless integration with ad sites

Integracja z grupami AD bez pośredników

Infoblox zapewnia przejrzystą, bezagentową implementację IPAM, która nie wymaga żadnych zmian w Microsoft Active Directory i/lub istniejących aplikacjach. Infoblox integruje się bezproblemowo, wykorzystując te same natywne wywołania programowe używane przez Microsoft.

Placeholder for Infoblox multiple domainsInfoblox multiple domains

Zgodność z wymogami i audyty to pestka!

Dzięki Infoblox IPAM możesz korzystać z rozbudowanych możliwości raportowania, audytu i bezpieczeństwa. Organizacja może automatycznie rejestrować wszystkie operacje związane z własnością intelektualną na potrzeby zgodności z przepisami i sprawozdawczości. Infoblox IPAM dla Microsoft zawiera również możliwości kontroli granularnej pozwalające na uzyskanie poziomów bezpieczeństwa niedostępnych na serwerach Microsoft.

Placeholder for Infoblox compliance requirements auditsInfoblox compliance requirements audits

Główne cechy

icon Integracja z DA
Integracja z DA
Transparentne, bezagentowe wdrożenie IPAM, które nie wymaga zmian w Microsoft Active Directory.
icon Spójny i scentralizowany interfejs użytkownika
Spójny i scentralizowany interfejs użytkownika
Dwukierunkowe, scentralizowane zarządzanie z ujednoliconym interfejsem użytkownika dla urządzeń firmy Microsoft i innych.
icon Wykrywanie niezarządzanych urządzeń i sieci
Wykrywanie niezarządzanych urządzeń i sieci
Odkrywa wszystkie urządzenia podłączone do sieci i przekształca odkryte obiekty w obiekty zarządzane.
icon Atrybuty, które można rozszerzyć
Atrybuty, które można rozszerzyć
Organizowanie i udostępnianie danych w bardziej efektywny sposób dzięki wykorzystaniu metadanych do oznaczania kluczowych aktywów IP.
icon Zintegrowane przepływy pracy
Zintegrowane przepływy pracy
Automatyzacja przepływów pracy, przypisywanie adresów IP z poziomu jednego interfejsu użytkownika i monitorowanie stanu administracji portami.
icon Pełne wykrycie sieci
Pełne wykrycie sieci
Dzięki Infoblox Network Insight masz jeden punkt zbierania danych o protokołach, infrastrukturze sieciowej, hostach końcowych, łączności i portach przełączników.
Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji