Placeholder for Ivanti Partner / ResellerIvanti Partner / Reseller
Strategic Business Partner

Ivanti Zero Trust

Zabezpieczenie dla mobilnego miejsca pracy oparte na koncepcji Zero Trust.

Placeholder for Eberhard grossgasteiger Vd Yo R4v E7s unsplashEberhard grossgasteiger Vd Yo R4v E7s unsplash

Mobilne miejsce pracy już tu jest. Teraz czas je zabezpieczyć.

Praca z dowolnego miejsca oznacza, że pracownicy potrzebują dostępu do firmowych aplikacji i danych z dowolnego urządzenia, w dowolnym miejscu i czasie. To nowy poziom wolności – i narażenia. Poruszaj się po nowym środowisku z zabezpieczeniami stworzonymi specjalnie z myślą o mobilnych miejscach pracy. Uzyskaj kompleksowe zabezpieczenia dla każdego urządzenia, każdego użytkownika, każdej aplikacji i każdej sieci – w dowolnym miejscu.

Dlaczego potrzebujesz zerowego zaufania? Zero zaufania. Zero kompromisów.

Wraz z rosnącą liczbą zagrożeń oraz ich wyrafinowaniem, Zero Trust jest właściwym rozwiązaniem dla mobilnego miejsca pracy. Poprzez ciągłą weryfikację postawy i zgodności oraz zapewnienie najmniej uprzywilejowanego dostępu, możesz zmniejszyć zasięg ataków na organizację i prawdopodobieństwo naruszenia bezpieczeństwa danych. Ponadto Zero Trust łagodzi zagrożenia, tworząc spójne i bardziej wydajne środowisko bezpieczeństwa dla użytkowników, niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

Przyjmij postawę Zero Trust.

Masz już zasoby IT, zasady bezpieczeństwa, infrastrukturę sieciową, wymagania dotyczące zgodności i potrzeby użytkowników. Każdy z tych elementów jest unikalny dla Twojej organizacji – a Twoja przygoda z Zero Trust również będzie wyjątkowa. Koncepcja Zero Trust nie jest podejściem uniwersalnym. Można je dostosować do aktualnego stanu, strategii i celów.

Ivanti

Dlaczego Zero Trust

Skuteczne zabezpieczanie zaczyna się od jednego z tych fundamentalnych filarów Zero Trust.

icon Weryfikuj użytkowników
Weryfikuj użytkowników
Nawet jeśli mają najlepsze intencje, użytkownicy nadal pozostają najsłabszym ogniwem, a ataki phishingowe są obecnie rozpowszechnione bardziej niż kiedykolwiek. Zabezpiecz swoich użytkowników za pomocą silnych rozwiązań uwierzytelniających, takich jak uwierzytelnianie wieloskładnikowe, bezpieczny dostęp bez hasła, dane biometryczne oraz zarządzanie dostępem uprzywilejowanym.
icon Zarządzaj urządzeniami
Zarządzaj urządzeniami
Wzrasta liczba ataków typu ransomware. Aby nie dopuścić do działania szkodliwych podmiotów, jednocześnie zachowując te same wrażenia użytkownika, należy zapewnić ciągłe zarządzanie podatnością, inteligentne zarządzanie poprawkami i wykrywanie zagrożeń mobilnych oraz ich usuwanie.
icon Zabezpiecz obciążenie robocze i aplikacje
Zabezpiecz obciążenie robocze i aplikacje
Niezależnie od tego, czy obciążenie robocze znajduje się w chmurze, czy jest przetwarzane lokalnie, podejście Zero Trust może obsługiwać bezpieczne praktyki programistyczne, najmniej uprzywilejowany dostęp, bezpieczną komunikację między aplikacjami i zabezpieczenia "kontenerów".
icon Chroń swoją sieć
Chroń swoją sieć
Dla dostępu do sieci Zero Trust kontekst ma kluczowe znaczenie. Organizacje muszą wyjść poza tradycyjne sieci VPN i projektować sieci z mikrosegmentami, które mogą podejmować inteligentne decyzje dotyczące kontroli dostępu w oparciu o atrybuty użytkownika, postawę urządzenia i typ aplikacji.
icon Chroń swoje dane
Chroń swoje dane
Wiemy, jak trudno jest uzyskać mapowanie, klasyfikację i zapobieganie stratom danych na dużą skalę w nowoczesnym środowisku pracy. Higiena danych ma jednak kluczowe znaczenie dla ciągłości, zgodności i prywatności.
icon Ciągła widoczność i automatyzacja odpowiednio do skali
Ciągła widoczność i automatyzacja odpowiednio do skali
Nie możesz zabezpieczyć tego, czego nie widzisz. Bądź na bieżąco dzięki rozległym raportom z całej infrastruktury IT i zautomatyzowanemu reagowaniu na zagrożenia. To jedyny sposób na skalowanie zespołów IT tak, aby sprostały wyzwaniom związanym z zabezpieczaniem mobilnych miejsc pracy.
Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji