Placeholder for Ivanti Partner / ResellerIvanti Partner / Reseller
Strategic Business Partner

Ivanti

W Everywhere Workplace pracownicy używają niezliczonych urządzeń, aby uzyskać dostęp do sieci IT, aplikacji i danych, aby zachować produktywność podczas pracy z dowolnego miejsca. Firma Ivanti umożliwia pracę Everywhere Workplace.

Placeholder for Eberhard grossgasteiger Vd Yo R4v E7s unsplashEberhard grossgasteiger Vd Yo R4v E7s unsplash

Zapewnij sobie możliwość pracy w każdym miejscu (Everywhere Workplace)

Ivanti (po przejęciu m.in. firmy Pulse Secure) automatycznie wyszukuje, naprawia i chroni każde urządzenie niezależnie od jego lokalizacji. Nie ma znaczenia, czy Twój zespół pracuje tuż obok, czy na drugim końcu świata. Ivanti ułatwia wykonywanie pracy w łatwy i bezpieczny sposób.

Ivanti

Rozwiązania

Twoi specjaliści Ivanti

Nagradzana firma Nomios jest partnerem Ivanti i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Nomios Poland ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Ivanti postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Ivanti. Oznacza to, że Nomios może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Ivanti oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji