Strategic Business Partner
logo Ivanti

Ivanti

W Everywhere Workplace pracownicy używają niezliczonych urządzeń, aby uzyskać dostęp do sieci IT, aplikacji i danych, aby zachować produktywność podczas pracy z dowolnego miejsca. Firma Ivanti umożliwia pracę Everywhere Workplace.

Zapewnij sobie możliwość pracy w każdym miejscu (Everywhere Workplace)

Ivanti (po przejęciu m.in. firmy Pulse Secure) automatycznie wyszukuje, naprawia i chroni każde urządzenie niezależnie od jego lokalizacji. Nie ma znaczenia, czy Twój zespół pracuje tuż obok, czy na drugim końcu świata. Ivanti ułatwia wykonywanie pracy w łatwy i bezpieczny sposób.

Ivanti

Rozwiązania

Twoi specjaliści Ivanti

Nagradzana firma Nomios jest partnerem Ivanti i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Nomios Poland ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Ivanti postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Ivanti. Oznacza to, że Nomios może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Ivanti oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Skontaktuj się z nami już dziśPotrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of black woman curly hairPortrait of black woman curly hair

Więcej aktualizacji