Placeholder for Juniper Networks Partner/ ResellerJuniper Networks Partner/ Reseller
Elite Plus Partner

Juniper Networks Advanced Threat Prevention Appliance

Kompleksowe wykrywanie zagrożeń i złośliwego oprogramowania, skonsolidowana analiza bezpieczeństwa i szybkie łagodzenie zagrożeń.

Placeholder for Juniper Networks PartnerJuniper Networks Partner

Advanced Threat Prevention Appliance

Urządzenie Advanced Threat Prevention Appliance zapewnia kompleksową ochronę lokalną przed zaawansowanymi, stale zmieniającymi się zagrożeniami.

W przypadku tradycyjnych narzędzi bezpieczeństwa opartych na sygnaturach, ataki typu zero-day często pozostają niewykryte. Juniper ATP Appliance wykorzystuje zaawansowane technologie uczenia maszynowego oraz analizy behawioralnej w celu identyfikacji istniejących i nieznanych zaawansowanych zagrożeń w czasie zbliżonym do rzeczywistego. Osiąga to poprzez ciągłe, wieloetapowe wykrywanie i analizę ruchu sieciowego, poczty elektronicznej oraz ruchu rozproszonego w sieci.

Placeholder for Juniper advanced threat prevention applianceJuniper advanced threat prevention appliance

Urządzenie ATP przechwytuje dane o zagrożeniach z wielu urządzeń zabezpieczających, stosuje analitykę w celu identyfikacji zaawansowanych złośliwych funkcji i agreguje zdarzenia w jeden kompleksowy widok osi czasu wszystkich zagrożeń w sieci. Twój zespół ds. bezpieczeństwa może szybko zobaczyć, jak postępuje atak i łatwo nadać priorytety krytycznym alertom.

Zintegrowane firewalle z serii SRX kontrolują ruch, wysyłają podejrzane pliki do silnika zachowań zagrożeń i aktualizują urządzenie ATP o statusie zagrożenia, przyspieszając czas wykrycia i inicjując blokowanie inline.

Dzięki otwartej architekturze API urządzenie ATP integruje się z urządzeniami zabezpieczającymi innych firm, zapewniając bezproblemowe, zautomatyzowane ograniczanie zagrożeń. Możesz poddać kwarantannie wiadomości e-mail w Google i Office 365 za pomocą interfejsów API REST. Złośliwe adresy IP są przesyłane do zapór sieciowych w celu zablokowania komunikacji między serwerami C&C (command-and-control) a zainfekowanymi punktami końcowymi. Zainfekowane hosty są izolowane poprzez integrację z urządzeniami kontroli dostępu do sieci.

Urządzenie Advanced Threat Prevention Appliance jest dostępne w formie fizycznej i wirtualnej. Można wdrożyć tylko urządzenia fizyczne w trybie all-in-one lub rozproszonym oraz urządzenia wirtualne.

Advanced Threat Prevention Appliance

Cechy

Wielowektorowa inspekcja ruchu

Inspekcja ruchu w wielu wektorach, w tym w sieci Web, poczcie elektronicznej i rozprzestrzenianiu się na boki.

Skuteczne techniki wykrywania

Wykorzystuje zaawansowane techniki wykrywania zagrożeń, w tym wykrywanie exploitów, analizę ładunku, wykrywanie C&C, YARA i reguły SNORT.

Rozległa korelacja danych

Wykorzystuje zaawansowane techniki wykrywania zagrożeń, w tym wykrywanie exploitów, analizę ładunku, wykrywanie C&C, YARA i reguły SNORT.

Oś czasu zachowania hosta

Zapewnia widok czasowy hosta w celu uzyskania pełnego kontekstu zdarzeń związanych ze złośliwym oprogramowaniem, które wystąpiły na hoście.

Analityka wielu typów plików

Analizuje wiele typów plików, w tym pliki wykonywalne, DLL, Mach-O, Dmg, PDF, Office, Flash, ISO, ELF, RTF, APK, Silverlight, Archive i JAR.

Integracja punktów końcowych

Integruje się z Carbon Black Protect and Response (rozwiązanie dla punktów końcowych), aby umożliwić przesyłanie plików binarnych wykonywanych na punktach końcowych.

Priorytetyzacja zagrożeń kontekstowych

Nadaje priorytety zagrożeniom w oparciu o ryzyko obliczone na podstawie stopnia zagrożenia, postępu zagrożenia, wartości aktywów i innych danych kontekstowych.

Zautomatyzowane ograniczanie zagrożeń w poczcie elektronicznej, sieci WWW i ruchu bocznym

Automatycznie poddaje kwarantannie złośliwe wiadomości e-mail z Office 365 i Google; integruje się z rozwiązaniami Bluecoat, Checkpoint, Cisco, Fortinet i Palo Alto Networks, aby automatycznie blokować złośliwe adresy IP i adresy URL.
Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji