Elite Plus Partner
logo Juniper Networks Bezpieczeństwo

Juniper Networks Bezpieczeństwo

Rozwiązania następnej generacji w zakresie bezpieczeństwa.

IT environment

Aby nadążyć za tempem rozwoju technologii, Twoje środowisko ulega dynamicznym zmianom. Dzisiejsze sieci są rozproszone między różnymi lokalizacjami, chmurami i funkcjami. Jednocześnie cyberprzestępcy doskonalą swoje umiejętności, atakując coraz częściej i z coraz większą siłą.

Zagrożenie, które przebije się przez Twój system obrony i zacznie rozprzestrzeniać się poziomo wewnątrz sieci, może przybierać różne formy. Aby ochronić zmieniające się środowisko przed współczesnymi, zaawansowanymi atakami, potrzebujesz rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa, które mają zdolność analizowania ruchu i zagrożeń oraz dostosowywania się do ich wymagań poprzez zautomatyzowane środki ochrony.

Zapory SRX

Wydajna ochrona z zaawansowaną funkcją gromadzenia i analizowania danych o zagrożeniach, zamknięta w najbardziej skalowalnej i wytrzymałej platformie na rynku. Zapory z serii SRX wyznaczają nowe standardy dzięki interfejsom o przepustowości 100 GbE i technologii Express Path, która zwiększa wydajność centrum danych do 2 Tbps.

Zapory vSRX

Wirtualne zapory Juniper dla chmur prywatnych, hybrydowych i publicznych gwarantują niezrównaną elastyczność, skuteczność i wydajność.

Usługi dodatkowe dla zapór następnej generacji

Usługi dodatkowe dla zapór następnej generacji obejmują opartą na politykach kontrolę nad aplikacjami, użytkownikami i treścią w celu blokowania cyberzagrożeń – w jednym urządzeniu.

Juniper Networks® Advanced Threat Prevention (ATP) to urządzenie, które zapewnia lokalną ochronę przed zmieniającym się cyberzagrożeniami. Zostało wyposażone w funkcje wykrywania zagrożeń zaawansowanych, skonsolidowanej analizy systemu bezpieczeństwa oraz likwidowania zagrożeń za jednym dotknięciem przycisku.

Juniper Networks Bezpieczeństwo

Rozwiązania

Skontaktuj się z nami już dziśPotrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of black woman curly hairPortrait of black woman curly hair

Więcej aktualizacji