Placeholder for Juniper Networks Partner/ ResellerJuniper Networks Partner/ Reseller
Elite Plus Partner

Juniper Networks cSRX Container Firewall

Firewall Juniper dla środowisk zwirtualizowanych i chmurowych o małej powierzchni i dużej gęstości.

Placeholder for Juniper Networks PartnerJuniper Networks Partner

cSRX Container Firewall

Coraz więcej firm stawia na technologię kontenerową przy tworzeniu aplikacji. Juniper cSRX oferuje zaawansowane usługi bezpieczeństwa, takie jak bezpieczeństwo treści, AppSecure oraz ujednolicone zarządzanie zagrożeniami w obudowie kontenerowej.

Używając kontenerów Docker, narzut jest drastycznie zredukowany, ponieważ każdy kontener używa tego samego systemu operacyjnego co host. Niezależnie od liczby kontenerów w serwerze, w danym momencie może być używany tylko jeden system operacyjny. Dzięki lekkości kontenerów, serwer może uruchomić o wiele więcej instancji kontenerów niż maszyn wirtualnych (VM) i dzięki temu jest o wiele lepiej wykorzystywany. Dzięki niewielkim rozmiarom i systemowi zarządzania kontenerami Docker, cSRX zapewnia elastyczne, skoncentrowane wdrożenia bezpieczeństwa.

Firewall kontenerowy cSRX różni się od maszyn wirtualnych na kilka sposobów. cSRX nie ma narzutu systemu operacyjnego gościa, zajmuje znacznie mniej miejsca i jest łatwiejszy do migracji lub pobrania. Wykorzystuje znacznie mniej pamięci, a czas uruchamiania jest liczony w subsekundach - co daje większą koncentrację przy niższych kosztach.

Junos Space Security Director usprawnia konfigurację polityk, zarządzanie i widoczność zarówno dla instancji fizycznych, jak i wirtualnych za pomocą wspólnej, scentralizowanej platformy. Dodatkowo, Security Director zapewnia pojedynczą szybę do spójnego zarządzania politykami firewall na platformach vSRX, cSRX i SRX.

Dla dostawców usług i organizacji z aplikacjami zorientowanymi na usługi, cSRX posiada szeroką gamę skonteneryzowanych usług bezpieczeństwa, w tym: system zapobiegania włamaniom (IPS), AppSecure oraz ujednolicone zarządzanie zagrożeniami (UTM). Te możliwości cSRX wspierają szeroki zakres przypadków użycia Network Functions Virtualization (NFV).

cSRX może być również zintegrowany z Juniper Contrail oraz OpenStack. Integracja z rozwiązaniami SDN innych firm jest możliwa dzięki wspólnemu zarządzaniu w ramach rodziny SRX.

Specyfikacje

Wydajność i Wydajność cSRX
Virtual CPU2
Memory4 GB
Firewall throughput, large packet (1514 B)11.9 Gbps
Firewall throughput, IMIX2.9 Gbps
Application visibility and control11.2 Gbps
Intrusion prevention system (IPS)-recommended signatures10.6 Gbps
Connections per second (AppFW)49,000
Maximum concurrent sessions512,000
Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji