Placeholder for Juniper Networks Partner/ ResellerJuniper Networks Partner/ Reseller
Elite Plus Partner

Juniper Networks Zapora wirtualna vSRX

Wydajna zapora następnej generacji do zabezpieczania środowisk chmury prywatnej, publicznej i hybrydowej

Placeholder for Juniper Networks PartnerJuniper Networks Partner

Zapora wirtualna vSRX

Coraz więcej organizacji przenosi zadania obliczeniowe do chmury, aby czerpać korzyści z wirtualizacji, jednak przejście do chmury wymaga też zmiany podejścia do zabezpieczeń. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie powstała zapora wirtualna vSRX, która zapewnia skuteczną i skalowalną ochronę w środowiskach chmury prywatnej, publicznej i hybrydowej.

Zapora vSRX udostępnia w wersji zwirtualizowanej te same usługi zabezpieczeń, co fizyczne zapory z serii SRX, umożliwiając ich skalowanie w zależności od potrzeb sieci. Dostępny jest pełen zestaw funkcji fizycznej zapory SRX, w tym podstawowe usługi zapory, odporna obsługa sieci, funkcje zapory następnej generacji i zautomatyzowane zarządzanie cyklem eksploatacji. Dzięki obsłudze ruchu z przepustowością do 100 Gb/s zapora vSRX jest najszybszą zaporą wirtualną na rynku.

Produkt obsługuje platformy Juniper Contrail i OpenContrail oraz zewnętrzne rozwiązania sieci definiowanych programowo (SDN), jak również integrację z narzędziami koordynacji środowisk chmurowych, takimi jak OpenStack. Oprogramowanie Junos Space Security Director z modułem Policy Enforcer umożliwia zautomatyzowane egzekwowanie zasad zabezpieczeń, a tym samym ujednolicone zarządzanie i widoczność zasobów fizycznych i wirtualnych w centralnym interfejsie.

Chmura prywatna

Wdrożenie zapory vSRX w chmurze prywatnej pozwala zapobiegać poziomemu rozprzestrzenianiu się zaawansowanych zagrożeń między maszynami wirtualnymi w obrębie sieci. Zapora umożliwia płynne skalowanie zabezpieczeń przy dynamicznych obciążeniach aplikacji i chroni newralgiczne aplikacje przez znanymi i nieznanymi zagrożeniami. Obsługiwane środowiska chmury prywatnej: VMware ESXi i NSX oraz KVM/OpenStack (Ubuntu, Centos, Redhat).

Chmura publiczna

Zapora wirtualna vSRX ułatwia płynne rozszerzanie chmury prywatnej na środowiska chmury publicznej oraz sprawne przenoszenie danych i obciążeń. W roli bramy VPN zapora vSRX zapewnia użytkownikom zdalnym bezpieczny dostęp do danych i aplikacji. W roli bramy segmentacji zapora vSRX chroni zadania wykonywane w chmurze publicznej poprzez blokowanie zagrożeń poziomych z wykorzystaniem zasad aplikacji ułatwiających utrzymywanie bezpieczeństwa i zgodności z przepisami. Zapora vSRX jest dostępna w sklepach Amazon Web Services (AWS) Marketplace, AWS GovCloud (w Stanach Zjednoczonych), Azure Government Cloud i Microsoft Azure Marketplace jako usługa opłacana w miarę wykorzystania (PAYG) lub w własną licencją klienta.

Specyfikacje

Juniper Networks - vSRX Virtual Firewall
Wirtualna jednostka centralna17
Pamięć32/64 GB
Wydajność zapory ogniowej (maks.)81 Gbps (VMware)/141 Gbps (KVM)
Maksymalne jednoczesne sesje12/28 million
Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji