Placeholder for Juniper Networks Partner/ ResellerJuniper Networks Partner/ Reseller
Elite Plus Partner

Juniper Mist Asset Visibility

Juniper Mist Asset Visibility zapewnia precyzyjną analizę lokalizacji za pomocą technologii vBLE do śledzenia zasobów i osób, poprawiając planowanie nieruchomości oraz zrozumienie ruchu klientów.

Placeholder for Juniper Networks PartnerJuniper Networks Partner

Maksymalizacja Widoczności Zasobów i Analizy Lokalizacji z Juniper Mist

Usługa Juniper Mist Asset Visibility zapewnia szczegółową analizę lokalizacji, umożliwiając łatwe namierzanie zasobów i osób. Dzięki opatentowanej technologii wirtualnego Bluetooth® LE (vBLE) zintegrowanej z punktami dostępowymi Juniper, klienci mogą wykorzystać swoją istniejącą infrastrukturę mobilną do monitorowania i śledzenia zasobów. Połączenie vBLE i uczenia maszynowego w chmurze Juniper Mist zapewnia dokładne śledzenie na poziomie pomieszczenia i strefy dla obiektów wyposażonych w tagi z aktywacją Bluetooth® LE oraz urządzeń mobilnych obsługujących Bluetooth.

Nasze podejście oparte na API umożliwia dostęp zarówno programistom wewnętrznym, jak i zewnętrznym do analiz stref, ułatwiając lepsze planowanie nieruchomości i zrozumienie ruchu klientów w miejscu prowadzenia działalności. Asset Visibility to tylko jedna z oferowanych przez nas usług lokalizacyjnych, obok User Engagement, Contact Tracing i Premium Analytics.

Główne cechy:

  • Wykorzystaj analizę wzorców ruchu, aby poprawić strategie umieszczania produktów.
  • Optymalizuj alokację zasobów ludzkich na podstawie wzorców popytu.
  • Efektywnie namierzaj i odzyskuj zasoby.
  • Maksymalizuj wykorzystanie przestrzeni fizycznej.


Juniper Mist Asset Visibility

Funkcje i korzyści

Wykorzystaj nasze rozwiązania oparte na Bluetooth® LE, aby łatwo namierzać niezbędny personel, w tym pielęgniarki, pracowników ochrony oraz przedstawicieli handlowych. Śledź cenne zasoby wyposażone w tagi Bluetooth® LE, takie jak pompy dożylnicze, wózki widłowe i inne przedmioty o dużej wartości, w celu poprawy zarządzania i bezpieczeństwa zasobów.

Dostarcz skalowalne i kosztowo efektywne rozwiązania do śledzenia zasobów, instalując punkty dostępowe Juniper wyposażone w zintegrowany, opatentowany i dynamiczny układ antenowy z 16 elementami kierunkowymi. Dzięki dodatkowej mocy nienadzorowanego uczenia maszynowego nasze rozwiązanie vBLE pozwala firmom osiągnąć kompleksową widoczność zasobów, jednocześnie optymalizując koszty.

Odblokuj pełną automatyzację i bezproblemową integrację z aplikacjami zewnętrznymi za pomocą Juniper Mist SDK, dostępnego zarówno na platformy iOS, jak i Android. Dzięki dostępowi do 100% otwartych interfejsów API, ta usługa umożliwia kompleksową kontrolę i elastyczność w procesach rozwoju i integracji aplikacji.

Otrzymaj cenne wnioski z twojej sieci korporacyjnej dzięki naszej usłudze Asset Visibility, która umożliwia analizę danych z okresu do 30 dni. Ułatwia to wyciąganie użytecznych wniosków, pozwalając na dostęp do tygodniowych harmonogramów powracających odwiedzających (czy to klientów, czy pracowników) i podejmowanie świadomych decyzji dotyczących alokacji zasobów oraz wprowadzenia usług premium.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2