Placeholder for Juniper Networks Partner/ ResellerJuniper Networks Partner/ Reseller
Elite Plus Partner

Juniper Cloud Services

Budujemy sieć opartą na sztucznej inteligencji z myślą o jednej rzeczy: Niezrównane wrażenia użytkownika.

Placeholder for Juniper Networks PartnerJuniper Networks Partner

Pierwsza i jedyna bezprzewodowa sieć LAN oparta na sztucznej inteligencji

Mimo że technologia bezprzewodowa ma kluczowe znaczenie dla Twojego przedsiębiorstwa, może również okazać się zawodna i trudna w zarządzaniu. W tym przypadku pomocne jest rozwiązanie firmy Mist: innowacyjna sieć WLAN wykorzystująca uczenie maszynowe, która zapewnia bardziej przewidywalną, niezawodną i mierzalną łączność Wi-Fi. W tej sieci dostępne są również w czasie rzeczywistym informacje o klientach i ich urządzeniach mobilnych. To z kolei pozwala wprowadzać nowe rodzaje usług i informacji wykorzystujących dane lokalizacyjne.

Rozwiązanie Juniper MIST oferuje szczegółowe informacje i dane analityczne dotyczące całej sieci, zapewniając użytkownikom wyjątkową wygodę korzystania z sieci.

Inteligentna sieć WLAN, która zapewnia przewidywalną wydajność w standardzie Wi-Fi 6

Dzięki pierwszej na świecie bezprzewodowej sieci LAN (WLAN) opartej na technologii sztucznej inteligencji (SI) firma Mist wprowadziła prawdziwą innowację w obszarze łączności bezprzewodowej. W uczącej się maszynowo sieci WLAN firmy Mist łączność Wi-Fi staje się przewidywalna, niezawodna i mierzalna, a także zapewnia niespotykany dotąd wgląd w wygodę korzystania z sieci przez użytkowników. Czasochłonne zadania wykonywane dotychczas ręcznie przez personel IT zostają zastąpione przez proaktywną automatykę i samonaprawianie się sieci oparte na technologii SI, co obniża koszty operacyjne związane z łącznością Wi-Fi oraz pozwala zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

Rozwiązanie firmy Mist łączy w sobie łączność Wi-Fi klasy korporacyjnej, Bluetooth® LE i technologię internetu rzeczy (IoT), dzięki czemu przedsiębiorstwa mogą zwiększyć wartość swoich sieci bezprzewodowych poprzez spersonalizowane usługi lokalizacyjne, takie jak wyszukiwanie odpowiedniej drogi, powiadomienia o bliskości obiektu oraz lokalizację środków trwałych. Dzięki opatentowanej przez firmę Mist wirtualnej technologii BLE (vBLE) niepotrzebne są ani emitery na baterię, ani kalibracja ręczna. Zarządzanie wszystkimi operacjami odbywa się za pomocą otwartej i programowalnej architektury firmy Mist, pozwalającej świadczyć mikrousługi w chmurze. W ten sposób zapewniona jest maksymalna skalowalność i wydajność sieci bezprzewodowych oraz usług lokalizacyjnych, a jednocześnie wprowadzany jest poziom elastyczności znany z metodyki DevOps.

Juniper Mist

Rozwiązania

Secure Edge

Pełna funkcjonalność SSE dla płynnego i bezpiecznego dostępu do aplikacji oraz skalowalnych rozwiązań SASE.

Session Smart Router

Zaawansowane, skoncentrowane na usługach rozwiązanie sieciowe.

Zapora wirtualna vSRX

Wydajna zapora następnej generacji do zabezpieczania środowisk chmury prywatnej, publicznej i hybrydowej

Wi-Fi Assurance

Automatyzowane operacje Wi-Fi z możliwościami przewidywania, zapewniające przejrzystość poziomu usług dla użytkowników.

Wired Assurance

Juniper Mist Wired Assurance łączy zarządzanie w chmurze, sztuczną inteligencję Mist oraz przełączniki serii EX, aby zoptymalizować operacje sieciowe.

WAN Assurance

Uproszczona obsługa SD-WAN, poprawione doświadczenia użytkowników i szybsze rozwiązywanie problemów dzięki zaawansowanym wglądom opartym na sztucznej inteligencji.

Marvis VNA

Marvis nie jest tylko kolejnym narzędziem, które "warto mieć". To niezbędny członek zespołu IT, zapewniający niezrównany wgląd i automatyzację.

Premium Analytics

Obserwacja sieci oparta na chmurze i inteligencja biznesowa dla praktycznych wskazówek i zoptymalizowanego zarządzania zasobami.

Zaangażowanie użytkowników

Juniper Mist User Engagement oferuje opłacalne i precyzyjne usługi lokalizacji w czasie rzeczywistym wewnątrz budynków, wykorzystując technologię vBLE i uczenie maszynowe w chmurze.

Asset Visibility

Juniper Mist Asset Visibility zapewnia precyzyjną analizę lokalizacji za pomocą technologii vBLE do śledzenia zasobów i osób, poprawiając planowanie nieruchomości oraz zrozumienie ruchu klientów.

IoT Assurance

Rozwiązanie oparte na chmurze dla IoT i BYOD z innowacyjnymi funkcjami tożsamości i polityki dla płynnego dołączania urządzeń i bezpiecznych połączeń sieciowych.

Zalety sieci bezprzewodowej wykorzystującej sztuczną inteligencję

W przedsiębiorstwach sieci bezprzewodowe zyskują na znaczeniu bardziej niż kiedykolwiek, jednak coraz trudniej rozwiązywać problemy w tych sieciach ze względu na mnogość urządzeń, systemów operacyjnych i aplikacji. Bez strategii łączności bezprzewodowej opartej na SI środowisko IT po prostu nie jest w stanie sprostać surowym wymaganiom użytkowników sieci bezprzewodowych. Obecnie rozwiązanie firmy Mist dotyczące sieci bezprzewodowych opartych na SI dostępne jest dla wszystkich przedsiębiorstw, bez względu na ich wielkość.

Kiedy sztuczna inteligencja krąży w powietrzu, wszystko staje się możliwe.

W zestawie narzędzi oferowanych przez Mist znajdują się algorytmy nienadzorowanego uczenia maszynowego w celu obliczania zmieniających się modeli utraty mocy sygnału dla wszystkich urządzeń mobilnych w czasie rzeczywistym. Oferowana przez Mist chmura wykorzystuje SI i zaawansowane przetwarzanie danych do analizy dużych ilości bogatych metadanych zebranych z punktów dostępowych sieci firmy Mist, zapewniając szczegółowe informacje, które można wykorzystać w praktyce.

Juniper Mist

Benefits

Nadzorowane uczenie maszynowe koreluje zdarzenia w celu szybkiej identyfikacji ich pierwotnych przyczyn.

Wykrywanie anomalii w szeregach czasowych pozwala określić negatywne trendy oraz wielkość ich wpływu.

Oparte na sztucznej inteligencji zarządzanie zasobami radiowymi (Radio Resource Management, RRM) optymalizuje ustawienia RF w czasie rzeczywistym w oparciu o zmieniające się warunki.

Przetwarzanie języka naturalnego (NLP) służy do prostego i szybkiego formułowania złożonych zapytań, a nienadzorowane uczenie maszynowe jest wykorzystywane w technologii vBLE firmy Mist do dokładnego lokalizowania użytkowników i urządzeń.

Lokalizuj zasoby i uzyskaj wgląd w przepływy pracy dzięki lokalizacji wewnątrz budynków.

Uprość operacje sieciowe i zamień spostrzeżenia w działania dzięki wirtualnemu asystentowi sieciowemu Marvis.

Access Point z maksymalną prędkością transmisji danych 2,400 Mbps w paśmie 5GHz i 1,184 Mbps w paśmie 2.4GHz.

Placeholder for Aerial view hanging bridgeAerial view hanging bridge
Partnerstwo

Nomios & Juniper Networks

Wyróżniamy się na tle konkurencji naszymi sprawdzonymi umiejętnościami we wszystkich partnerskich rozwiązaniach produktowych.

Wprowadzanie sztucznej inteligencji do sieci bezprzewodowych

Uproszczenie operacji, przyspieszenie rozwiązywania problemów i zapewnienie bezprecedensowego wglądu w pracę użytkowników sieci bezprzewodowej

Mist Learning WLAN wykorzystuje uczenie maszynowe i sieci neuronowe, aby uprościć operacje, przyspieszyć rozwiązywanie problemów i zapewnić bezprecedensową widoczność wrażeń użytkownika. Jesteśmy jednak dopiero u progu jego prawdziwego potencjału - tuż za rogiem czeka na nas prawdziwy wirtualny asystent sieci bezprzewodowej, który może proaktywnie identyfikować i rozwiązywać problemy oraz szybko i niezawodnie przewidywać przyszłe zdarzenia. W jaki sposób korzystasz obecnie z zalet A.I. w sieciach bezprzewodowych i jakie kroki powinieneś podjąć, aby przygotować się na ten rozwijający się świat?

icon Elite Partner
Elite Partner
Należymy do wybranej grupy Autoryzowanych Partnerów Usług Profesjonalnych na całym świecie.
icon 80+ certyfikowanych inżynierów
80+ certyfikowanych inżynierów
Nasz zestaw umiejętności Juniper jest najwyżej oceniany wśród wiodących światowych specjalistów w dziedzinie sieci.
icon iTAC Technical Assistance Center
iTAC Technical Assistance Center
Nomios iTAC dostarcza usługi NOC oraz wsparcie premium na skalę globalną.
icon 200+ światowych referencji
200+ światowych referencji
Firmy każdej wielkości wybierają Nomios, aby zadbać o swoją bezpieczną infrastrukturę cyfrową.
icon Worldwide Partner of the Year
Worldwide Partner of the Year
Firma Nomios otrzymała prestiżową nagrodę Worldwide Partner of the Year przyznawaną przez Juniper Networks.
icon Elastyczne modele konsumpcji
Elastyczne modele konsumpcji
Nomios może dostarczać rozwiązania oparte na Juniper jako usługi zarządzane lub sieci jako usługi.
icon Partner Assured AI
Partner Assured AI
Partner Assurance to nowy poziom w programie Juniper Partner Advantage, wyróżniający partnerów z zaawansowanymi, skalowalnymi praktykami Juniper, zweryfikowanych przez zewnętrznego eksperta.
Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2