Placeholder for Juniper Networks Partner/ ResellerJuniper Networks Partner/ Reseller
Elite Plus Partner

Juniper Mist WAN Assurance

Uproszczona obsługa SD-WAN, poprawione doświadczenia użytkowników i szybsze rozwiązywanie problemów dzięki zaawansowanym wglądom opartym na sztucznej inteligencji.

Placeholder for Juniper Networks PartnerJuniper Networks Partner

Uproszczenie wdrażania sieci i poprawa doświadczeń użytkowników dzięki Juniper Mist WAN assurance

Juniper Mist WAN Assurance rewolucjonizuje wdrażanie i działanie sieci, upraszczając procesy, poprawiając widoczność doświadczeń końcowych użytkowników oraz przyspieszając rozwiązywanie problemów związanych z SD-WAN. Wykorzystując potęgę Mist AI, inteligentnych routerów Session Smart oraz zapór sieciowych SRX Series, Juniper oferuje zaawansowaną automatyzację sieciową oraz dogłębne wglądy, które optymalizują doświadczenia użytkowników, urządzeń i aplikacji w różnych oddziałach i lokalizacjach zdalnych.

Główne cechy:

  • Wszechstronna widoczność doświadczeń użytkowników sieci WAN, skupiająca się na kontekście opartym na aplikacjach.
  • Analiza wpływu na użytkowników na całej długości fal (WLAN, LAN i WAN) przy użyciu danych telemetrii.
  • Automatyczne wykrywanie i rozwiązywanie nieprawidłowości w bramach i uszkodzonych interfejsach.
  • Szczegółowe informacje o stanie inteligentnych routerów Session Smart, zapór sieciowych SRX Series oraz łączy WAN.
  • Uproszczona konfiguracja i wdrażanie inteligentnych routerów Session Smart dla zwiększenia wydajności działań.


WAN Assurance

Funkcje i korzyści

Zyskaj widoczność w doświadczeniach na poziomie usług (SLE), monitorując i egzekwując kluczowe metryki, takie jak czasy reakcji aplikacji, stan łączy WAN, zdrowie bramy oraz ogólne warunki sieci. Analizuj wpływ tych metryk na doświadczenia użytkowników i wykorzystuj je w sposób aktywny do identyfikowania i usuwania czynników powodujących degradację usług.

Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji, oceniaj wpływ opóźnień sieciowych, dżitera, utraty pakietów i innych różnych metryk sieciowych na doświadczenia użytkowników na poziomie aplikacji. Dodatkowo uzyskaj cenne informacje o zdrowiu bramy, w tym o wykorzystaniu procesora i pamięci oraz poziomach wykorzystania łączy.

Dzięki integracji z usługą Marvis Virtual Network Assistant (VNA), WAN Assurance umożliwia proaktywne wykrywanie anomalii w bramach WAN, co pozwala na wczesne identyfikowanie i rozwiązywanie problemów z aplikacjami, zanim wpłyną one na użytkowników końcowych.

Z interfejsem rozmówczym Marvis, zespoły IT mogą wykorzystać zapytania w naturalnym języku, aby efektywnie uzyskać informacje na temat sieci i rozwiązywania problemów. Zadając pytania takie jak: "Dlaczego mój użytkownik ma słabą jakość wideorozmów?", mogą otrzymać szybkie i precyzyjne odpowiedzi od Virtual Network Assistant (VNA). Ten intuicyjny interfejs ułatwia proces uzyskiwania istotnych informacji i szybkiego rozwiązywania problemów.

Bezproblemowo konfiguruj i wprowadzaj do użytku swoją infrastrukturę SD-WAN, w tym łącza WAN, dostarczanie usług i zasady bezpieczeństwa, za pośrednictwem zcentralizowanego Juniper Mist Cloud. Dzięki zero-touch provisioning (ZTP) wdrażanie lokalizacji staje się bardziej uproszczone, a wykorzystanie szablonów konfiguracji ułatwia szybkie i skalowalne wdrażanie rozproszonej sieci SD-WAN.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2