Placeholder for Juniper Networks Partner/ ResellerJuniper Networks Partner/ Reseller
Elite Plus Partner

Juniper Networks Routery

Transformacja sieci – Zbuduj coś więcej niż sieć.

Placeholder for Juniper Networks PartnerJuniper Networks Partner

Kompleksowy katalog skalowalnych, bezpiecznych routerów dla przedsiębiorstw i dostawców usług.

Seria MX – Uniwersalne routery brzegowe 3D

Linia platform kompatybilnych z sieciami SDN, które zapewniają najlepszą na rynku przepustowość, gęstość i wydajność systemu, bez których współczesne przedsiębiorstwa, dostawcy usług i operatorzy chmur nie są w stanie spełnić wymagań cyfrowego świata.

Seria PTX – Routery transportu pakietów

Routery z serii PTX tworzą podstawę architektury Converged Supercore®, która zapewnia wydajność, optyczną integrację transportu i płynny proces wdrażania. Działają w środowiskach o dużym zagęszczeniu i przepustowości rzędu 100 GbE. Charakteryzują się dużą wydajnością energetyczną (mniej niż 0,5 wata na Gbps).

Seria ACX – Uniwersalne routery dostępowe

Wzmocnione routery z certyfikatem MEF CE 2.0 przeznaczone są do zastosowania w korporacyjnych sieciach Ethernet, sieciach agregacyjnych, small cell, mobile backhaul oraz w sieciach przemysłowych.

Seria CTP – Platformy circuit to packet

Platformy te dają opartym na obwodach aplikacjom seryjnym i analogowym niezawodny i skuteczny dostęp do sieci IP nowej generacji oraz wszystkich jej korzyści, w tym efektywności kosztowej i wydajności.

Router rdzeniowy T4000

Router T4000 to prawdziwy wielofunkcyjny system rdzeniowy, który zapewnia solidną, elastyczną architekturę szkieletową, aby dostarczać szeroki zakres usług do powszechnej infrastruktury IP/MPLS.

Juniper Networks Routery

Rozwiązania

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji