Placeholder for SplunkSplunk
Certified Partner

Splunk

Osiągnij rezultaty w obszarze bezpieczeństwa, informatyki i DevOps dzięki platformie danych stworzonej dla chmury.

Placeholder for Fab lentz Dkx5 Bcj TU6k unsplashFab lentz Dkx5 Bcj TU6k unsplash

Przekształć dane maszynowe w odpowiedzi

Splunk przetwarza dane maszynowe i nadaje im sens. Sens IT. Sens bezpieczeństwa. Sens biznesowy. Zmysł wspólny. Produkty Splunk dostarczają widoczność i wglądów dla IT i biznesu. Splunk został założony, aby realizować innowacyjną wizję: uczynić dane maszynowe dostępnymi, użytecznymi i wartościowymi dla każdego.

Dane maszynowe

Dane generowane przez maszyny to jedno z najszybciej rosnących i najbardziej złożonych obszarów big data. Splunk przekształca dane maszynowe w cenne wglądy, niezależnie od branży, w której działasz. To to, co nazywamy inteligencją operacyjną.

Inteligencja operacyjna

Inteligencja operacyjna daje ci rzeczywiste zrozumienie tego, co się dzieje w twoich systemach informatycznych i infrastrukturze technologicznej, dzięki czemu możesz podejmować świadome decyzje - decyzje, które mogą poprawić cały biznes.

Dlaczego wybrać Splunk?

Infrastruktura i operacje informatyczne

Wykrywaj, prowadź śledztwa i wizualizuj problemy z infrastrukturą sieciową, serwerem, przechowywaniem danych, wirtualizacją, konteneryzacją czy chmurą i koreluj je z problemami związanymi z aplikacjami lub użytkownikami. Zyskuj monitoring w czasie rzeczywistym, proaktywne ostrzeganie i widoczność stanu usług informatycznych na dowolnym poziomie twojej organizacji.

Dostarczanie aplikacji

Zyskuj widoczność w czasie rzeczywistym na całym stosie aplikacji - dostarczając widoki end-to-end dotyczące wydajności aplikacji, transakcji i aktywności użytkownika. Dzięki oprogramowaniu Splunk DevOps może dostarczać szybsze wersje, zespoły operacyjne mogą skrócić MTTR, a zespoły inżynieryjne mogą optymalizować jakość, wydajność i koszty aplikacji.

Bezpieczeństwo i zgodność

Zyskuj monitorowanie bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym, analizę historyczną i wizualizację ogromnych zbiorów danych, dostarczając inteligencję bezpieczeństwa zarówno dla znanych, jak i nieznanych zagrożeń. Splunk ułatwia eksplorację danych zdarzeń w czasie rzeczywistym, aby przeprowadzać wszechstronne śledztwa w sprawie incydentów, utrzymywać proaktywną obronę i wspierać tworzenie ad hoc raportów w ciągu kilku minut.

Analityka biznesowa

Dane maszynowe kryją w sobie bogactwo aktualnych i istotnych wglądów biznesowych, które mogą stanowić ogromną przewagę strategiczną. Zyskaj widoczność procesów biznesowych, zachowań klientów, użytkowania produktów i kampanii marketingowych w czasie rzeczywistym.

Twoi dedykowani eksperci Splunk

Nomios to nagrodzony partner Splunk z zaawansowanymi specjalnościami i wyróżnieniem wielu certyfikowanych inżynierów w zespole. Nasi inżynierowie są uznawani przez Splunk za ekspertów technicznych i obrońców rozwiązań Splunk. Oznacza to, że możesz polegać na Nomios w zakresie wiedzy technicznej i praktycznego doświadczenia w dokładnej ocenie twoich wymagań biznesowych, a także w projektowaniu, wdrażaniu i zarządzaniu rozwiązaniem opartym na Splunk, które odpowiada twoim potrzebom.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji