Placeholder for Trellix Security Partner / ResellerTrellix Security Partner / Reseller
Collaborate

Trellix Endpoint Security (ENS)

Trellix Endpoint Security dostosowuje się do Twoich priorytetowych potrzeb w zakresie bezpieczeństwa - od zapobiegania zagrożeniom i wyszukiwania ich po dostosowywanie kontroli bezpieczeństwa.

Placeholder for Aerial view city streetsAerial view city streets

Korzyści

  • Bezpieczeństwo, które jest zgodne z Twoimi głównymi priorytetami
    The endpoint solution you depend on should align with the priorities that matter most to you. Regardless of your role, Trellix Endpoint Security aligns to your specific critical needs—from preventing threats and hunting them to tailoring security controls. The solution enables to you to ensure system uptime for users, find more opportunities for automation, and simplify complex workflows.
  • Zapewnij dostępność i widoczność
    Zyskujesz możliwość reagowania na zagrożenia i zarządzania ich cyklem życia za pomocą proaktywnych narzędzi chroniących i likwidujących zagrożenia, w tym przywracania systemów do prawidłowego stanu, aby utrzymać wydajność użytkowników i administratorów, oszczędzając czas, który w przeciwnym razie mógłby zostać poświęcony na naprawę systemu, odzyskiwanie danych lub ponowne obrazowanie zainfekowanej maszyny.
  • Zwiększona ochrona przed zagrożeniami
    Współpraca i przyspieszenie identyfikacji podejrzanych zachowań, ułatwienie lepszej koordynacji obrony oraz zapewnienie lepszej ochrony przed atakami ukierunkowanymi i zagrożeniami zero-day.
Placeholder for Burj khalifa w data poolBurj khalifa w data pool
Cechy

Trellix Endpoint Security

icon Uczenie automatyczne w celu identyfikacji i zapobiegania nowemu złośliwemu oprogramowaniu
Uczenie automatyczne w celu identyfikacji i zapobiegania nowemu złośliwemu oprogramowaniu
Klasyfikacja zachowań oparta na uczeniu maszynowym wykrywa zagrożenia typu zero-day w czasie zbliżonym do rzeczywistego, umożliwiając uzyskanie informacji o zagrożeniach. Automatycznie ewoluuje klasyfikacja zachowań, aby zidentyfikować zachowania i dodać reguły w celu zidentyfikowania przyszłych ataków.
icon Silna i skuteczna wydajność pomaga reagować na czas
Silna i skuteczna wydajność pomaga reagować na czas
Trellix Endpoint Security (ENS) chroni wydajność użytkowników dzięki wspólnej warstwie usług i naszemu nowemu rdzeniowemu silnikowi antymalware, który pomaga zmniejszyć ilość zasobów i mocy wymaganej przez system użytkownika. Adaptacyjny proces skanowania zmniejsza zapotrzebowanie na procesor poprzez uczenie się, które procesy i źródła są zaufane, aby skupić zasoby tylko na tych, które wydają się podejrzane lub pochodzą z nieznanych źródeł.
icon Scentralizowane podejście do zarządzania z wieloma możliwościami wdrożenia
Scentralizowane podejście do zarządzania z wieloma możliwościami wdrożenia
W pełni scentralizowane zarządzanie zapewnia lepszą widoczność, upraszcza operacje, zwiększa produktywność IT, ujednolica bezpieczeństwo i zmniejsza koszty.

Poznaj ekosystem Trellix

Platforma Trellix uczy się i dostosowuje do potrzeb ochrony, dostarczając jednocześnie natywne i otwarte połączenia oraz zapewniając eksperckie i wbudowane wsparcie dla Twojego zespołu.

Placeholder for Marketecture vectMarketecture vect
Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji