Studium przypadku
Sonneveld Group

Grupa Sonneveld zabezpiecza infrastrukturę za pomocą zapory Managed firewall

Sonneveld Group jest międzynarodową firmą, która opracowuje innowacyjne rozwiązania dla sektora piekarniczego i ściśle z nim związanego przemysłu spożywczego. Oferuje wsparcie techniczne mające na celu osiągnięcie idealnej jakości procesu, chleba i ciasta. Sonneveld Group opracowuje innowacyjne koncepcje w zakresie pieczywa i ciast. Sonneveld Group jest spółką zależną Orkla Food Ingredients. Orkla jest wiodącym dostawcą markowych produktów konsumenckich dla sektora spożywczego, handlu detalicznego, farmacji i piekarnictwa. Firma ma swoje oddziały w Holandii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, Chinach, Skandynawii i na Węgrzech.

Placeholder for Certificering audit SonneveCertificering audit Sonneve

Ochrona danych w chmurze i polepszenie łączności

IT to ważny aspekt działalności biznesowej Sonneveld. Proces produkcji jest bezustannie monitorowany, a środowisko IT wspiera działy sprzedaży i administracji. W związku z dużą zależnością od dostępnej łączności i wzrostem użycia aplikacji działających w chmurze, grupa Sonneveld potrzebowała przeprowadzenia dokładnej analizy zabezpieczeń IT oraz infrastruktury sieciowej.

“Zarządzalne usługi zapory sieciowej, które oferuje Nomios, sprawiły, że nie musimy się już martwić o nic, co ma związek z zarządzaniem zaporą sieciową. To pozwala nam zaoszczędzić mnóstwo czasu. Dzięki temu ekonomicznemu rozwiązaniu podnieśliśmy poziom bezpieczeństwa IT.” - Ismail Yasemin, dyrektor ds. informatyki w firmie Sonneveld

Zarządzanie zaporami sieciowymi: Wyzwanie biznesowe

Podczas etapu przeprowadzania analizy ryzyka specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa firmy Nomios sprawdzili infrastrukturę i konfigurację sieciową oraz oprogramowanie zapory sieciowej. Konieczna była m.in. aktualizacja i konfiguracja oprogramowania zapory sieciowej. Po przeprowadzeniu analizy okazało się, że utrzymywanie oprogramowania zapory sieciowej oraz upewnianie się, że jego konfiguracja jest aktualna i zoptymalizowana, było niepotrzebnym i czasochłonnym procesem dla Sonneveld. Dzięki zarządzalnym usługom zapory sieciowej oferowanym przez firmę Nomios wszystkie zidentyfikowane problemy zostały rozwiązane. Specjaliści ds. bezpieczeństwa zarządzają wszystkimi konfiguracjami i działaniami zapory sieciowej oraz monitorują je w czasie rzeczywistym.

"Doświadczenie firmy Nomios już na samym początku współpracy sprawiło, że poczuliśmy się pewnie. W miarę zaawansowania prac specjaliści z Nomios tylko utwierdzali nas w przekonaniu, że dysponują ogromną praktyką w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. W krótkim czasie dowiedzieliśmy się, jak lepiej zabezpieczyć i zoptymalizować najważniejsze elementy sieci. Nomios to w naszej opinii najlepszy wybór, jeśli chodzi o zarządzanie zaporami sieciowymi — w pełni im zaufaliśmy i mamy pewność, że jesteśmy w dobrych rękach." - Ismail Yasemin, dyrektor ds. informatyki w firmie Sonneveld
Placeholder for Werken bij SonneveldWerken bij Sonneveld

Dodatkowym elementem zarządzalnych usług zapory sieciowej oferowanych przez Nomios jest niedawno wprowadzona usługa raportowania. Dzięki regularnemu dostarczaniu raportów zyskujemy dodatkową wiedzę o działaniu zapory sieciowej i sugestie najlepszych rozwiązań. W efekcie Nomios oferuje lepszy wgląd w cyberzagrożenia i przegląd działań zabezpieczających i staje się stałym i zaufanym partnerem w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

Skontaktuj się z naszymi ekspertamiCzy masz projekt, który chciałbyś omówić?

Chętnie dowiemy się o Twoim projekcie bezpieczeństwa, wyzwaniach infrastrukturalnych lub innych pytaniach. Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość.

Placeholder for Portrait of ethnic man looking awayPortrait of ethnic man looking away

Aktualności i blog