Studium przypadku
Placeholder for Sonneveld Group LogoSonneveld Group Logo

Grupa Sonneveld zabezpiecza infrastrukturę za pomocą zapory Managed firewall

Sonneveld Group jest międzynarodową firmą, która opracowuje innowacyjne rozwiązania dla sektora piekarniczego i ściśle z nim związanego przemysłu spożywczego. Oferuje wsparcie techniczne mające na celu osiągnięcie idealnej jakości procesu, chleba i ciasta. Sonneveld Group opracowuje innowacyjne koncepcje w zakresie pieczywa i ciast. Sonneveld Group jest spółką zależną Orkla Food Ingredients. Orkla jest wiodącym dostawcą markowych produktów konsumenckich dla sektora spożywczego, handlu detalicznego, farmacji i piekarnictwa. Firma ma swoje oddziały w Holandii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, Chinach, Skandynawii i na Węgrzech.

Placeholder for Certificering audit SonneveCertificering audit Sonneve

Ochrona danych w chmurze i polepszenie łączności

IT to ważny aspekt działalności biznesowej Sonneveld. Proces produkcji jest bezustannie monitorowany, a środowisko IT wspiera działy sprzedaży i administracji. W związku z dużą zależnością od dostępnej łączności i wzrostem użycia aplikacji działających w chmurze, grupa Sonneveld potrzebowała przeprowadzenia dokładnej analizy zabezpieczeń IT oraz infrastruktury sieciowej.

“Zarządzalne usługi zapory sieciowej, które oferuje Nomios, sprawiły, że nie musimy się już martwić o nic, co ma związek z zarządzaniem zaporą sieciową. To pozwala nam zaoszczędzić mnóstwo czasu. Dzięki temu ekonomicznemu rozwiązaniu podnieśliśmy poziom bezpieczeństwa IT.” - Ismail Yasemin, dyrektor ds. informatyki w firmie Sonneveld

Zarządzanie zaporami sieciowymi: Wyzwanie biznesowe

Podczas etapu przeprowadzania analizy ryzyka specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa firmy Nomios sprawdzili infrastrukturę i konfigurację sieciową oraz oprogramowanie zapory sieciowej. Konieczna była m.in. aktualizacja i konfiguracja oprogramowania zapory sieciowej. Po przeprowadzeniu analizy okazało się, że utrzymywanie oprogramowania zapory sieciowej oraz upewnianie się, że jego konfiguracja jest aktualna i zoptymalizowana, było niepotrzebnym i czasochłonnym procesem dla Sonneveld. Dzięki zarządzalnym usługom zapory sieciowej oferowanym przez firmę Nomios wszystkie zidentyfikowane problemy zostały rozwiązane. Specjaliści ds. bezpieczeństwa zarządzają wszystkimi konfiguracjami i działaniami zapory sieciowej oraz monitorują je w czasie rzeczywistym.

"Doświadczenie firmy Nomios już na samym początku współpracy sprawiło, że poczuliśmy się pewnie. W miarę zaawansowania prac specjaliści z Nomios tylko utwierdzali nas w przekonaniu, że dysponują ogromną praktyką w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. W krótkim czasie dowiedzieliśmy się, jak lepiej zabezpieczyć i zoptymalizować najważniejsze elementy sieci. Nomios to w naszej opinii najlepszy wybór, jeśli chodzi o zarządzanie zaporami sieciowymi — w pełni im zaufaliśmy i mamy pewność, że jesteśmy w dobrych rękach." - Ismail Yasemin, dyrektor ds. informatyki w firmie Sonneveld
Placeholder for Werken bij SonneveldWerken bij Sonneveld

Dodatkowym elementem zarządzalnych usług zapory sieciowej oferowanych przez Nomios jest niedawno wprowadzona usługa raportowania. Dzięki regularnemu dostarczaniu raportów zyskujemy dodatkową wiedzę o działaniu zapory sieciowej i sugestie najlepszych rozwiązań. W efekcie Nomios oferuje lepszy wgląd w cyberzagrożenia i przegląd działań zabezpieczających i staje się stałym i zaufanym partnerem w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami

Czy masz projekt, który chciałbyś omówić?

Chętnie dowiemy się o Twoim projekcie bezpieczeństwa, wyzwaniach infrastrukturalnych lub innych pytaniach. Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość.

Zadzwoń teraz
Placeholder for Portrait of ethnic man looking awayPortrait of ethnic man looking away
Updates

Aktualności i artykuły na blogu