Home subscriber service (HSS)

Bezproblemowa migracja i współpraca.

Istotne jest, aby znaleźć dostawcę z kompletnym rozwiązaniem state-of-the-art, który oferuje elastyczne modele licencjonowania, jeśli chcesz mieć swój własny system HSS i HLR. Nomios oferuje takie rozwiązanie poprzez HSS nowej generacji. Oprogramowanie HSS/ HLR klasy operatorskiej umożliwia bezproblemową migrację i współpracę, co zapewnia znaczące korzyści w zakresie funkcji i kosztów w porównaniu z tradycyjnymi produktami zarówno małym, jak i dużym dostawcom usług.

Najlepszy w swojej klasie HSS/HLR i unikanie pułapki dostawcy

Pakiet HSS i HLR obejmuje HSS LTE, HSS IMS i HLR w tym samym oprogramowaniu. Baza danych jest współdzielona, aby umożliwić bezproblemową współpracę pomiędzy systemami, unikając kosztownych i uciążliwych procesów migracji danych w przypadku rozwoju Twojej firmy. Wszystkie podstawowe funkcje są częścią licencji oprogramowania, w tym kontrola roamingu i EIR.

Dzięki modelowi pełnej licencji oprogramowania nigdy nie będziesz niepotrzebnie przepełniony i/lub przepłacony i nigdy nie znajdziesz się w pułapce dostawców, gdzie ewolucja produktu kosztuje Cię dwa razy więcej niż początkowa cena.

Jedno rozwiązanie programowe dla NG HSS, HLR, AuC, EIR i SLF

Domowy serwer abonencki następnej generacji (NG HSS) jest rozwiązaniem dla sieci GSM, UMTS, LTE, IMS, Wi-Fi i M2M. NG HSS jest odpowiedni dla rynku MVNO/MVNE i M2M. Zaprojektowany, aby przezwyciężyć ograniczenia i wady tradycyjnych produktów HSS w zakresie elastyczności, wirtualizacji, kosztów skalowania i uzależnienia od dostawcy, obsługuje wiele technologii i funkcji w jednym projekcie oprogramowania:

 • Domowy serwer abonencki (HSS) dla danych LTE
 • Serwer abonenta domowego (HSS) dla IMS Voice
 • Rejestr lokalizacji domowej (HLR) i centrum uwierzytelniania (AuC) dla 2G/3G
 • Rejestr Tożsamości Sprzętu (EIR)
 • Funkcja lokalizacji abonenta (SLF)
 • Współpraca z wieloma protokołami (SS7, Diameter, RADIUS, protokoły IT)

Technologia klasy operatorskiej gotowa do pracy w chmurze

NextGen HSS i HLR zapewniają skalowalność i wydajność klasy operatorskiej. HSS i HLR wykorzystują zasady NFV/SDN. Można je zainstalować zarówno w siedzibie firmy, jak i w środowisku chmurowym w trybie multi-tenancy. Dlatego może być rozwiązaniem zarówno dla operatorów telekomunikacyjnych i MVNO, jak i innych branż, które chcą mieć własną sieć, takich jak firmy motoryzacyjne, VoLTE in a Box, sieci IoT i M2M.

Dobrze dopasowany do sieci IoT i elastyczne licencjonowanie

Next-Generation HSS to rozwiązanie oparte na oprogramowaniu, które ewoluuje wraz z nowymi standardami i protokołami branżowymi. Jest on zgodny z 3GPP Release 12 i będzie nadal ewoluował i wspierał nowsze wersje w przyszłości, bez dodatkowych kosztów.

Dzięki unikalnym cechom produkt ten jest szczególnie dobrze dostosowany do sieci IoT. Elastyczność licencjonowania w odniesieniu do liczby użytkowników i wdrożeń sprawia, że jest to właściwe rozwiązanie dla Ciebie, jeśli potrzebujesz wdrożyć oddzielną sieć dla swojej działalności M2M lub IoT.

 • W pełni zintegrowane rozwiązanie HLR i HSS (2G, 3G, LTE & IMS) z konwergentną bazą danych abonentów i współdzielonym AuC
 • Bogate w funkcje GUI do zarządzania wszystkimi parametrami konfiguracyjnymi HSS/HLR
 • W pełni zgodny model danych oparty na standardach 3GPP Release 12, z interfejsami i wymaganiami wydajnościowymi, zaprojektowany i przetestowany dla środowisk wielu producentów.
 • Szeroki zakres opcji wdrożenia, od pojedynczego wirtualnego węzła do w pełni geo-redundantnej konfiguracji. Może być wdrożony bezpośrednio na sprzęcie COTS lub zwirtualizowany w środowisku chmury.
 • Obsługa wielu dzierżawców na tym samym wdrożeniu i wielu wystąpień sieciowych w ramach tego samego dzierżawcy
 • Bezproblemowa obsługa wielu tożsamości/profili dla każdego abonenta, w tym wielu IMSI i MSISDN.
 • Rozbudowana, drobnoziarnista kontrola roamingu zarówno dla HLR jak i HSS
 • Wszystkie funkcje dostępne poprzez SOAP API do integracji systemów OSS/BSS
 • Kompletny zestaw wskaźników KPI dotyczących platformy, stosów sieciowych i usług.

Firma Nomios dostarcza oprogramowanie telekomunikacyjne, takie jak HSS, HLR, EIR. Oprogramowanie to jest oparte na najlepszych technologiach i praktykach rozwoju w celu szybkiego i wysokiej jakości rozwoju, aby zapewnić wydajność klasy operatorskiej. Produkty te mogą być bezproblemowo wdrażane wewnątrz firmy oraz w środowiskach chmurowych i są gotowe do pracy w środowisku NFV.

Wiele technologii obsługiwanych przez HSS:

HSS obsługuje wiele technologii i funkcji w jednym projekcie oprogramowania:

 • Domowy serwer abonencki (HSS) dla danych LTE
 • Serwer abonenta domowego (HSS) dla IMS Voice
 • Rejestr lokalizacji domowej (HLR) i centrum uwierzytelniania (AuC) dla 2G/3G
 • Rejestr Tożsamości Sprzętu (EIR)
 • Funkcja lokalizacji abonenta (SLF)
 • Współpraca wieloprotokołowa (SS7, Diameter, RADIUS, protokoły IT).
 • Funkcje HSS i HLR współdzielą jedno repozytorium danych, które zapewnia zbieżność informacji związanych z abonamentem (profile abonenta), uwierzytelnianiem, lokalizacją abonenta i informacjami o IP.
Połącz się z nami

Eksperci w dziedzinie 5G i rozwiązań mobilnych

Nasz zespół jest dostępny na szybką rozmowę telefoniczną lub spotkanie wideo. Połączmy się i porozmawiajmy o Twoich wyzwaniach związanych z bezpieczeństwem, przeanalizujmy raporty porównawcze dostawców lub porozmawiajmy o nadchodzących projektach IT. Jesteśmy tutaj, aby pomóc

Placeholder for Portrait of engineer beard wearing poloPortrait of engineer beard wearing polo
Updates

Aktualności i artykuły na blogu