- HomeUsługi zarządzane
Zarządzana zapora sieciowa
Pełne zarządzanie infrastrukturą zapór sieciowych Twojego przedsiębiorstwa.

Usługa zarządzanej zapory sieciowej stanowi ofertę administracji, monitorowania oraz utrzymania infrastruktury zapory sieciowej, dzięki której klienci mogą odpocząć od zarządzania zasadami bezpieczeństwa, aktualizacji i wdrażania poprawek. W ramach usług zarządzanej zapory sieciowej bierzemy na siebie codzienne zarządzanie działaniem zapory sieciowej Twojej firmy, zapewniając lepszą dostępność i gwarantując jej nieprzerwane działanie.
Zarządzanie infrastrukturą bezpieczeństwa to nie tylko aktualizowanie zapór sieciowych łatkami i poprawkami bezpieczeństwa – zapewnianie aktualności zabezpieczeń obejmuje m.in. aktywne monitorowanie dostępu do Internetu z sieci przedsiębiorstwa, reagowanie na alerty najwyższego rzędu, sporządzanie raportów oraz przekazywanie informacji i wskazówek na temat optymalizacji konfiguracji zapór sieciowych.
Zasady bezpieczeństwa i konfiguracje muszą być na bieżąco aktualizowane w celu zapewnienia spójności kontroli dostępu ze stale zmieniającym się środowiskiem biznesowym. Z tego powodu zarządzanie infrastrukturą odpowiedzialną za zapewnienie bezpieczeństwa jest zarówno złożone, jak i pracochłonne. Do takiego zarządzania niezbędne są specjalistyczna wiedza oraz umiejętności specjalistów zajmujących się monitorowaniem i utrzymaniem systemów.
Usługi zarządzanej zapory sieciowej oferowane przez firmę Nomios ułatwiają stosowanie nowych technologii, pozwalając przedsiębiorstwom korzystać z wiedzy oraz doświadczenia akredytowanych i certyfikowanych specjalistów w zakresie zapór sieciowych. Nasi eksperci są w stanie przeprowadzić optymalną konfigurację i dostosowanie zapór, a także monitorować i zarządzać zaporą sieciową Twojej firmy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Czołowe rozwiązania w zakresie zarządzanych zapór sieciowych
Stawianie czoła wyzwaniom technologicznym związanym z ciągle pojawiającymi się nowymi zagrożeniami lub koniecznymi aktualizacjami zapory sieciowej wymaga zarówno specjalistycznej wiedzy technicznej, jak i nakładów czasu. Problem ten staje się szczególnie widoczny w przypadku przedsiębiorstw działających na skalę krajową lub światową, posiadających wiele zapór sieciowych wymagających niepodzielnej uwagi i ciągłego wsparcia. Powierzając naszym certyfikowanym ekspertom kontrolę nad swoimi zaporami sieciowymi zyskujesz czas na to, co najważniejsze – rozwój własnego przedsiębiorstwa.
Zapewnimy:
- Monitoring 24 x 7
- Zarządzanie zdarzeniami
- Zarządzanie incydentami
- Zarządzanie zmianami
- Kopię zapasową konfiguracji
- Raportowanie
- Inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania
- Zarządzanie dostarczaniem usług
Usługi zarządzanej zapory sieciowej firmy Infradata zapewniają ciągłe zarządzanie zaporą sieciową skoncentrowane na przeciwdziałaniu zagrożeniom. Powierzając zarządzanie zaporami sieciowymi naszym ekspertom, zwiększysz bezpieczeństwo swojego przedsiębiorstwa oraz zmniejszysz obciążenie swoich zespołów inżynierów i menedżerów zajmujących się kwestiami bezpieczeństwa.

Tablica rozdzielcza w czasie rzeczywistym
Dostęp do jednego z najlepszych rozwiązań chmurowych na rynku – pulpitu Managed Firewall Cloud, umożliwia uzyskiwanie na bieżąco informacji na temat zagrożeń bezpieczeństwa i urządzeń w sieci przedsiębiorstwa.
Monitorujemy między innymi (ale nie tylko):
- Wykorzystanie procesora
- Wykorzystanie pamięci
- Wykorzystanie pamięci masowej
- Wykorzystanie sesji
- Temperatura urządzenia
- Wykorzystanie interfejsu
Audyt cyberbezpieczeństwa
Dzięki regularnym ocenom bezpieczeństwa jesteśmy w stanie dostarczać informacji na temat dalszej optymalizacji infrastruktury bezpieczeństwa oraz zapór sieciowych w celu przeciwdziałania aktualnym i przyszłym zagrożeniom, dopasowanych do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.
24x7 Bezpośredni dostęp do specjalistów
Oferowane przez nas usługi zarządzanej zapory sieciowej są sprawdzonym rozwiązaniem, któremu zaufali klienci na całym świecie. Firma Nomios nie tylko zapewnia zarządzanie urządzeniami przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, ale także oferuje bezpośredni dostęp do specjalistów w dowolnym czasie. Nasi specjaliści mogą przeprowadzać audyty bezpieczeństwa, utrzymywać sprzęt i oprogramowanie, a także regularnie oceniać stan bezpieczeństwa Twojego przedsiębiorstwa.

Zalety zarządzanej zapory sieciowej
- Zwiększone bezpieczeństwo
- Zoptymalizowana konfiguracja zapory sieciowej.
- Centrum nadzoru sieci pracujące 24x7
- Zarządzanie zdarzeniami przez specjalistów ds. bezpieczeństwa.
- Zaawansowane usługi wsparcia i utrzymania
- Globalne usługi wsparcia, którym możesz zaufać.
- Stale rozwijana wiedza z zakresu bezpieczeństwa
- Wsparcie inżynierów, którzy cały czas dbają o rozwój swoich umiejętności.
- Przewidywalne koszty
- Brak niespodziewanych wydatków.
- Bezpieczne usługi zarządzane
- Usługi zarządzane realizowane dzięki chmurze Infradata Cloud.
- Podwyższony poziom usług
- Usługi gwarantowane umową SLA.
- Indywidualne podejście
- Dedykowani inżynierowie firmy Infradata pozostający do twojej dyspozycji.
- Wszystko w jednym
- Zmiany, konfiguracja, kopie zapasowe i aktualizacje w ramach usługi.
- Zwiększony czas działania zapory sieciowej
- Zwiększona ciągłość działania.
Usługi zarządzaneSkontaktuj się z naszym zespołem ds. usług zarządzanych
Pozwól nam zająć się najtrudniejszymi zadaniami i skup się na strategii rozwoju. Nasz zespół ekspertów zajmujących się usługami zarządzanymi z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania. Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość.

Jarosław Mielcarek
Dyrektor Zarządzający,
Nomios Poland sp. z o.o.
Aktualności i blog

NAC Mist AI
NAC wraca, lepsze niż kiedykolwiek!
NAC w nowym wydaniu: Juniper Mist Access Assurance rewolucjonizuje bezpieczeństwo sieci dzięki chmurze i sztucznej inteligencji!

Jeff Aaron

Telemetria w urządzeniach sieciowych na przykładzie ruterów MX firmy Juniper
Telemetria to dziedzina telekomunikacji, która zbiera i przesyła dane pomiarowe na odległość. Znalazła szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach gospodarki.

Krzysztof Bieliński

Anti-DDoS
Jak skutecznie chronić się przed atakiem DDoS?
Czy da się ochronić przed ustrukturyzowanym atakiem typu DDoS? Jeśli tak, to jak zrobić to dobrze? Czy atak DDoS to obecnie najpoważniejsze zagrożenie dla cyfrowego bezpieczeństwa firm i użytkowników sieci? Dlaczego ataki typu DDoS są niebezpieczne i tak trudne do wykrycia?