Zarządzana zapora sieciowa

Pełne zarządzanie infrastrukturą zapór sieciowych Twojego przedsiębiorstwa.

Placeholder for Aerial view city streetsAerial view city streets

Usługa zarządzanej zapory sieciowej stanowi ofertę administracji, monitorowania oraz utrzymania infrastruktury zapory sieciowej, dzięki której klienci mogą odpocząć od zarządzania zasadami bezpieczeństwa, aktualizacji i wdrażania poprawek. W ramach usług zarządzanej zapory sieciowej bierzemy na siebie codzienne zarządzanie działaniem zapory sieciowej Twojej firmy, zapewniając lepszą dostępność i gwarantując jej nieprzerwane działanie.

Zarządzanie infrastrukturą bezpieczeństwa to nie tylko aktualizowanie zapór sieciowych łatkami i poprawkami bezpieczeństwa – zapewnianie aktualności zabezpieczeń obejmuje m.in. aktywne monitorowanie dostępu do Internetu z sieci przedsiębiorstwa, reagowanie na alerty najwyższego rzędu, sporządzanie raportów oraz przekazywanie informacji i wskazówek na temat optymalizacji konfiguracji zapór sieciowych.

Zasady bezpieczeństwa i konfiguracje muszą być na bieżąco aktualizowane w celu zapewnienia spójności kontroli dostępu ze stale zmieniającym się środowiskiem biznesowym. Z tego powodu zarządzanie infrastrukturą odpowiedzialną za zapewnienie bezpieczeństwa jest zarówno złożone, jak i pracochłonne. Do takiego zarządzania niezbędne są specjalistyczna wiedza oraz umiejętności specjalistów zajmujących się monitorowaniem i utrzymaniem systemów.

Usługi zarządzanej zapory sieciowej oferowane przez firmę Nomios ułatwiają stosowanie nowych technologii, pozwalając przedsiębiorstwom korzystać z wiedzy oraz doświadczenia akredytowanych i certyfikowanych specjalistów w zakresie zapór sieciowych. Nasi eksperci są w stanie przeprowadzić optymalną konfigurację i dostosowanie zapór, a także monitorować i zarządzać zaporą sieciową Twojej firmy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Czołowe rozwiązania w zakresie zarządzanych zapór sieciowych

Stawianie czoła wyzwaniom technologicznym związanym z ciągle pojawiającymi się nowymi zagrożeniami lub koniecznymi aktualizacjami zapory sieciowej wymaga zarówno specjalistycznej wiedzy technicznej, jak i nakładów czasu. Problem ten staje się szczególnie widoczny w przypadku przedsiębiorstw działających na skalę krajową lub światową, posiadających wiele zapór sieciowych wymagających niepodzielnej uwagi i ciągłego wsparcia. Powierzając naszym certyfikowanym ekspertom kontrolę nad swoimi zaporami sieciowymi zyskujesz czas na to, co najważniejsze – rozwój własnego przedsiębiorstwa.

Zapewnimy:

 • Monitoring 24 x 7
 • Zarządzanie zdarzeniami
 • Zarządzanie incydentami
 • Zarządzanie zmianami
 • Kopię zapasową konfiguracji
 • Raportowanie
 • Inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania
 • Zarządzanie dostarczaniem usług

Usługi zarządzanej zapory sieciowej firmy Nomios zapewniają ciągłe zarządzanie zaporą sieciową skoncentrowane na przeciwdziałaniu zagrożeniom. Powierzając zarządzanie zaporami sieciowymi naszym ekspertom, zwiększysz bezpieczeństwo swojego przedsiębiorstwa oraz zmniejszysz obciążenie swoich zespołów inżynierów i menedżerów zajmujących się kwestiami bezpieczeństwa.

Placeholder for Seats large windows view on streetSeats large windows view on street

Tablica rozdzielcza w czasie rzeczywistym

Dostęp do jednego z najlepszych rozwiązań chmurowych na rynku – pulpitu Managed Firewall Cloud, umożliwia uzyskiwanie na bieżąco informacji na temat zagrożeń bezpieczeństwa i urządzeń w sieci przedsiębiorstwa.

Monitorujemy między innymi (ale nie tylko):

 • Wykorzystanie procesora
 • Wykorzystanie pamięci
 • Wykorzystanie pamięci masowej
 • Wykorzystanie sesji
 • Temperatura urządzenia
 • Wykorzystanie interfejsu

Audyt cyberbezpieczeństwa

Dzięki regularnym ocenom bezpieczeństwa jesteśmy w stanie dostarczać informacji na temat dalszej optymalizacji infrastruktury bezpieczeństwa oraz zapór sieciowych w celu przeciwdziałania aktualnym i przyszłym zagrożeniom, dopasowanych do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.

24x7 Bezpośredni dostęp do specjalistów

Oferowane przez nas usługi zarządzanej zapory sieciowej są sprawdzonym rozwiązaniem, któremu zaufali klienci na całym świecie. Firma Nomios nie tylko zapewnia zarządzanie urządzeniami przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, ale także oferuje bezpośredni dostęp do specjalistów w dowolnym czasie. Nasi specjaliści mogą przeprowadzać audyty bezpieczeństwa, utrzymywać sprzęt i oprogramowanie, a także regularnie oceniać stan bezpieczeństwa Twojego przedsiębiorstwa.

Placeholder for Cybersecurity engineers project desktopCybersecurity engineers project desktop
Korzyści

Zalety zarządzanej zapory sieciowej

icon Zwiększone bezpieczeństwo
Zwiększone bezpieczeństwo
Zoptymalizowana konfiguracja zapory sieciowej.
icon Centrum nadzoru sieci pracujące 24x7
Centrum nadzoru sieci pracujące 24x7
Zarządzanie zdarzeniami przez specjalistów ds. bezpieczeństwa.
icon Zaawansowane usługi wsparcia i utrzymania
Zaawansowane usługi wsparcia i utrzymania
Globalne usługi wsparcia, którym możesz zaufać.
icon Stale rozwijana wiedza z zakresu bezpieczeństwa
Stale rozwijana wiedza z zakresu bezpieczeństwa
Wsparcie inżynierów, którzy cały czas dbają o rozwój swoich umiejętności.
icon Przewidywalne koszty
Przewidywalne koszty
Brak niespodziewanych wydatków.
icon Bezpieczne usługi zarządzane
Bezpieczne usługi zarządzane
Usługi zarządzane realizowane dzięki chmurze Nomios Cloud.
icon Podwyższony poziom usług
Podwyższony poziom usług
Usługi gwarantowane umową SLA.
icon Indywidualne podejście
Indywidualne podejście
Dedykowani inżynierowie firmy Nomios pozostający do twojej dyspozycji.
icon Wszystko w jednym
Wszystko w jednym
Zmiany, konfiguracja, kopie zapasowe i aktualizacje w ramach usługi.
icon Zwiększony czas działania zapory sieciowej
Zwiększony czas działania zapory sieciowej
Zwiększona ciągłość działania.
Usługi zarządzane

Skontaktuj się z naszym zespołem ds. usług zarządzanych

Pozwól nam zająć się najtrudniejszymi zadaniami i skup się na strategii rozwoju. Nasz zespół ekspertów zajmujących się usługami zarządzanymi z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania. Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość.

Placeholder for Jordan CTAJordan CTA
Updates

Aktualności i artykuły na blogu