SIEM

Zarządzane rozwiązania SIEM

Rozwiązania SIEM klasy korporacyjnej zapewniające ochronę i bezpieczeństwo najważniejszych danych przed ciągle ewolującymi zagrożeniami cybernetycznymi.

Placeholder for Adobe Stock 644241211 Portrait of african american developer using laptop to write codeAdobe Stock 644241211 Portrait of african american developer using laptop to write code
Wstęp

Zarządzane SIEM

Maksymalizuj wykrywanie zagrożeń dzięki najnowszej technologii zarządzania zdarzeniami i wyspecjalizowanym ekspertom cyberbezpieczeństwa.

W miarę rozwoju Twojej firmy i w obliczu zmieniających się zagrożeń mających na celu narażenie jej na szwank, skuteczne ograniczenie ryzyka dotyczącego cyberbezpieczeństwa wymaga obecnie monitorowania zagrożeń w czasie rzeczywistym dla zapewnienia pełnej widoczności działalności w sieci.

Zarządzane usługi SIEM, czyli system wykrywania i reagowania firmy Nomios, łączą w sobie technologię zarządzania informacjami o bezpieczeństwie i zdarzeniach (SIEM) oraz wiedzę ekspertów specjalizujących się w kwestiach cyberbezpieczeństwa, oferujących całodobowy monitoring sieci i punktów końcowych, a także badanie ruchów sieciowych wewnątrz Twojej organizacji.

Nasi doświadczeni analitycy i inżynierowie w centrach operacji związanych z bezpieczeństwem (SOC), uprawnieni do wdrażania i zarządzania wieloma rozwiązaniami SIEM, posiadają ogromne doświadczenie w identyfikowaniu zagrożeń dla bezpieczeństwa. Dzięki temu Twoi pracownicy nie muszą zajmować się czasochłonnym i złożonym zadaniem, jakim jest badanie zdarzeń w sieci i zdarzeń związanych z bezpieczeństwem, zarówno tych archiwalnych, jak i w czasie rzeczywistym, w celu rozróżnienia prawdziwych zagrożeń od fałszywych alarmów.

Dlaczego Nomios dla Twojego zarządzanego systemu SIEM?

Nomios zapewnia kompleksową i prowadzoną przez ekspertów usługę outsourcingu w zakresie zarządzania systemami zarządzania informacjami i zdarzeniami bezpieczeństwa (SIEM). Rozwiązanie to radzi sobie ze złożonością zarządzania SIEM, oferując solidne, zgodne z przepisami i opłacalne cyberbezpieczeństwo z ciągłym monitorowaniem przez doświadczonych specjalistów.

Outsourcing SIEM do Nomios przynosi znaczne korzyści budżetowe, zmniejszając zapotrzebowanie na wyspecjalizowany personel i infrastrukturę. Nasze dostosowane rozwiązania zapewniają wysoki zwrot z inwestycji i są zgodne z surowymi normami regulacyjnymi, usprawniając zgodność i audyty. Takie podejście pozwala organizacjom skoncentrować się na swojej podstawowej działalności, wiedząc, że ich cyberbezpieczeństwo jest w rękach ekspertów.

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat?

Nasi eksperci i opiekunowie handlowi są do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Zadzwoń teraz
Placeholder for Parm CTA 2Parm CTA 2
Korzyści

Outsourcing zarządzania SIEM do Nomios

Powody, dla których warto zlecić zarządzanie SIEM na zewnątrz, różnią się w zależności od organizacji. Przedstawiamy główne korzyści.

Dostęp do specjalistycznej wiedzy i doświadczenia

Redukcja kosztów i wzrost wydajności operacyjnej

Skalowalność i elastyczność

Mniejsze obciążenie związane z rekrutacją i szkoleniami

Monitorowanie i wsparcie 24/7

Skupiasz się na podstawowej działalności biznesowej

Zgodność z przepisami i raportowanie

Szybkie wdrożenie i aktualne rozwiązania

Możesz zaufać naszym zarządzanym usługom bezpieczeństwa

Zarządzane usługi w dziedzinie bezpieczeństwa wykorzystują nasze doświadczenie w dziedzinie analiz zagrożeń i zaawansowanej analityki oraz wiedzę w zakresie bezpieczeństwa w celu zapewnienia spójnych, powtarzalnych i przejrzystych usług, które identyfikują i powstrzymują zaawansowane zagrożenia, a jednocześnie zapewniają wgląd oraz wskaźniki dotyczące stanu bezpieczeństwa i trendów.

Wyszkoleni, certyfikowani inżynierowie wykorzystują najlepsze, skuteczne praktyki, a także procesy zgodnego zarządzania zmianą dotyczące sieci oraz urządzeń i kontroli bezpieczeństwa. Korzystając z obszernej analizy zagrożeń, analitycy optymalizują alokację ograniczonych zasobów, koncentrując się na aktywnie wykorzystywanych zagrożeniach i wrażliwych obszarach.

Placeholder for Female engineer behind screenFemale engineer behind screen
Zasoby

Dodatkowa zawartość

Zapoznaj się z naszymi dodatkowymi zasobami (w języku angielskim) i dowiedz się więcej o Nomios i naszej wiedzy SIEM.

Usługi zarządzane

Skontaktuj się z naszym zespołem ds. usług zarządzanych

Pozwól nam zająć się najtrudniejszymi zadaniami i skup się na strategii rozwoju. Nasz zespół ekspertów zajmujących się usługami zarządzanymi z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania. Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość.

Placeholder for Jordan CTAJordan CTA