Zarządzane rozwiązania SIEM

Rozwiązania SIEM klasy korporacyjnej zapewniające ochronę i bezpieczeństwo najważniejszych danych przed ciągle ewolującymi zagrożeniami cybernetycznymi.

Placeholder for Facade modern buildingFacade modern building

Maksymalizuj wykrywanie zagrożeń dzięki najnowszej technologii zarządzania zdarzeniami i wyspecjalizowanym ekspertom cyberbezpieczeństwa.

W miarę rozwoju Twojej firmy i w obliczu zmieniających się zagrożeń mających na celu narażenie jej na szwank, skuteczne ograniczenie ryzyka dotyczącego cyberbezpieczeństwa wymaga obecnie monitorowania zagrożeń w czasie rzeczywistym dla zapewnienia pełnej widoczności działalności w sieci.

Zarządzane usługi SIEM, czyli system wykrywania i reagowania firmy Nomios, łączą w sobie technologię zarządzania informacjami o bezpieczeństwie i zdarzeniach (SIEM) oraz wiedzę ekspertów specjalizujących się w kwestiach cyberbezpieczeństwa, oferujących całodobowy monitoring sieci i punktów końcowych, a także badanie ruchów sieciowych wewnątrz Twojej organizacji.

Nasi doświadczeni analitycy i inżynierowie w centrach operacji związanych z bezpieczeństwem (SOC), uprawnieni do wdrażania i zarządzania wieloma rozwiązaniami SIEM, posiadają ogromne doświadczenie w identyfikowaniu zagrożeń dla bezpieczeństwa. Dzięki temu Twoi pracownicy nie muszą zajmować się czasochłonnym i złożonym zadaniem, jakim jest badanie zdarzeń w sieci i zdarzeń związanych z bezpieczeństwem, zarówno tych archiwalnych, jak i w czasie rzeczywistym, w celu rozróżnienia prawdziwych zagrożeń od fałszywych alarmów.

Zarządzane usługi w dziedzinie bezpieczeństwa

Zarządzane usługi w dziedzinie bezpieczeństwa wykorzystują nasze doświadczenie w dziedzinie analiz zagrożeń i zaawansowanej analityki oraz wiedzę w zakresie bezpieczeństwa w celu zapewnienia spójnych, powtarzalnych i przejrzystych usług, które identyfikują i powstrzymują zaawansowane zagrożenia, a jednocześnie zapewniają wgląd oraz wskaźniki dotyczące stanu bezpieczeństwa i trendów.

Wyszkoleni, certyfikowani inżynierowie wykorzystują najlepsze, skuteczne praktyki, a także procesy zgodnego zarządzania zmianą dotyczące sieci oraz urządzeń i kontroli bezpieczeństwa. Korzystając z obszernej analizy zagrożeń, analitycy optymalizują alokację ograniczonych zasobów, koncentrując się na aktywnie wykorzystywanych zagrożeniach i wrażliwych obszarach.

Placeholder for Female engineer behind screenFemale engineer behind screen

Usługi zarządzaneSkontaktuj się z naszym zespołem ds. usług zarządzanych

Pozwól nam zająć się najtrudniejszymi zadaniami i skup się na strategii rozwoju. Nasz zespół ekspertów zajmujących się usługami zarządzanymi z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania. Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość.

Placeholder for Jaroslaw MielcarekJaroslaw Mielcarek

Jarosław Mielcarek

Dyrektor Zarządzający,
Nomios Poland sp. z o.o.

Aktualności i blog