Juniper Networks Award

Nomios zdobywa nagrodę Juniper Networks Worldwide Partner of the Year

Do przeczytania w 2 min.
Placeholder for Nomios Juniper partner of the yearNomios Juniper partner of the year
Juniper Networks

Share

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy nazwani Partnerem Roku 2022 firmy Juniper Networks.

W dniu 2 lutego 2022 roku, podczas Juniper Networks Partner Executive Summit w Madrycie, zostaliśmy uznani za partnera roku Juniper Networks za rok 2022. Coroczne nagrody honorują najlepszych partnerów kanałowych Juniper w zakresie różnych rozwiązań, rynków i regionów. Zwycięzcy są oceniani we wszystkich obszarach swojej działalności i wybierani na podstawie wyników osiągniętych w 2022 roku. Kryteria przyznawania nagród obejmują zdolność partnera do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań biznesowych, wyjątkową dbałość o doświadczenie klienta oraz osiąganie celów finansowych.

"Firma Nomios wykazała swoje zaangażowanie w działalność Juniper, osiągając przy tym doskonałe wyniki, dzięki czemu została partnerem roku firmy Juniper". - Gordon Mackintosh, Wiceprezes Grupy Juniper Networks ds. globalnej sprzedaży kanałowej i wirtualnej

Partnerstwo Juniper Elite Plus

W ubiegłym roku Juniper ogłosił swój program partnerski na najwyższym poziomie: Elite Plus. Jako najbardziej zaangażowany partner Juniper Networks w Europie, już drugi rok kwalifikujemy się do Elite Plus. Dzięki temu statusowi partnera, Juniper podkreśla nasze wyjątkowe doświadczenie w dziedzinie sieci, routingu i bezpieczeństwa, jak również nasze dokładne zrozumienie portfolio Juniper Networks.

Spojrzenie w przyszłość

Jako Nomios chcemy jeszcze bardziej rozwinąć nasze partnerstwo z Juniper, zwłaszcza na rynku przedsiębiorstw". Pod koniec 2022 roku firma Juniper została uznana za lidera (na najwyższej pozycji) w Magicznym Kwadracie™ Gartnera® dla przewodowej i bezprzewodowej infrastruktury LAN dla przedsiębiorstw. Nie znaleźliby się na tej pozycji, gdyby nie mieli do zaoferowania świetnych rozwiązań, wizji i usług. Tą ofertą jest Mist AI. Wykazano, że wyróżnia się ona na tle pozostałych produktów w branży pod względem łatwości, skali, kosztów i wydajności. Właśnie tego doświadczają klienci, gdy testują lub wdrażają Mist AI.

Utrzymując silną koncentrację na naszym wspólnym fundamencie na rynku dostawców usług, podjęliśmy świadomą decyzję o dalszym rozszerzaniu naszej obecności na rynku korporacyjnym. Budujemy światowej klasy "cyfrowy fundament" i mamy sprawdzone doświadczenie w zakresie rozwiązań sieciowych i bezpieczeństwa, aby to osiągnąć. Również z pomocą firmy Juniper jako strategicznego partnera technologicznego w tym obszarze.

Jesteśmy niezmiernie dumni, że zostaliśmy uznani za nasze osiągnięcia. Juniper Networks jest silnym i strategicznym partnerem. W dalszym ciągu znajduje się w czołówce naszej strategii portfolio. Ta nagroda jest świadectwem naszej innowacyjności handlowej, elastyczności w zaspokajaniu potrzeb klientów oraz naszych zaawansowanych umiejętności technicznych i operacyjnych." - Mohamed El Haddouchi, Group CTO and Managing Director Nomios Netherlands

Dyrektor Generalny firmy Juniper, Rami Rahim, z nadzieją patrzy na rok 2023. Według Rahima ich strategia sieciowa Experience-First, która koncentruje się na wykorzystaniu sztucznej inteligencji oraz automatyzacji w chmurze w celu poprawy operacji klienta oraz doświadczenia użytkownika końcowego, nadal znajduje oddźwięk na rynkach, które obsługuje. Juniper uważa, że ich zróżnicowane rozwiązania, wraz z naszymi inwestycjami na rynku i silnym portfelem zamówień, powinny zapewnić im kolejny rok wzrostu w 2023 roku.

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat?

Nasi eksperci i opiekunowie handlowi są do Twojej dyspozycji. Zostaw swoje dane, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Zadzwoń teraz
Placeholder for Portrait of french manPortrait of french man