Partnerstwo

McAfee Enterprise i FireEye to teraz Trellix

Do przeczytania w 2 min.
Placeholder for Meeting hallway glass wallsMeeting hallway glass walls
McAfee

Share

Symphony Technology Group (STG) ogłosiła dziś rozpoczęcie działalności Trellix, nowej firmy dostarczającej organizacjom usługi w zakresie rozszerzonego wykrywania i reagowania (XDR), koncentrującej się na przyspieszaniu innowacji technologicznych poprzez uczenie maszynowe i automatyzację.

W 2021 roku STG przejęła zarówno FireEye, jak i McAfee. W październiku 2021 roku fuzja tych dwóch firm została zakończona i otrzymały one nową nazwę: Trellix. "Jesteśmy niesamowicie podekscytowani posiadaniem Trellixa w portfolio STG" - powiedział William Chisholm, partner zarządzający, STG. "Klienci mogą oczekiwać, że platforma bezpieczeństwa Trellix dostarczy śmiałych innowacji na rynku XDR".

Nie wszystkie produkty McAfee Enterprise dołączą do Trellix, a portfolio w zakresie Service Edge, które obejmuje rozwiązania takie jak: cloud access security broker, secure web gateway i zero-trust network access, zostanie wydzielone jeszcze w tym kwartale.

Trellix ma mieć łączną bazę 40 000 klientów, około 5 000 pracowników i prawie 2 miliardy dolarów przychodu.

Historia stojąca za nazwą Trellix

Trellis w języku angielskim jest określeniem mocnej i bezpiecznej ramy używanej do wspierania strukturalnego wzrostu roślin pnących i drzew. Trellix będzie realizował obietnicę swojej marki, aby budować odporne i pewne siebie organizacje poprzez technologię bezpieczeństwa, która uczy się i dostosowuje, aby chronić operacje przed najbardziej zaawansowanymi zagrożeniami.

"W dzisiejszych czasach, gdy organizacje dążą do cyfrowej transformacji, silny fundament bezpieczeństwa jest niezbędny do zapewnienia ciągłości innowacji, wzrostu i odporności" - powiedział Bryan Palma, dyrektor generalny Trellix. "Platforma XDR firmy Trellix chroni naszych klientów, ponieważ wprowadzamy bezpieczeństwo w życie dzięki automatyzacji, uczeniu maszynowemu, rozszerzalnej architekturze i rozpoznawaniu zagrożeń dla bezpieczeństwa cyfrowego".

O STG

Symphony Technology Group (STG) jest partnerem private equity dla wiodących na rynku firm z branży danych, oprogramowania i analityki. Firma wnosi doświadczenie, elastyczność i zasoby w celu budowania wartości strategicznej i uwalniania potencjału innowacyjnych firm. Partnerstwo w budowaniu zorientowanych na klienta, wiodących na rynku spółek portfelowych, STG dąży do stworzenia trwałych fundamentów wzrostu, które przynoszą wartość firmom, z którymi współpracuje. Firma jest zaangażowana w przekształcanie i budowanie wybitnych firm technologicznych we współpracy z wiodącymi zespołami zarządzającymi. W swoim bogatym portfolio STG posiada ponad 35 globalnych spółek.

O Trellix

Trellix jest globalną firmą na nowo definiującą przyszłość bezpieczeństwa cyfrowego. Otwarta i natywna platforma XDR (Extended Detection and Response) pomaga organizacjom zmagającym się z najbardziej zaawansowanymi zagrożeniami zyskać pewność, że ich działania są chronione i odporne na zagrożenia cybernetyczne. Eksperci ds. bezpieczeństwa Trellix, wraz z rozbudowanym ekosystemem partnerów, wspierają innowacje technologiczne poprzez uczenie maszynowe i automatyzację, aby wzmocnić pozycję ponad 40 000 klientów biznesowych i rządowych.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości na temat bezpieczeństwa, spostrzeżenia i trendy rynkowe do swojej skrzynki pocztowej.

Updates

Więcej aktualizacji