Placeholder for Mc AfeeMc Afee
Platinum Partner

McAfee

McAfee to teraz Trellix.

Dowiedz się więcej na temat oferowanych rozwiązań.

Placeholder for Aerial view city streetsAerial view city streets

Przejdź do strony Trellix.

Rozwiązania zabezpieczające dla biznesu i przedsiębiorstw

Jako najnowocześniejsza firma zajmująca się bezpieczeństwem cybernetycznym McAfee oferuje zaawansowane rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa klientom indywidualnym, małym i dużym firmom, przedsiębiorstwom i instytucjom rządowym. Technologie bezpieczeństwa firmy McAfee wykorzystują wyjątkową funkcję prognozowania, która jest oparta na McAfee Global Threat Intelligence. W ten sposób użytkownicy domowi i firmy mogą być zawsze znakomicie zabezpieczeni przed atakami bezplikowymi, wirusami, złośliwym oprogramowaniem i innym zagrożeniami internetowymi.

Sieć analizy zagrożeń

W ciągu ostatnich 30 lat firma McAfee – zabezpieczając urządzenia przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem, atakami bezplikowymi i innymi zagrożeniami w domu i poza domem – zbudowała kompleksową i obszerną globalną sieć analizy zagrożeń. Ta podstawa umożliwia nam nieustanną analizę i zbieranie danych o zagrożeniach z ponad 500 punktów końcowych na całym świecie.

Świadomość dotycząca bezpieczeństwa

Stosujemy analitykę bezpieczeństwa, zabezpieczenie chmury, SIEM i nauczanie maszynowe, aby umożliwić jednoczesną ochronę, wykrywanie i korektę między urządzeniem a chmurą. Nasza ochrona punktów końcowych, broker bezpieczeństwa dostępu do chmury (CASB) i produkty McAfee ePolicy Orchestrator współpracują ze sobą, zapewniając odpowiednie zarządzanie w całym cyklu ochrony przed zagrożeniami.

Bezpieczeństwo nastawione na ochronę Twoich wyników

Rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa uwzględniające transformacje, które chronią dane i zatrzymują zagrożenia przenoszone z urządzenia do chmury za pomocą otwartego i aktywnego podejścia opartego na analizie informacji.

Naszym celem jest zabezpieczenie całego świata przed zagrożeniami cybernetycznymi. Zagrożenia nie ograniczają się już tylko do naszych komputerów – są obecne w każdym aspekcie naszej podłączonej do Internetu rzeczywistości. Będziemy nieustannie dążyć do ochrony bezpieczeństwa naszych rodzin, społeczeństw i krajów.

McAfee

Rozwiązania

Twoi specjaliści McAfee

Nagradzana firma Nomios jest platynowym partnerem McAfee i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Nomios ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. McAfee postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań McAfee. Oznacza to, że Nomios może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania McAfee oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji