Placeholder for F5 Networks Partner/ ResellerF5 Networks Partner/ Reseller
Platinum Partner

F5 BIG-IQ Centralised management

Platforma, która zarządza urządzeniami i dostarczanymi przez nie usługami.

Placeholder for Thibault mokuenko r Ux URL3l Kq Y unsplashThibault mokuenko r Ux URL3l Kq Y unsplash

Zarządzaj wszystkimi swoimi urządzeniami BIG-IP z jednego miejsca

Dodawanie kolejnych skrzynek prowadzi do zwiększenia stopnia komplikacji systemu, dlatego klienci potrzebują sposobów na uproszczenie zarządzania nim. BIG-IQ Centralized Management to najlepsze rozwiązanie w tym obszarze, które umożliwia kontrolę wszystkich procesów związanych z licencjami, regułami, ruchem i bezpieczeństwem z poziomu jednego monitora.

Zarządzanie aplikacjami, infrastrukturą i systemami we wszystkich wdrożeniach

W dzisiejszych czasach liczba aplikacji gwałtownie rośnie. Aplikacje to sposób, w jaki organizacje takie jak Twoja prowadzą interesy ze swoimi klientami, i to się nie zmieni. Upewnienie się, że wszystko działa płynnie, a doświadczenia klientów spełniają ich oczekiwania, jest nie lada wyzwaniem. Ważne jest, aby każdy - od profesjonalistów sieciowych do deweloperów - miał dostęp do ujednoliconego, łatwego w użyciu zestawu narzędzi do zarządzania, widoczności i orkiestracji. Wprowadzamy scentralizowane zarządzanie BIG-IQ.

Bezpieczeństwo dzięki widoczności

Zapewnij holistyczne bezpieczeństwo i wgląd w szyfrowany ruch w wielu urządzeniach dzięki F5 SSL Orchestrator zarządzanemu z dedykowanego pulpitu BIG-IQ.

  • Wykorzystaj scentralizowaną kontrolę do wdrożenia odpowiednich polityk deszyfrowania.
  • Monitoruj i zarządzaj przepływami zaszyfrowanego ruchu w całym łańcuchu bezpieczeństwa.
  • Wykrywaj ukryte zagrożenia w zaszyfrowanym ruchu w wielu aplikacjach.

Twoi specjaliści F5 Networks

Nagradzana firma Nomios jest złotym partnerem F5 Networks i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Nomios ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. F5 Networks postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań F5 Networks. Oznacza to, że Nomios może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania F5 Networks oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji