Placeholder for F5 Networks Partner/ ResellerF5 Networks Partner/ Reseller
Platinum Partner

F5 Shape Security

Szerokie bezpieczeństwo aplikacji na jednej platformie, wykorzystujące AI/ML do ochrony aplikacji mobilnych w czasie rzeczywistym.

Placeholder for Thibault mokuenko r Ux URL3l Kq Y unsplashThibault mokuenko r Ux URL3l Kq Y unsplash

Jak rozwiązania Shape zapobiegają i chronią przed oszustwami

Zmianę tę napędza atrakcyjna ekonomia dla atakujących. Eksplozja dostępnych skradzionych danych uwierzytelniających i innych informacji osobistych, nowe zaawansowane zestawy narzędzi dla atakujących oraz tanie, globalne botnety do wynajęcia - wszystko to przyczyniło się do tego, że zautomatyzowane ataki na dużą skalę na aplikacje internetowe i mobilne stały się bardzo tanie, szybkie i łatwe do przeprowadzenia, a także potencjalnie całkiem lukratywne.

W rezultacie, do 90% lub więcej ruchu online i mobilnego w przedsiębiorstwie może być w rzeczywistości automatyzacją, a nie prawdziwymi ludźmi, w dużej mierze z zamiarem kradzieży i popełnienia oszustwa.

Shape wykorzystuje AI i ML do pokonania napastników i zapobiegania oszustwom

Shape chroni aplikacje internetowe i mobilne oraz punkty końcowe API przed tymi wyrafinowanymi atakami automatyzacji, które w przeciwnym razie doprowadziłyby do oszustw na dużą skalę.

Dla stron internetowych i aplikacji mobilnych, atakujący wydają się praktycznie identyczni jak prawdziwi użytkownicy, porywając ich urządzenia, symulując ludzkie zachowania i wykorzystując skradzione tożsamości. Atakujący szybko ewoluują narzędzia i metody, czyniąc niemal niemożliwym odróżnienie prawdziwego od fałszywego przez aplikacje czy nawet samego człowieka.

Rozwiązania Shape wykorzystują m.in. sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe, aby dokładnie określić w czasie rzeczywistym, czy żądanie aplikacji pochodzi z fałszywego źródła, a jeśli tak, skutecznie je złagodzić. Gdy tylko wdrożone zostaną nowe środki zaradcze, 5%-10% atakujących będzie zazwyczaj próbowało przeprogramować się i rozpocząć nowy atak. Rozwiązania Shape dostosowują się i zachowują pełną skuteczność nawet w miarę rozwoju atakujących.

F5 Networks

Produkty

Cztery rozwiązania, które wykorzystują system AI firmy Shape.

Shape Recognize

Shape Recognize identyfikuje powracających, znanych użytkowników Twojej witryny i zmniejsza tarcia związane z uwierzytelnianiem dla tych użytkowników.

F5 Device ID+

F5 Device ID+ jest szybki i prosty, z wbudowanymi integracjami.

Shape AI Fraud Engine

Nowe i potężne rozwiązanie do wykrywania i eliminowania oszustw internetowych.

Shape Enterprise Defense

Kompleksowe, szyte na miarę wdrożenie oraz ochrona przed oszustwami internetowymi i mobilnymi.
F5 Networks

Dlaczego przedsiębiorstwa wybierają Shape?

Wiodące światowe marki nadal wybierają Shape, aby pomóc im powstrzymać przestępców, ograniczyć oszustwa i poprawić doświadczenia użytkowników. Shape oferuje spokój umysłu poprzez:

icon Bezkonkurencyjna dokładność
Bezkonkurencyjna dokładność
Dzięki opatentowanej telemetrii i zbieraniu sygnałów oraz zaawansowanej sztucznej inteligencji i technologii ML, rozwiązania Shape precyzyjnie wykrywają i ograniczają oszukańczy i niepożądany ruch w czasie rzeczywistym.
icon Zerowe tarcie użytkownika
Zerowe tarcie użytkownika
Rozwiązania Shape pozwalają legalnym użytkownikom na kontynuowanie pracy bez wprowadzania dodatkowych utrudnień: bez CAPTCHA, bez uwierzytelniania wieloczynnikowego.
icon Dźwignia sieciowa
Dźwignia sieciowa
Co 24 godziny Shape blokuje ponad dwa miliardy nieuczciwych prób logowania i innych transakcji, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo ponad 200 milionom legalnych transakcji międzyludzkich.
icon Ochrona omnichannel
Ochrona omnichannel
Rozwiązania Shape mogą być wdrażane w celu ochrony aplikacji internetowych i mobilnych, a także interfejsów API HTTP. Mobilne SDK firmy jest wdrożone na ponad 200 milionach urządzeń z systemami iOS i Android na całym świecie.
icon Zaawansowana obrona
Zaawansowana obrona
Shape współpracuje z przedsiębiorstwami, aby być 10 lub więcej kroków przed złymi ludźmi dzięki najbardziej kompletnemu w branży portfolio rozwiązań obronnych. Zaawansowane rozwiązania obejmują obronę przed agresywnymi agregatorami, ręcznymi oszustwami i naruszonymi danymi uwierzytelniającymi użytkowników.
Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji