Placeholder for IBM Security Partner/ ResellerIBM Security Partner/ Reseller
Strategic Partner

IBM Security

Opracowanie inteligentnych rozwiązań bezpieczeństwa dla przedsiębiorstw oraz usług bezpieczeństwa dla przedsiębiorstw, które pomogą Twojej firmie przygotować się już dziś na jutrzejsze zagrożenia związane z sztuczną inteligencją i bezpieczeństwem cybernetycznym.

Placeholder for Aerial view city streetsAerial view city streets

Postęp zmieniający świat

IBM Security jest światowym liderem w kreowaniu, rozwijaniu i produkcji najbardziej zaawansowanych technologii informatycznych obejmujących systemy komputerowe, oprogramowanie, systemy sieciowe, pamięci masowe i rozwiązania z zakresu mikroelektroniki.

Monitorowanie i zarządzanie bezpieczeństwem

IBM QRadar SIEM stanowi kompleksowe rozwiązanie do analizy bezpieczeństwa informatycznego, zapewniające integrację z różnorodnymi źródłami zdarzeń i przepływów sieciowych oraz możliwość automatyzacji procesów obsługi incydentów. IBM QRadar SIEM pozwala widzieć to, co dzieje się w sieci, w centrum przetwarzania danych i w środowisku aplikacyjnym, a dzięki temu też lepiej chronić zasoby informatyczne i spełniać wymogi formalno- prawne.

IBM Security

Rozwiązania

Twoi specjaliści IBM Security

Nagradzana firma Nomios jest partnerem IBM Security i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Nomios ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. IBM Security postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów swoich rozwiązań . Oznacza to, że Nomios może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania IBM Security i tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji