Placeholder for Mc AfeeMc Afee
Platinum Partner

McAfee MVISION Cloud

Stworzone w chmurze. Zbudowane dzięki automatyzacji. Napędzane wiedzą.

Placeholder for Aerial view city streetsAerial view city streets

McAfee MVISION Cloud: Rozwijaj swoją firmę bez uszczerbku na bezpieczeństwie

McAfee® MVISION Cloud chroni dane w ich obecnej lokalizacji, wykorzystując rozwiązanie, które powstało w chmurze i dla chmury. Jest to natywna dla chmury ochrona danych.

W 2011 roku powstała kategoria produktów CASB, które były postrzegane jako rozwiązanie zapewniające widoczność chmury, dzięki któremu odkryto Shadow IT. Jednak od tamtego czasu produkty te poszerzyły swój wachlarz funkcji w czterech kategoriach dotyczących widoczności, compliance, ochrony przed zagrożeniami i bezpieczeństwa danych.

Zwiększające się wykorzystywanie chmury oraz dojrzałość rozwiązań CASB, zachęciły kolejne przedsiębiorstwa do ich wprowadzenia. Dzisiaj produkty CASB stanowią istotny element pakietu zabezpieczeń przedsiębiorstw. Gartner przewiduje, że do 2022 roku 60% przedsiębiorstw będzie używało CASB jako zabezpieczenia dla swoich aplikacji chmurowych.

Bezpieczeństwo danych w erze chmury

Wykrywaj

Zyskaj całkowity wgląd w dane, kontekst i zachowanie wszystkich użytkowników, we wszystkich usługach w chmurze i na wszystkich urządzeniach.

Chroń

Wprowadź zaostrzoną ochronę informacji wrażliwych, zarówno przychodzących, jak i wychodzących.

Koryguj

Działaj w czasie rzeczywistym w usługach w chmurze, aby korygować przypadki naruszenia polityki i powstrzymać zagrożenia bezpieczeństwa.

McAfee MVISION Cloud

Cechy produktu

icon Rejestr chmur
Rejestr chmur
Zapewnia największy na świecie i najdokładniejszy rejestr usług w chmurze z oceną 1-10 CloudTrust Rating na podstawie 261-punktowej oceny ryzyka.
icon Mapowanie aktywności oparte na sztucznej inteligencji
Mapowanie aktywności oparte na sztucznej inteligencji
Wykorzystuje sztuczną inteligencję do zrozumienia aplikacji i mapowania działań użytkownika na jednolity zestaw czynności, umożliwiając ustandaryzowane monitorowanie i kontrolę wszystkich aplikacji.
icon Nauka kierowana
Nauka kierowana
Zapewnia wprowadzanie danych przez człowieka do modeli uczenia maszynowego z podglądem w czasie rzeczywistym pokazującym wpływ zmiany czułości na anomalie wykryte przez system.
icon Monitorowanie aktywności w cloud
Monitorowanie aktywności w cloud
Przechwytywanie kompleksowej ścieżki audytu wszystkich działań użytkowników i administratorów w celu wsparcia dochodzeń poincydentalnych i kryminalistycznych.
icon Wykrywanie zagrożeń wewnętrznych
Wykrywanie zagrożeń wewnętrznych
Wykorzystuje uczenie maszynowe do wykrywania aktywności sygnalizujących zaniedbania i złośliwe zachowania, w tym kradzież poufnych danych.
icon Szyfrowanie danych strukturalnych
Szyfrowanie danych strukturalnych
Chroni poufne dane strukturalne za pomocą sprawdzonych schematów szyfrowania zachowujących funkcje, z wykorzystaniem kluczy kontrolowanych przez przedsiębiorstwo.
MVISION Cloud

Kluczowe korzyści

Chociaż niektóre z rozwiązań CASB wykorzystują znane technologie i metody wcześniej używane w celu ochrony danych w aplikacjach lokalnych, CASB jest technologią odrębną od istniejących kategorii zabezpieczeń, takich jak tożsamość jako usługa (IDaaS), zapory aplikacji WWW (WAF), bezpieczne bramy sieciowe i zapory dla przedsiębiorstw.

Wdrażaj zasady ochrony przed wyciekami informacji (DLP) dla danych znajdujących się w chmurze.

Zapobiegaj nieuprawnionemu udostępnianiu danych wrażliwych nieodpowiednim osobom.

Blokuj synchronizację i pobieranie danych firmowych na urządzenia osobiste.

Wykrywaj przejęte konta, zagrożenia wewnętrzne i złośliwe oprogramowanie.

Szyfruj dane za pomocą kluczy, do których dostęp masz tylko Ty.

Kontroluj i zaostrzaj ustawienia bezpieczeństwa usług w chmurze.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji