Placeholder for Mc AfeeMc Afee
Platinum Partner

McAfee MVISION CNAPP

Kompleksowa, zautomatyzowana i bezproblemowa architektura zabezpieczająca korporacyjny ekosystem aplikacji cloud-native.

Placeholder for Aerial view city streetsAerial view city streets

Czym jest MVISION Cloud Native Application Protection Platform (CNAPP)?

Każde przedsiębiorstwo jest w trakcie transformacji cyfrowej. Większość przedsiębiorstw wykorzystuje sprawność i szybkość innowacji chmury publicznej, wyłącznie lub w połączeniu z ich prywatnymi centrami danych. Przedsiębiorstwa te potrzebują uproszczonej architektury; takiej, która pozwoli im przeskoczyć koszty i złożoność mozaiki produktów punktowych oraz czerpać korzyści z ekosystemu cloud-native, bez dużych inwestycji w narzędzia lub talenty programistyczne.

5 komponentów CNAPP

MVISION CNAPP wprowadza kontekst aplikacji i danych, aby w unikalny sposób połączyć Cloud Security Posture Management (CSPM) dla infrastruktury chmury publicznej oraz Cloud Workload Protection (CWPP) w celu ochrony hostów i obciążeń, w tym maszyn wirtualnych, kontenerów i funkcji bezserwerowych. MVISION CNAPP zapewnia pięć kluczowych możliwości:

Placeholder for MVISION CNAPPMVISION CNAPP

5 kluczowych możliwości CNAPP

Identyfikacja

Unikalne wykrywanie wszystkich obciążeń, danych i infrastruktury w punktach końcowych, sieciach i chmurze; priorytetyzowane na podstawie ryzyka.

Tworzenie i wdrażanie

Ochrona przed dryfem konfiguracji i ocena podatności na zagrożenia w maszynach wirtualnych, kontenerach i środowiskach bezserwerowych. Uwolnij produktywność programistów dzięki bezproblemowej automatyzacji.

Runtime

Zbuduj politykę opartą na zerowym zaufaniu, obserwacji zachowań w celu wyeliminowania fałszywych alarmów i osiągnięcia skali dzięki egzekwowaniu znanych, dobrych zachowań.

Obsługuj

Wzmocnij pozycję Centrum Operacji Bezpieczeństwa (SOC) poprzez mapowanie zagrożeń związanych z chmurą do ram MITRE ATT&CK w celu szybkiego zaradzenia im.

Protect

Automatyzacja kontroli bezpieczeństwa dla ciągłej zgodności i zarządzania w celu zapewnienia ciągłości biznesowej.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji