Placeholder for Mc AfeeMc Afee
Platinum Partner

McAfee MVISION Unified Cloud Edge

Przyspieszenie wdrażania architektury SASE dzięki ujednoliconej ochronie danych i zagrożeń.

Placeholder for Aerial view city streetsAerial view city streets

Co to jest Unified Cloud Edge?

MVISION Unified Cloud Edge chroni dane od urządzenia do chmury i zapobiega zagrożeniom opartym na sieci i chmurze, które są niewidoczne dla sieci korporacyjnej. To ramy do wdrożenia architektury Secure Access Service Edge (SASE) i bezpieczny sposób na przyspieszenie transformacji cyfrowej z usługami w chmurze, umożliwienie dostępu do chmury i Internetu z dowolnego urządzenia oraz umożliwienie najwyższej produktywności pracowników.

McAfee Unified Cloud Edge jest częścią McAfee® MVISION, natywnej dla chmur platformy bezpieczeństwa firmy McAfee. McAfee Unified Cloud Edge umożliwia spójną kontrolę ochrony danych i zagrożeń od urządzenia do chmury. Zaczyna się od trzech podstawowych technologii połączonych w jedno rozwiązanie:

  1. Broker bezpieczeństwa dostępu do chmury (CASB): Bezpośrednia widoczność i kontrola usług w chmurze oparta na interfejsie API i odwrotnym proxy
  2. Secure web gateway (SWG): Widoczność i kontrola ruchu sieciowego oraz nieusankcjonowanych usług w chmurze w oparciu o proxy
  3. Zapobieganie utracie danych (DLP): Widoczność i kontrola wrażliwych danych w oparciu o agentów i sieć

Technologie te współpracują ze sobą w celu ochrony danych od urządzenia do chmury i zapobiegania próbom włamań do chmury, które są niewidoczne dla sieci korporacyjnej. Tworzy to bezpieczne środowisko dla przyjęcia usług w chmurze i umożliwienia dostępu do chmury z dowolnego urządzenia w celu uzyskania najwyższej produktywności pracowników. Firmy mogą przyspieszyć swoją działalność dzięki szybszemu przyjęciu transformacyjnych usług w chmurze, chroniąc swoje dane i zasoby za pomocą McAfee Unified Cloud Edge.

Secure Access Service Edge (SASE)

MVISION Unified Cloud Edge zapewnia konwergentne rozwiązanie zabezpieczające, które upraszcza przyjęcie architektury SASE, pomagając zmniejszyć koszty i złożoność nowoczesnego cyberbezpieczeństwa.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji