Placeholder for Mc AfeeMc Afee
Platinum Partner

McAfee MVISION Mobile

Bezpieczeństwo mobilne dla nowoczesnego przedsiębiorstwa.

Placeholder for Aerial view city streetsAerial view city streets

Zapewnij ochronę swoim pracownikom i ich urządzeniom przenośnym z McAfee® MVISION Mobile, rozwiązaniem, które wykrywa zagrożenia i luki bezpieczeństwa na urządzeniach Apple iOS lub Google Android, w sieci do której są podłączone oraz w pobranych aplikacjach. Znajdująca się na urządzeniu technologia wykrywania zagrożeń zapewnia ochronę nawet, gdy urządzenie jest w trybie offline. MVISION Mobile wykorzystuje technologię uczenia maszynowego wspieraną przez miliardy punktów danych pochodzących z milionów urządzeń, pozwalające zidentyfikować obecne lub nadchodzące zagrożenia i ataki, w tym te wcześniej niespotykane.

Wykrywanie zagrożeń i ochrona urządzeń mobilnych

Zawsze włączone zabezpieczenia mobilne

W przeciwieństwie do rozwiązań bezpieczeństwa mobilnego opartych na chmurze, które polegają na sandboxingu aplikacji lub tunelowaniu ruchu, McAfee MVISION Mobile działa bezpośrednio na urządzeniach mobilnych, zapewniając stałą ochronę bez względu na to, w jaki sposób urządzenie jest podłączone - przez sieć firmową, publiczny punkt dostępu lub operatora komórkowego, a nawet w trybie offline.

Zaawansowana analiza zagrożeń

Algorytmy uczenia maszynowego analizują odchylenia w zachowaniu urządzeń, aby wykryć wskaźniki kompromitacji i precyzyjnie zidentyfikować zaawansowane ataki oparte na urządzeniach, aplikacjach i sieci.

Pojedyncza konsola zarządzania

Rozszerzenie widoczności i kontroli nad urządzeniami mobilnymi z tej samej konsoli zarządzającej punktami końcowymi opartymi na systemie operacyjnym, serwerami, kontenerami i wbudowanymi urządzeniami IoT.

McAfee MVISION Mobile

Cechy produktu

icon Bezpieczne umożliwienie BYOD
Bezpieczne umożliwienie BYOD
Pozostaw pracownikom ich własne urządzenia i uwzględnij czynnik ludzki, bez uszczerbku dla doświadczenia użytkownika lub naruszania prywatności.
icon Ochrona w urządzeniu
Ochrona w urządzeniu
McAfee MVISION Mobile zabezpiecza urządzenia z systemami Android i iOS, w tym iPhone'y i iPady.
icon Szczegółowa wiedza kryminalistyczna
Szczegółowa wiedza kryminalistyczna
Zespoły reagowania na incydenty mogą korzystać z dogłębnej analizy zagrożeń w celu analizy i podjęcia działań, aby zapobiec przekształceniu się zagrożonego urządzenia w epidemię.
icon Ochrona przed phishingiem
Ochrona przed phishingiem
Ochrona użytkowników przed phishingiem poprzez wykrywanie szkodliwych linków zawartych w wiadomościach tekstowych, aplikacjach społecznościowych i wiadomościach e-mail.
icon Kontrole zgodności
Kontrole zgodności
Pozwól swoim pracownikom pracować w dowolnym miejscu, czasie i na dowolnym urządzeniu.
icon Integracja z EMM
Integracja z EMM
W przypadku organizacji posiadających więcej niż jedno rozwiązanie do zarządzania mobilnością w przedsiębiorstwie (EMM), McAfee MVISION Mobile integruje się z Twoim środowiskiem.
McAfee mobile security

Kluczowe zalety

Poprzez integrację z platformami zarządzania informacjami i zdarzeniami bezpieczeństwa (SIEM), takimi jak McAfee® Enterprise Security Manager, specjaliści SOC mogą wykorzystać MVISION Mobile do zwiększenia widoczności i możliwości dochodzeniowych na urządzeniach przenośnych, skutecznie niwelując „martwe pole”. MVISION Mobile chroni Twoich pracowników i ich urządzenia w każdym miejscu, od sali obrad po kawiarnie.

Optymalne zabezpieczenia znajdujące się na urządzeniu zapewniają ochronę w czasie rzeczywistym, która wykrywa zagrożenia i chroni przed atakami typu zero-day.

Zabezpieczenie, które alarmuje o zagrożeniach prywatności w aplikacjach, by chronić użytkowników i uświadamiać ich o niebezpieczeństwach związanych z daną aplikacją.

Przydatne informacje dotyczące zagrożenia urządzeń przenośnych, by pomóc Ci w ich lepszym zrozumieniu i szybszej reakcji.

Kontrole zgodności dla urządzeń przenośnych, pozwalające Twoim pracownikom na pracę z dowolnego miejsca, o dowolnej porze i na dowolnym urządzeniu.

Ochrona użytkowników przed phishingiem poprzez wykrywanie szkodliwych linków w wiadomościach tekstowych, aplikacjach mediów społecznościowych oraz e-mailach.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji