Placeholder for Mc AfeeMc Afee
Platinum Partner

McAfee MVISION ePO

Prosty, pojedynczy widok i kontrola z każdego miejsca.

Placeholder for Aerial view city streetsAerial view city streets

McAfee oprogramowanie jako usługa (SaaS) zostało zaprojektowane, by zarządzać McAfee i wspierać zabezpieczenia wbudowane w system operacyjny. MVISION ePO to wyjątkowo prosta i ceniona technologia zarządzania zabezpieczeniami. ePO to rozwiązanie typu SaaS zaprojektowane, aby zarządzać McAfee i wspierać zabezpieczenia wbudowane w system operacyjny, takie jak Windows Defender, bez konieczności tworzenia skomplikowanej infrastruktury na terenie firmy.

Proste i sprawdzone zarządzanie bezpieczeństwem urządzeń

Zarządzanie bezpieczeństwem w chmurze

Pozbądź się konieczności konfigurowania i utrzymywania infrastruktury zarządzania zabezpieczeniami w siedzibie firmy, dzięki czemu możesz skupić się na monitorowaniu punktów końcowych i urządzeń mobilnych.

Egzekwowanie bezpieczeństwa z jednego widoku

Łatwe w obsłudze panele i pulpity nawigacyjne pozwalają ocenić stan bezpieczeństwa. Dzięki podsumowaniom najnowszych informacji o zagrożeniach i ostrzeżeń można być na bieżąco.

Usprawnij operacje, zminimalizuj ryzyko

Zautomatyzowane i proste przepływy pracy zwiększają efektywność operacyjną w zakresie bezpieczeństwa. Opcjonalne zatwierdzanie przepływów pracy wymaga przeglądu polityki lub zadań, zapewniając wyższą jakość wyników.

McAfee MVISION ePO

Cechy produktu

icon Prawdziwie zintegrowana obrona
Prawdziwie zintegrowana obrona
Zmniejsz złożoność dzięki zarządzaniu wspólnymi zasadami zabezpieczeń punktów końcowych i natywnym kontrolom wbudowanym w systemy operacyjne, takie jak Windows Defender.
icon Szybkie łagodzenie skutków i usuwanie szkód
Szybkie łagodzenie skutków i usuwanie szkód
W oparciu o zdarzenie, automatyczne reakcje mogą uruchomić działania, takie jak proste powiadomienia lub środki zaradcze w całym przedsiębiorstwie.
icon Usprawnione bezpieczeństwo i egzekwowanie przepisów
Usprawnione bezpieczeństwo i egzekwowanie przepisów
Zautomatyzowane przepływy pracy szybko identyfikują, zarządzają i reagują na luki w zabezpieczeniach punktów końcowych i zagrożenia w całym przedsiębiorstwie.
icon Zasadnicze zarządzanie ryzykiem
Zasadnicze zarządzanie ryzykiem
Podsumowujący pulpit nawigacyjny dotyczący stanu bezpieczeństwa pomaga w ustalaniu priorytetów, a strona Zasoby bezpieczeństwa oferuje aktualne informacje o zagrożeniach, wiadomości na temat bezpieczeństwa oraz porady.
icon Dodatkowe gwarancje
Dodatkowe gwarancje
Dwuskładnikowe uwierzytelnianie zapewnia, że właściwy użytkownik zarządza zabezpieczeniami. Opcjonalne procesy kontroli zmian w zadaniach administracyjnych zapobiegają niezamierzonym zmianom.
icon Prosta migracja
Prosta migracja
Obecni klienci McAfee ePO mogą użyć MVISION ePO Quick Start, aby uzyskać dostęp do MVISION ePO z przeglądarki w ciągu kilku godzin.
MVISION ePO

Kluczowe zalety

McAfee® MVISION ePolicy Orchestrator® (McAfee MVISION ePO™) eliminuje potrzebę konserwacji infrastruktury bezpieczeństwa w siedzibie firmy, umożliwiając specjalistom skupienie uwagi wyłącznie na bezpieczeństwie. Wystarczy użyć swoich danych uwierzytelniających w celu uzyskania dostępu z poziomu przeglądarki, by zarządzać zabezpieczeniami.

Scentralizowane zarządzanie cieszące się uznaniem w branży

Eliminuje potrzebę skomplikowanej konserwacji platformy bezpieczeństwa znajdującej się w lokalizacji firmy

Kompleksowa platforma zarządzająca produktami McAfee oraz zabezpieczeniami wbudowanymi w system operacyjny, takimi jak Windows Defender

Zautomatyzowane przepływy pracy dla wydajnej administracji

Uproszczona analiza i rozwiązywanie incydentów

Wspólne zarządzanie bezpieczeństwem dla największej na rynku liczby urządzeń

Skalowanie do setki tysięcy urządzeń, z zasięgiem od urządzenia po chmurę

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji