Placeholder for Mc AfeeMc Afee
Platinum Partner

McAfee MVISION Insights

Wyprzedź przeciwnika dzięki pierwszemu tego typu proaktywnemu rozwiązaniu zabezpieczającemu punkty końcowe.

Placeholder for Aerial view city streetsAerial view city streets

Ewolucja i tempo cyberzagrożeń stanowią ciągłe zagrożenie i punkt stresu dla organizacji. Przedsiębiorstwa zareagowały zwiększając budżety na bezpieczeństwo przy jednoczesnym braku specjalistycznej wiedzy w tym zakresie, ale nadal nie są w stanie nadążyć za nowoczesnymi przeciwnikami, którzy stale aktualizują swój arsenał narzędzi, taktyk i technik. Obecne opcje to silosowa inteligencja wymagająca ludzkiej i ręcznej interwencji. Mogą one reagować na bezpośrednie zagrożenia, ale rosnąca liczba i niuanse ataków cybernetycznych zmuszają zespoły ds. bezpieczeństwa do pozornie ciągłego reagowania. Platforma TIP (threat intelligence platform) może oferować duże jezioro danych o zagrożeniach, ale wymaga to ręcznej integracji i cykli analitycznych, co skutkuje ograniczonymi możliwościami działania i naprawy. Zarządzanie podatnościami może doradzać w zakresie istniejących luk i ich dotkliwości, ale oferuje ograniczony wgląd w zagrożenia, pozwalający stwierdzić, w jaki sposób system bezpieczeństwa może lub nie może bronić się przed rzeczywistymi, aktualnymi zagrożeniami.

Rozwiązaniem jest McAfee® MVISION Insights, oferujący dane wywiadowcze w czasie rzeczywistym, które umożliwiają podejmowanie proaktywnych działań. Kompleksowa inteligencja, która została wydestylowana i przeanalizowana przez sztuczną inteligencję i ludzi, może zapewnić priorytety dotyczące zagrożeń i kampanii, które najprawdopodobniej staną się celem Twojej organizacji. MVISION Insights przewiduje dokładnie, w jaki sposób zagrożenie wpłynie na ogólny poziom bezpieczeństwa, jak również dokładnie określa, co należy zrobić, aby zoptymalizować swoje stanowisko bezpieczeństwa.

Proaktywne utwardzanie zmniejsza ryzyko punktów końcowych

Priorytetyzowane zagrożenia

Dzięki globalnej telemetrii z 1 miliarda czujników, które automatycznie śledzą nowe kampanie według geografii i branży, wiesz, czy znajdujesz się na drodze najważniejszych kampanii, które mają dla Ciebie znaczenie.

Ocena predykcyjna

Uzyskaj automatyczną ocenę ryzyka związanego z postawą bezpieczeństwa w odniesieniu do najważniejszych kampanii, aby dokładnie wiedzieć, gdzie występują potencjalne luki w środkach zaradczych.

Proaktywna reakcja

Natychmiastowa reakcja dzięki jedynemu dostępnemu obecnie na rynku rozwiązaniu z zakresu prekryptywnej inteligencji bezpieczeństwa, które umożliwia dostosowanie środków zaradczych jeszcze przed atakiem kampanii.

McAfee MVISION Insights

Cechy produktu

icon Inteligencja w skali
Inteligencja w skali
Napędzane najnowszymi danymi z ponad 1 miliarda czujników, obejmujące swoim zasięgiem wiele ataków.
icon Ranga i przewidywanie zagrożeń
Ranga i przewidywanie zagrożeń
Skoncentruj się na istotnych dla Ciebie informacjach o zagrożeniach punktów końcowych w oparciu o branżę, geografię i lokalną postawę w zakresie bezpieczeństwa.
icon Wyczerpujące informacje o punktach końcowych
Wyczerpujące informacje o punktach końcowych
Potężny wgląd oparty na uczeniu maszynowym waży ryzyko zarówno znanych, jak i nieznanych zagrożeń, aby nie tylko poradzić sobie z atakiem, ale także chronić przed przyszłymi atakami na punkty końcowe.
icon Szczegółowe oceny zagrożeń
Szczegółowe oceny zagrożeń
Dowiedz się o aktywnych kampaniach globalnych, w tym o opisach i wskaźnikach kompromitacji (IoC) od zespołu McAfee Advanced Threat Research pivot do MVISION EDR, aby wzbogacić swoje dochodzenia.
icon Szerokie zrozumienie
Szerokie zrozumienie
Zrozumienie powszechności zagrożeń poza Twoją organizacją oraz wpływu zagrożeń, z jakimi się spotykasz, w tym Twojej zdolności do blokowania i ochrony.
icon Proaktywne zabezpieczenie punktów końcowych
Proaktywne zabezpieczenie punktów końcowych
Oceny stanu bezpieczeństwa punktów końcowych w połączeniu z możliwością podjęcia proaktywnych działań przed atakiem pozwalają na szybkie i łatwe usprawnienie obrony.
MVISION Insights

Kluczowe korzyści

Informacje o zagrożeniach zebrane z miliarda czujników

Proaktywne identyfikowanie projektów zagrożeń spoza obwodu z zaufanego źródła. Nadawanie priorytetu projektom związanym z zagrożeniami w zależności od branży, geografii i stanu zabezpieczeń punktów końcowych przedsiębiorstwa.

Identyfikuj kampanie zagrożeń przed atakiem i ustalaj priorytety poziomu ryzyka z poziomu jednej konsoli

Uzyskaj praktyczne informacje na temat zagrożeń i ich wpływu na bezpieczeństwo punktów końcowych, w tym zalecenia dotyczące środków zaradczych.

Skrócenie średniego czasu do wykrycia i rozwiązania problemu

Usprawnij przepływy pracy, aby przyspieszyć wprowadzanie dodatkowych zabezpieczeń. Ocena aktualnego stanu zabezpieczeń punktów końcowych z uwzględnieniem wymaganych zmian i przyspieszenie czasu reakcji z miesięcy do godzin.
Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji