Placeholder for Skyhigh Security Partner / ResellerSkyhigh Security Partner / Reseller
Platinum Partner

Skyhigh Private Access (ZTNA)

Bezpieczny dostęp do aplikacji w dowolnym czasie i miejscu dzięki Zero Trust.

Placeholder for Aerial view city streetsAerial view city streets
Private Access

Wprowadzenie

Obecna transformacja biznesowa i ekspansja zdalnych pracowników unieważniły koncepcję bezpieczeństwa granic sieci. Wraz z przenoszeniem zasobów korporacyjnych poza granice przedsiębiorstwa do wielu rozproszonych lokalizacji, takich jak chmury publiczne i prywatne centra danych, organizacje stają przed wyzwaniem wdrożenia rozwiązań zabezpieczających, które chronią ich wrażliwe dane, jednocześnie ułatwiając bezproblemowy dostęp z dowolnej zdalnej lokalizacji i urządzenia.

Zero Trust Network Access (ZTNA) egzekwuje granularne, adaptacyjne i kontekstowe zasady zapewniające bezpieczny i bezproblemowy dostęp typu Zero Trust do prywatnych aplikacji działających w chmurach i korporacyjnych centrach danych z dowolnego urządzenia i lokalizacji. Tym kontekstem może być połączenie tożsamości użytkownika, lokalizacji użytkownika lub usługi, pory dnia, rodzaju usługi i stanu zabezpieczeń urządzenia.

Na podstawie oceny tożsamości użytkownika, tożsamości urządzenia i innych czynników kontekstowych ZTNA umożliwia dostęp na zasadzie "najmniejszego uprzywilejowania" do określonych aplikacji, a nie do całej sieci bazowej, każdemu użytkownikowi z ważnymi kluczami logowania, zmniejszając powierzchnię ataku i zapobiegając rozprzestrzenianiu się zagrożeń ze skompromitowanych kont lub urządzeń.

Private Access

Jakie korzyści niesie ZTNA?

icon Mikrosegmentacja sieci
Mikrosegmentacja sieci
ZTNA pozwala organizacjom tworzyć definiowane programowo perymetry i dzielić sieć korporacyjną na wiele mikrosegmentów, zapobiegając bocznemu przemieszczaniu się zagrożeń i zmniejszając powierzchnię ataku w przypadku naruszenia.
icon Zabezpieczanie dostępu do starszych aplikacji
Zabezpieczanie dostępu do starszych aplikacji
ZTNA może rozszerzyć swoje korzyści na starsze aplikacje hostowane w prywatnych centrach danych, ułatwiając bezpieczną łączność i oferując ten sam poziom korzyści w zakresie bezpieczeństwa, co aplikacje internetowe.
icon Uczynienie aplikacji niewidocznymi w Internecie
Uczynienie aplikacji niewidocznymi w Internecie
ZTNA tworzy wirtualną sieć darknet i zapobiega odkrywaniu aplikacji w publicznym Internecie, zabezpieczając organizacje przed ujawnieniem danych w Internecie, złośliwym oprogramowaniem i atakami DDoS.
icon Podniesienie poziomu doświadczenia użytkownika
Podniesienie poziomu doświadczenia użytkownika
ZTNA umożliwia bezpieczny, szybki, nieprzerwany, bezpośredni dostęp do chmury do prywatnych aplikacji, zapewniając spójne doświadczenie użytkownikom zdalnym uzyskującym dostęp zarówno do aplikacji SaaS, jak i prywatnych.
Placeholder for Engineer focused behind laptopEngineer focused behind laptop

Skyhigh Security Private Access to pierwsze w branży świadome danych rozwiązanie Zero Trust Network Access (ZTNA), które zapewnia pełen zakres ochrony danych i zagrożeń, zabezpieczając dostęp do prywatnych aplikacji, z dowolnego miejsca i urządzenia oraz zapobiegając utracie wrażliwych danych dzięki zintegrowanemu zapobieganiu utracie danych.

Private Access

Dlaczego warto zdecydować się na rozwiązanie Private Access od Skyhigh?

Wykorzystuje Hyperscale Service Edge do rozwiązywania problemów z przepustowością, opóźnieniami i wydajnością, zastępując połączenia VPN i MPLS niesamowicie szybką, bezpośrednią łącznością z aplikacjami przy 99,999% czasie pracy.

Rozwiązanie Zero Trust opiera się na zasadzie domyślnej odmowy dostępu do dowolnego zasobu i egzekwuje zasady dostępu do aplikacji uwzględniające tożsamość i kontekst.

Integracja DLP zapewnia pełną kontrolę nad danymi udostępnianymi w ramach prywatnych sesji dostępu z zasadami DLP inline, zapewniając widoczność wrażliwych danych z poziomu jednej konsoli.

Zabezpiecza urządzenia niezarządzane w sposób bezproblemowy poprzez wdrożenie bez agenta, oparte na przeglądarce i sesjach Remote Browser Isolation (RBI) w celu ochrony prywatnych aplikacji przed ryzykownymi i niezarządzanymi urządzeniami.

Egzekwowanie adaptacyjnych zasad kontroli dostępu w oparciu o kontekstowe spostrzeżenia i ciągłą ocenę stanu bezpieczeństwa, w oparciu o wiodącą technologię punktów końcowych.

Wykorzystuje mikrosegmentację sieci i umożliwia dostęp "z najniższym poziomem uprawnień" do autoryzowanych aplikacji. Integruje dynamiczną inteligencję zagrożeń z uczeniem maszynowym i piaskownicą opartą na emulacji.

Skyhigh Private Access to pierwsze w branży świadome danych rozwiązanie Zero Trust Network Access, które umożliwia granularny dostęp "Zero Trust" do prywatnych aplikacji z dowolnego miejsca i urządzenia oraz oferuje zintegrowane funkcje zapobiegania utracie danych (DLP) w celu zabezpieczenia współpracy danych za pośrednictwem ZTNA. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby uzyskać więcej informacji.

Updates

Więcej aktualizacji