Placeholder for Skyhigh Security Partner / ResellerSkyhigh Security Partner / Reseller
Platinum Partner

Skyhigh Security

Zrób kolejny krok, aby zabezpieczyć chmurę w Twojej organizacji.

Placeholder for Aerial view city streetsAerial view city streets

W Skyhigh Security od samego początku działalności koncentrowano się na ochronie danych. Jako McAfee Enterprise wciąż wprowadzano innowacje w zakresie cyberbezpieczeństwa. Obecnie firma kontynuuje swoją działalność pod nazwą Skyhigh Security.

Skyhigh Security zostało stworzone, ponieważ w świecie, w którym dominuje chmura, nadal panuje to samo niezmienione podejście do ochrony danych. Podczas gdy rozwiązania chmurowe obiecują odciążyć dział IT, rozwiązania bezpieczeństwa nie nadążają za tym. Wdrożenie chmury jest proste. Tak samo prosta powinna być ochrona danych.

Skyhigh Security jako jedni z pierwszych dostrzegli potencjał chmury. Widzieli, że ochrona danych osobowych w nowym hybrydowym świecie wymaga zupełnie nowego podejścia. Sprawiają, że zarządzanie siecią i ujednolicanie polityk dotyczących danych jest łatwe do stworzenia i egzekwowania, dzięki pojedynczej konsoli zapewniającej wgląd w całą infrastrukturę. Wychodzą poza dostęp do danych i koncentrują się na ich wykorzystaniu, umożliwiając organizacjom współpracę z dowolnego urządzenia i z dowolnego miejsca bez uszczerbku dla ich bezpieczeństwa.

Skyhigh Security

Rozwiązania

Twoi specjaliści Skyhigh

Nagradzana firma Nomios jest platynowym partnerem Skyhigh Security i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Nomios ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Skyhigh Security postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Skyhigh Security. Oznacza to, że Nomios może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Skyhigh Security oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Updates

Więcej aktualizacji