Placeholder for VM WareVM Ware
Certified Partner

VMware vCloud NFV

Platforma wirtualizacji funkcji sieciowych dla dostawców usług komunikacyjnych.

Placeholder for Aerial view city streetsAerial view city streets

vCloud NFV to w pełni zintegrowana, modułowa, wielodzierżawna platforma wirtualizacji funkcji sieciowych (NFV). Zapewnia funkcje obliczeniowe, pamięci masowej, sieciowe, zarządzania i operacyjne. vCloud NFV pomaga przyspieszyć czas uzyskania przychodu, zautomatyzować cykl życia usługi i uprościć zarządzanie operacyjne. Wszystko to przy jednoczesnym obniżeniu kosztów infrastruktury sieciowej.

VMware

Co zapewnia vCloud NFV?

Architektura sieci dla optymalnej reakcji aplikacji, skali i ciągłości usług z wykorzystaniem gwarancji zasobów, izolacji, monitorowania i naprawiania w zamkniętej pętli. Osiągnięcie wydajności i skalowania płaszczyzny danych z niskimi opóźnieniami dzięki zwiększonej świadomości platformy, zarządzanemu przez NSX wirtualnemu przełącznikowi rozproszonemu w trybie rozszerzonej ścieżki danych oraz DPDK.

Osiągnij potężną odporność sieci, bezproblemową ciągłość aplikacji w chmurze i pełną izolację usług typu multi-tenant. Obniżenie kosztów dzięki skonsolidowanym funkcjom sieciowym i uproszczonemu zarządzaniu. Wdrażanie polityk bezpieczeństwa zarówno wewnątrz, jak i pomiędzy VNF w formie maszyn wirtualnych i kontenerów z wykorzystaniem mikrosegmentacji.

Wdrożenie ciągłej optymalizacji wydajności w oparciu o intencje biznesowe i operacyjne. Poprawa wykorzystania przepustowości dzięki analityce predykcyjnej przepustowości w czasie rzeczywistym i automatycznemu odzyskiwaniu zasobów. 360-stopniowa widoczność sieci dzięki automatycznemu wykrywaniu topologii, konwergentnej widoczności nakładek i warstw oraz wglądowi w sieć w czasie rzeczywistym.

Przyspieszenie wdrożeń NFV w dowolnym miejscu, od centrum danych po chmurę, oddziały i brzegi, z wykorzystaniem otwartych interfejsów API do zarządzania cyklem życia NFV. Ułatwienie tworzenia nowych możliwości generowania przychodów dzięki skali, wydajności i elastyczności usprawnionego wdrażania obciążeń VNF i polityk w hybrydowych środowiskach chmurowych z obsługą maszyn wirtualnych i kontenerów.

Zapewnia natywną sieć i bezpieczeństwo dla skonteneryzowanych obciążeń w ramach aplikacji.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji