Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Oferujemy programy szkoleniowe dotyczące wszystkich rozwiązań w zakresie sieci i bezpieczeństwa w naszej ofercie, dostosowane do indywidualnych potrzeb odbiorców. Nasze praktyczne sesje szkoleniowe mogą stanowić uzupełnienie transferu wiedzy, który jest ważnym elementem naszych projektów wdrożeniowych.

Placeholder for Cybersecurity engineers project desktopCybersecurity engineers project desktop

Inwestycje w rozwój i szkolenia zespołów IT powinny być kluczowym elementem budżetu każdego przedsiębiorstwa, które chce osiągać sukcesy i utrzymywać przewagę nad swoją konkurencją. Inżynierowie sieci i bezpieczeństwa muszą być w stanie nie tylko wykonywać zadania, których realizacja jest oczekiwana na ich obecnym stanowisku pracy, ale także rozwijać umiejętności, które mogą być od nich wymagane na nowych stanowiskach i w związku z nowym zakresem obowiązków. Współczesne środowiska pracy ulegają niemal nieustannym zmianom, w związku z czym konieczne jest zadbanie o doskonałe przeszkolenie pracowników, od których należy wymagać elastyczności i skupienia na przyszłości.

Potrzeby szkoleniowe i rozwojowe są różne dla każdego klienta. Firma Nomios posiada rozległe doświadczenie w opracowywaniu strategii i programów szkoleniowych projektowanych z myślą o indywidualnych potrzebach wszystkich odbiorców. Skuteczność szkolenia opiera się na rozwiązywaniu konkretnych problemów, dzięki czemu zapewnia doskonały zwrot z inwestycji i umożliwia realizację ogólnych celów biznesowych naszych klientów.

Kursy dotyczące sieci i bezpieczeństwa

Szkolenie zaprojektowane z myślą o Twoich potrzebach

  • Oferujemy rzetelne i autentyczne opinie na temat wszystkich dostawców i technologii z naszej oferty. Stworzyliśmy zorganizowane i usystematyzowane podejście do analizy opinii i informacji zwrotnych, dzięki któremu nasi klienci mogą uzyskać jak najlepsze efekty, wykorzystując wszystkie możliwości zintegrowanych rozwiązań.
  • Dostosowujemy kursy do indywidualnych potrzeb, opisujemy konkretne funkcje lub wdrożenia, skupiamy się na wybranych protokołach. Każde przedsiębiorstwo ma swoją własną specyfikę, osiągnęło określony poziom dojrzałości i realizuje swoje własne cele. Skupiamy się na tych czynnikach, by zaoferować każdej firmie szkolenia dostosowane w najwyższym możliwym stopniu do indywidualnych potrzeb.
  • Oferujemy praktyczne doświadczenie z urządzeniami zainstalowanymi w naszym środowisku testowym zgodnie z zasadą, że ćwiczenie czyni mistrza. Współpracujemy z naszymi klientami, aby mogli w pełni wykorzystać możliwości sprzętu w celu optymalizacji jego użycia. Teoria oderwana od praktyki często okazuje się bezużyteczna w środowisku, które wymaga szybkiej reakcji na incydenty.
Placeholder for Leon vbxy Fxlgpj M unsplashLeon vbxy Fxlgpj M unsplash
Rodzaje szkoleń

Oferujemy trzy rodzaje szkoleń

  • Szkolenia produktowe obejmujące większość rozwiązań dostępnych w naszym asortymencie. Szkolenia te obejmują części teoretyczną i praktyczną, a jednocześnie są dostosowane do potrzeb każdego odbiorcy. Ze względu na fakt, że obszar bezpieczeństwa IT jest niezwykle wrażliwy, w naszych kursach szkoleniowych nie uczestniczą przedsiębiorstwa działające w tej samej niszy rynkowej.
  • Szkolenia na temat głównych zasad bezpieczeństwa, najlepszych rozwiązań w tej klasie oraz najlepszych praktyk, które umożliwiają przedsiębiorstwom rozwój swoich zespołów w obszarach, których zakres wykracza poza wiedzę stricte produktową. Sytuacja w światowym cyberbezpieczeństwie ulega nieustannym zmianom, dlatego kluczowe jest śledzenie najnowszych trendów i innowacji, dotyczących zarówno przełomowych rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo, jak i wiedzy na temat środowiska cyberprzestępczego.
  • Szkolenia „Cyber Test Range” – praktyczny kurs szkoleniowy, który umożliwia firmom przygotowanie się do radzenia sobie z coraz bardziej złożonymi i zaawansowanymi cyberatakami. Kurs rozpoczyna się od konfiguracji platformy obejmującej środki bezpieczeństwa i zabezpieczenia wdrożone przez firmę. Po odtworzeniu środowiska zbliżonego do tego, którym dysponuje przedsiębiorstwo, następuje realizacja scenariuszy ataków w celu przetestowania wdrożonych mechanizmów obronnych oraz przeszkolenia pracowników w zakresie wymaganych procesów.
Placeholder for Fran innocenti n Owkd4 Yvd Ug unsplashFran innocenti n Owkd4 Yvd Ug unsplash
Profesjonalne usługi

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji. To może być pierwszy krok do wspaniałej współpracy.

Placeholder for Portrait of french manPortrait of french man
Updates

Aktualności i artykuły na blogu