Placeholder for Arista Networks Partner/ ResellerArista Networks Partner/ Reseller
Elite Partner

Arista Networks

Arista Networks jest liderem w budowie skalowalnych, wysokowydajnych sieci o ultra niskich opóźnieniach dla współczesnych centrów danych i środowisk przetwarzania w chmurze.

Placeholder for Arista header imageArista header image
Dlaczego Arista

Software-driven cloud networking

Arista Networks jest liderem w branży sieci opartych na danych, łączących klienta z chmurą, przeznaczonych dla dużych centrów danych, kampusów i środowisk routingowych. Wielokrotnie nagradzane platformy firmy Arista zapewniają dostępność, sprawność, automatyzację, analitykę i bezpieczeństwo dzięki zaawansowanemu sieciowemu stosowi operacyjnemu.

Świat przenosi się do chmury, aby osiągnąć większą sprawność i oszczędność, podążając za przykładem tytanów chmury, którzy w ciągu ostatniej dekady na nowo zdefiniowali ekonomikę dostarczania aplikacji. Innowacje firmy Arista w dziedzinie sieci w chmurze sprawiają, że jest to możliwe. Nowe nowoczesne aplikacje, takie jak media społecznościowe i big data, nowe architektury, takie jak gęsta wirtualizacja serwerów i IP Storage oraz wymóg mobilnego dostępu do wszystkich aplikacji postawiły ogromne wymagania infrastrukturze sieciowej w centrach danych.

Arista Networks

Rozwiązania

Konwergentna sieć o ultra niskich opóźnieniach

Next Generation Arista 7130 switching

Seria Arista 7130 stanowi kompleksowy zestaw platform do obsługi sieci o ultra niskich opóźnieniach, aplikacji wewnątrzsieciowych i niestandardowego przetwarzania pakietów. Rodzina produktów obejmuje szeroki wybór wydajnego sprzętu, aplikacji sieciowych opartych na FPGA oraz zestawów narzędzi dla programistów.

Pliki do pobrania

Dodatkowe zasoby Arista po angielsku

Innowacyjne sieci w chmurze

Korzyści wynikające z zastosowania rozwiązań Arista

Firma Arista wprowadziła dwie główne innowacje na rynku szybkich przełączników dla centrów danych. Główną innowacją było stworzenie lepszego sieciowego systemu operacyjnego, Arista EOS® (Extensible Operating System), który został zbudowany od podstaw z wykorzystaniem innowacji w rdzeniu. Arista posiada obecnie ponad 10 milionów linii kodu i dziesięć tysięcy osobo-lat zaawansowanej inżynierii oprogramowania systemów rozproszonych w swoim systemie operacyjnym.

Rozszerzalny System Operacyjny (EOS)

System EOS jest otwarty i oparty na standardach; jego nowoczesna architektura zapewnia większą niezawodność i jest w wyjątkowy sposób programowalny na wszystkich poziomach systemu. EOS stanowi idealną platformę dla naszych klientów, umożliwiającą automatyzację przepływu pracy IT przy jednoczesnej integracji z innymi firmami w celu uzyskania najlepszych rozwiązań w sieciach wielu producentów. EOS umożliwia również naszym klientom uzyskanie lepszej widoczności, szybszą izolację i rozwiązywanie problemów oraz lepszą widoczność wydajności sieci w czasie w całej sieci fizycznej i wirtualnej.

Krzem handlowy

Inną kluczową innowacją wprowadzoną przez firmę Arista jest wykorzystanie krzemu handlowego. Dotychczasowe metody polegały na budowaniu zespołów inżynierów zajmujących się układami ASIC, którzy mozolnie wypuszczali na rynek zastrzeżone układy ASIC, ściśle powiązane z zastrzeżonym oprogramowaniem - co powodowało uzależnienie od dostawcy, zwiększało koszt produktu i ograniczało wybór klientów. Eliminacja tych niepotrzebnych współzależności i związanego z nimi uzależnienia od producenta to korzenie ruchu w kierunku sieci definiowanych programowo i podstawa architektury Universal Cloud Network przedstawionej w Software Driven Cloud Networking firmy Arista.

Firma Arista zdecydowała się na wykorzystanie podejścia opartego na krzemie handlowym i oprogramowaniu open-source, co zapewniło większe tempo innowacji w sprzęcie sieciowym. Ponadto, podejście oparte na krzemie handlowym zapewnia najnowocześniejsze platformy o rosnącej przepustowości i gęstości oraz niższych cenach, co jest możliwe dzięki postępowi technologicznemu związanemu z prawem Moore'a.

W szczególności firma Arista jest orędownikiem nieblokującej wydajności sieci, stałej przekrojowej przepustowości dostępnej dzięki zastosowaniu otwartych, opartych na standardach tkanin sieciowych, a także zwiększenia gęstości, wydajności energetycznej i obsługi nowych standardów sieciowych, takich jak VXLAN, bez konieczności hurtowej wymiany inwestycji sieciowych lub przywiązania się do jednego dostawcy przy przyszłych zakupach.

Technologia Merchant Silicon umożliwiła dostarczenie tych nowych możliwości i poprawę stosunku ceny do wydajności na rynek, który wcześniej był ograniczony i limitowany przez starsze podejścia i uzależnienie od dostawcy przez ponad dwie dekady. Arista zbudowała system EOS w sposób umożliwiający obsługę wielu rodzin krzemów handlowych, co pozwala na szybkie i wszechstronne innowacje z korzyścią dla klientów w całym portfolio produktów dla centrów danych, zarówno obecnie, jak i w przyszłości.

Twoi dedykowani eksperci Arista Networks

Nomios jest wielokrotnie nagradzanym Partnerem firmy Arista, posiadającym zaawansowane specjalizacje i wyróżniającym się liczną grupą certyfikowanych inżynierów. Nasi inżynierowie są uznawani przez firmę Arista za ekspertów technicznych i zwolenników rozwiązań Arista. Oznacza to, że możesz liczyć naNomios lub techniczną wiedzę i praktyczne doświadczenie, aby dokładnie ocenić wymagania biznesowe, a także zaprojektować, wdrożyć i zarządzać rozwiązaniem opartym na produktach Arista, które spełni Twoje potrzeby.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji