EPP

Bezpieczeństwo urządzeń końcowych

Zapewniamy ujednolicone podejście do bezpieczeństwa, które umożliwia obrońcom skorelowanie aktywności w związku z zagrożeniami w całej sieci w celu ochrony każdego urządzenia końcowego, czy to stacjonarnego, czy mobilnego.

Placeholder for Architectural hall way led wallArchitectural hall way led wall

Rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa urządzeń końcowych chronią między innymi urządzenia mobilne, komputery stacjonarne, laptopy, a nawet urządzenia medyczne i IoT. Urządzenia końcowe są popularnym wektorem ataków, których celem jest nie tylko narażenie na szwank danego urządzenia, ale także uzyskanie dostępu do sieci i cennych zasobów w jej obrębie.

Endpoint security

Chroń swoją organizację przed złośliwym oprogramowaniem i innymi cyberzagrożeniami

Nasze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa urządzeń końcowych obejmują ciągłe monitorowanie, szybkie wykrywanie oraz integracje architektoniczne. Biorąc pod uwagę, że stopień zaawansowania i częstotliwość zagrożeń stale rośnie, wdrożenie skutecznego rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa urządzeń końcowych staje się ważniejsze niż kiedykolwiek dotąd.

Nowoczesne rozwiązania związane z bezpieczeństwem urządzeń końcowych wykorzystują podejście oparte na chmurze, aby uzyskiwać natychmiastowy dostęp do najnowszych informacji o zagrożeniach bez konieczności ręcznych aktualizacji ze strony administratorów zabezpieczeń. Umożliwia to szybsze i bardziej zautomatyzowane reakcje. Administratorzy nieustannie monitorują wszystkie pliki i aplikacje, które trafiają do sieci. Mają także możliwość skalowania i integracji z istniejącym środowiskiem.

Rozwiązania chmurowe oferują skalowalność i elastyczność. Są także znacznie łatwiejsze w integracji i zarządzaniu. Generują ponadto mniej kosztów ogólnych, ponieważ nie wymagają infrastruktury, a proces instalacji jest szybszy i prostszy.

Placeholder for I Stock 1297805812I Stock 1297805812
Jak możemy ci pomóc?

Nasze podejście do bezpieczeństwa urządzeń końcowych

Pokonaj ransomware za pomocą uczenia maszynowego

Aby być o krok przed szybko zmieniającymi się zagrożeniami, potrzebujesz zabezpieczeń opartych na sztucznej inteligencji, które neutralizują nieznane zagrożenia, zanim te wyrządzą szkody. Analiza w trybie ciągłym zatrzymuje ataki, które prowadzą do zawirusowania, a zawsze aktualne modele uczenia maszynowego monitorują zachowania, aby powstrzymywać nieznane zagrożenia i tzw. ataki "Zero Day", w tym ransomware.

Powstrzymuj zagrożenia natychmiast i w każdym miejscu

Ukierunkowane ataki nigdy nie kończą się na jednej próbie lub punkcie wejścia. Zapobieganie atakom na urządzenia końcowe musi być automatycznie i natychmiastowo koordynowane z zabezpieczeniami sieci, analizą malware i rozwiązaniami w zakresie zarządzania zagrożeniami, aby zagwarantować ochronę. Likwiduje to luki w zabezpieczeniach, zatrzymuje niebezpieczne warianty, blokuje ruchy boczne i kończy proliferację.

Wezwij siły specjalne

Gdy dochodzi do ataku, zespoły bezpieczeństwa muszą działać szybko i skutecznie. Zautomatyzowane poradniki zapewniają podjęcie kroków łagodzących, zapewniając czas na skoordynowanie reakcji. W razie potrzeby zespoły reagowania na incydenty wdrażają szybciej, polują mądrzej, badają głębiej i eliminują całkowicie, dzięki czemu możesz zapobiec szkodom i wrócić do pracy.
Nasz ekosystem

Partnerzy w zakresie bezpieczeństwa urządzeń końcowych

Powiązane rozwiązania

Dostosowane do Twoich potrzeb

Nasza siła leży w elastyczności i skupieniu się na tworzeniu niestandardowych rozwiązań dla naszych klientów. Odkryj, w jakich obszarach możemy wesprzeć Twój zespół IT.

Eksperci ds. bezpieczeństwa

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Zapraszamy na krótką rozmowę lub wideokonferencję. Skontaktuj się z nami – porozmawiamy o wyzwaniach związanych z bezpieczeństwem, którym stawiasz czoła, przyjrzymy się bliżej dostawcom, omówimy też Twoje projekty IT. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Placeholder for Portrait of engineer beard wearing poloPortrait of engineer beard wearing polo
Updates

Aktualności i artykuły na blogu