Placeholder for Pulse SecurePulse Secure
Strategic Business Partner

Pulse Secure

Pulse Secure to teraz Ivanti.

Dowiedz się więcej na temat oferowanych rozwiązań.

Placeholder for Meadows roadsMeadows roads

Przejdź do strony Ivanti.

Rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa dostępu dla zwiększenia produktywności pracowników

Pulse Secure to wiodący dostawca rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa dostępu i bezpieczeństwa mobilnego dla przedsiębiorstw i dostawców usług. Firmy bez względu na branżę i wielkość stosują rozwiązania Pulse Secure, takie jak wirtualna sieć prywatna VPN, kontrola dostępu do sieci czy produkty w zakresie bezpieczeństwa mobilnego, które użytkownikom końcowym gwarantują bezpieczeństwo i ciągłość usług mobilnych. Misją Pulse Secure jest tworzenie otwartych, zintegrowanych rozwiązań systemowych, które zwiększają wydajność przedsiębiorstwa poprzez płynną mobilność.

Pulse Secure

Rozwiązania

Dlaczego warto wybrać Pulse Secure?

Pulse Secure to wiodący dostawca usług opracowanych z myślą o klientach, którzy chcą przyspieszyć, rozszerzyć i zoptymalizować wydajność swojej sieci. Nasze usługi pozwalają maksymalnie zwiększyć sprawność operacyjną, a jednocześnie obniżyć koszty i zminimalizować ryzyko, dzięki czemu Twoja sieć zacznie przynosić korzyści szybciej, niż myślisz. Doskonałość operacyjna jest na wyciągnięcie ręki z produktami Pulse Secure, które zapewniają optymalną pracę sieci i wymagane poziomy wydajności, niezawodności i dostępności.

Twoi specjaliści Pulse Secure

Nagradzana firma Nomios jest partnerem Pulse Secure i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Nomios ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. Pulse Secure postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań Pulse Secure. Oznacza to, że Nomios może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania Pulse Secure oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji