NDR

Network Detection & Response

Network Detection & Response jest obecnie uważane za niezbędne narzędzie do zabezpieczania sieci korporacyjnych.

Placeholder for Roundabout road carsRoundabout road cars
Wprowadzenie

Co to jest wykrywanie i reagowanie w sieci?

NDR (network detection and response) to rozwiązanie, które dodaje kontekst do zagrożeń bezpieczeństwa. Funkcje takie jak analiza ruchu sieciowego oraz inspekcja komunikacji sieciowej w czasie rzeczywistym pozwalają rozwiązaniom NDR na wykrywanie i badanie zagrożeń, anomalnych zachowań i ryzykownej aktywności we wszystkich zakątkach sieci. NDR działa jak wirtualny ekspert kryminalistyczny, który jest w stanie zrozumieć dokładny zakres i specyfikę incydentu lub naruszenia bezpieczeństwa.

Rozwiązania NDR wykorzystują mocne strony i praktycznie nieograniczone możliwości zaawansowanej sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i głębokiego uczenia się w celu zapewnienia predykcyjnej analizy ryzyka. Gdy mamy do czynienia z dużą ilością alarmów o słabym kontekście, NDR jest często lepszym rozwiązaniem niż SIEM.

Rozwiązania te zazwyczaj zapewniają scentralizowaną, opartą na maszynach analizę ruchu sieciowego i rozwiązania do reagowania, w tym wydajne przepływy pracy i automatyzację. Pozycjonowanie w sieci i pomoc ze strony uczenia maszynowego zapewnia pełny wgląd i analizę sieci w celu zidentyfikowania i wyeliminowania w szczególności ruchów bocznych.

  • Zakres: Ruch sieciowy i między urządzeniami
  • Zamierzenia: Widoczność/przejrzystość ruchu sieciowego, wykrywanie znanych i nieznanych zagrożeń oraz ruchów bocznych, ostrzeganie i reagowanie.
  • Metody: Indicator of Attack (IoA), wykrywanie anomalii, zachowania użytkowników, uczenie maszynowe
  • Wyzwania: Zaawansowane ataki i włamania, ataki bez złośliwego oprogramowania
Nasz ekosystem

Nasi partnerzy technologiczni NDR

Powiązane rozwiązania

Dostosowane do Twoich potrzeb

Nasza siła leży w elastyczności i skupieniu się na tworzeniu niestandardowych rozwiązań dla naszych klientów. Odkryj, w jakich obszarach możemy wesprzeć Twój zespół IT.

Eksperci ds. bezpieczeństwa

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Zapraszamy na krótką rozmowę lub wideokonferencję. Skontaktuj się z nami – porozmawiamy o wyzwaniach związanych z bezpieczeństwem, którym stawiasz czoła, przyjrzymy się bliżej dostawcom, omówimy też Twoje projekty IT. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Zadzwoń teraz
Placeholder for Portrait of engineer beard wearing poloPortrait of engineer beard wearing polo
Updates

Aktualności i artykuły na blogu