SWG

Bezpieczna brama sieciowa

Zapewnij bezpieczeństwo internetowe z chmury, chroniąc usługi w chmurze, aplikacje, strony internetowe i dane użytkowników, w dowolnej lokalizacji i na dowolnym urządzeniu.

Placeholder for Truck docking warehouseTruck docking warehouse

Oprócz stosowanych i egzekwowanych zasad firmy dotyczących dopuszczalnego wykorzystania, przed zagrożeniami internetowymi chroni użytkowników także bezpieczna brama sieciowa (SWG). Zamiast łączyć się bezpośrednio ze stroną internetową, użytkownik uzyskuje dostęp do bezpiecznej bramy sieciowej, która przejmuje odpowiedzialność za połączenie użytkownika z żądaną witryną i wykonywanie takich funkcji jak filtrowanie adresów URL, zapewnianie widoczności w sieci, sprawdzanie złośliwych treści i kontrolowanie dostępu do sieci, jak również za inne środki bezpieczeństwa.

Bezpieczne bramy sieciowe umożliwiają firmom:

  • Blokowanie dostępu do nieodpowiednich stron internetowych lub treści na podstawie zasad dopuszczalnego wykorzystania
  • Egzekwowanie zasad bezpieczeństwa, aby gwarantować bezpieczniejszy dostęp do sieci
  • Chronienie danych przed nieautoryzowanym transferem

Niezrównana widoczność. Ochrona danych i eliminowanie zagrożeń w czasie rzeczywistym.

Nasze rozwiązania w zakresie bezpiecznych bram sieciowych zapewniają niezrównaną widoczność oraz ochronę danych i eliminowanie zagrożeń w czasie rzeczywistym w momencie uzyskiwania dostępu do usług w chmurze, stron internetowych i prywatnych aplikacji z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu. Doskonale rozumiemy chmurę i stosujemy podejście skoncentrowane na danych. Zapewnia to zespołom ds. bezpieczeństwa odpowiednią równowagę między ochroną i szybkością, która jest im niezbędna, aby zabezpieczyć drogę do cyfrowej transformacji.

Placeholder for Security experts for MDR servicesSecurity experts for MDR services
Kluczowe cechy I zalety

Zagwarantuj całkowite bezpieczeństwo w chmurze dzięki naszym rozwiązaniom w zakresie bezpiecznych bram sieciowych następnej generacji

icon Widoczność i kontrola
Widoczność i kontrola
Uzyskaj niezrównaną widoczność i kontroluj ruch internetowy, w tym tysiące zarządzanych i niezarządzanych usług oraz aplikacji w chmurze.
icon Wielowarstwowe zabezpieczenia
Wielowarstwowe zabezpieczenia
Zapobiegaj i wykrywaj rozmaite zagrożenia, wykorzystując usługi i aplikacje w chmurze do wieloetapowej dostawy, której brakuje większości zabezpieczeń.
icon Zaawansowana ochrona przed utratą danych (DLP)
Zaawansowana ochrona przed utratą danych (DLP)
Korzystaj z zaawansowanych reguł i zasad w zakresie ochrony przed utratą danych, aby zapobiegać ujawnieniu i wyciekom informacji w usługach w chmurze, aplikacjach i ruchu internetowym.
icon Zaawansowana analiza i raportowanie
Zaawansowana analiza i raportowanie
Zbieraj dane dotyczące aktywności w sieci po stronie użytkownika oraz na odwiedzanych stronach i analizuj je, aby pomóc zespołom ds. bezpieczeństwa skoncentrować się na tym, czego potrzebują do prowadzenia dochodzeń.
icon Bezpośredni dostęp do Internetu
Bezpośredni dostęp do Internetu
Zapewnij zdalnym biurom, a także zdalnym i mobilnym użytkownikom bezpośredni dostęp do Internetu za pomocą tuneli IPsec i GRE.
icon Inspekcja SSL/TLS w skali chmury
Inspekcja SSL/TLS w skali chmury
Korzystaj z elastycznych zasobów chmury na żądanie, aby kontrolować zaszyfrowany ruch, w tym protokół TLS 1.3, natywnie i na dużą skalę.
Nasz ekosystem

Wiodący partnerzy technologiczni w zakresie bezpiecznych bram sieciowych

Powiązane rozwiązania

Bądź o krok do przodu z Nomios

Eksperci ds. bezpieczeństwa

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Zapraszamy na krótką rozmowę lub wideokonferencję. Skontaktuj się z nami – porozmawiamy o wyzwaniach związanych z bezpieczeństwem, którym stawiasz czoła, przyjrzymy się bliżej dostawcom, omówimy też Twoje projekty IT. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Placeholder for Portrait of engineer beard wearing poloPortrait of engineer beard wearing polo
Updates

Aktualności i artykuły na blogu