Placeholder for F5 Networks Partner/ ResellerF5 Networks Partner/ Reseller
Platinum Partner

F5 Networks BIG-IP DNS

Hiperskaluje i zabezpiecza infrastrukturę podczas dużych ilości zapytań i ataków DDoS, zapewniając wysoką dostępność aplikacji.

Placeholder for Thibault mokuenko r Ux URL3l Kq Y unsplashThibault mokuenko r Ux URL3l Kq Y unsplash

Wydajność. Bezpieczeństwo. Dostępność.

Dostarczaj użytkownikom aplikacje, jakich od Ciebie oczekują

Szybkich, bezpiecznych i zawsze dostępnych. W tej kwestii nie ma miejsca na kompromisy. Ale za to istnieje skuteczne rozwiązanie. BIG-IP DNS, który stanowi swego rodzaju pakiet ubezpieczeniowy dla aplikacji.

BIG-IP DNS zwiększa wydajność i dostępność Twoich globalnych aplikacji, odsyłając użytkowników do najbliższego lub najszybszego środowiska fizycznego, wirtualnego czy chmurowego. Platforma dodatkowo zwiększa skalowalność i poziom zabezpieczenia infrastruktury DNS przed atakami DDoS oraz zapewnia ochronę DNSSEC przed atakami typu hijacking.

Szybkość spotyka bezpieczeństwo

BIG-IP DNS jest w stanie przetwarzać do 100 milionów odpowiedzi na sekundę, co pozwala skutecznie zarządzać gwałtownymi skokami ilości zapytań DNS.

Dzięki takim funkcjom jak skalowanie architektur wielordzeniowych, DNS Express oraz integracja z IP Anycast, platforma BIG-IP DNS obsługuje miliony zapytań DNS, chroni Twoją firmę przed atakami DDoS, a użytkownikom gwarantuje dostęp do aplikacji o najwyższej wydajności.

BIG-IP DNS umożliwia również szyfrowanie zapytań w czasie rzeczywistym za pomocą DNSSEC i zabezpieczenie zaporą DNS, co zapewnia ochronę przed atakami i zapobiega złożonym zagrożeniom poprzez blokowanie dostępu do złośliwych domen.

Kompatybilna z infrastrukturą, którą już posiadasz

Usługi BIG-IP DNS są zintegrowane z rozwiązaniami do zarządzania strefą DNS, zwiększają wydajność serwera DNS na brzegu sieci oraz maskują infrastrukturę zaplecza DNS.

To przekłada się na większą produktywność, lepszą konsolidację serwerów, krótsze czasy reakcji oraz skuteczniejszą ochronę rozwiązań do zarządzania serwerem DNS.

Dostępność zawsze i wszędzie

BIG-IP DNS kieruje dystrybucją ruchu w taki sposób, aby gwałtowne zmiany ilości użytkowników aplikacji i sieci w godzinach szczytu, z którymi często nie radzą sobie centra danych, nie stanowiły już problemu.

Platforma może również pełnić rolę pełnego proxy dla aplikacji równoważących obciążenie i serwerów DNS w obrębie różnych architektur na całym świecie. BIG-IP DNS nadaje się do użytku w środowiskach wirtualnych i chmurze hybrydowej dla rozszerzenia usług DNS i globalnej dostępności aplikacji przy zachowaniu możliwości scentralizowanego sterowania wewnątrz centrum danych.

F5 Networks BIG-IP DNS

Cechy

icon Najwyższa wydajność DNS
Najwyższa wydajność DNS
Zarządza odpowiedziami na zapytania z wielordzeniową skalowalnością, obsługując nagłe wzrosty ilości zapytań DNS.
icon Ochrona DNSSEC
Ochrona DNSSEC
Ochrona serwerów LDNS przed zatruwaniem pamięci podręcznej oraz atakami typu man-in-the-middle dzięki DNSSEC działającemu w czasie rzeczywistym.
icon Ciągłe monitorowanie i zautomatyzowane przełączanie awaryjne
Ciągłe monitorowanie i zautomatyzowane przełączanie awaryjne
Zapewnia elastyczność w zakresie przenoszenia ruchu do zapasowego centrum danych i awarii całej witryny lub tylko kontrolę nad dotkniętymi aplikacjami.
icon Usługi firewall DNS
Usługi firewall DNS
Sprawdzanie poprawności zapytań, ograniczanie złośliwej komunikacji, pochłanianie ataków DDoS i wiele innych.
icon Globalne równoważenie obciążenia serwerów
Globalne równoważenie obciążenia serwerów
Globalne równoważenie obciążenia serwerówObsługa wymagań aplikacji w centrach danych i środowiskach chmury przy zachowaniu dostępności aplikacji.
icon Wytyczanie trasy w oparciu o lokalizację
Wytyczanie trasy w oparciu o lokalizację
Przekierowuje klientów do najbliższego centrum danych z geolokalizacyjnym równoważeniem obciążenia, aby zapewnić najlepsze wrażenia użytkownikom.

Twoi specjaliści F5 Networks

Nagradzana firma Nomios jest złotym partnerem F5 Networks i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Nomios ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. F5 Networks postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań F5 Networks. Oznacza to, że Nomios może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania F5 Networks oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji