Placeholder for F5 Networks Partner/ ResellerF5 Networks Partner/ Reseller
Platinum Partner

Platforma BIG-IP firmy F5

Połączenie sprzętu i oprogramowania to load balancer o architekturze full proxy. Umożliwia zarządzanie ruchem danych w sieci.

Placeholder for Thibault mokuenko r Ux URL3l Kq Y unsplashThibault mokuenko r Ux URL3l Kq Y unsplash

Pracujesz w świecie aplikacji

Spraw, by działały szybko i były dostępne i bezpieczne. Platforma BIG-IP stanowi inteligentne rozwinięcie technologii Kontrolera Dostarczania Aplikacji (ADC). Rozwiązania bazujące na BIG-IP to systemy równoważenia obciążenia (load balancer). Ponadto posiadają one architekturę full proxy, a tym samym dają możliwość wglądu, kontrolowania, szyfrowania i odszyfrowywania całego ruchu danych wewnątrz sieci.

Oprogramowanie i sprzęt

Oprogramowanie BIG-IP działa na sprzęcie BIG-IP i VIPRION lub w instancji wirtualnej na serwerze klienta. Sprzęt zapewnia największy poziom skalowalności, podczas gdy instancje wirtualne oferują bardziej wszechstronne możliwości wdrożeniowe.

Produkty BIG-IP dostarczają usługi w zakresie akceleracji, bezpieczeństwa oraz inteligentnego zarządzania ruchem

Platforma BIG-IP sprawia, że sieć działa. Co jest podstawą platformy BIG-IP?
Podstawą całego sprzętu i oprogramowania BIG-IP jest własny system operacyjny firmy F5, TMOS, który zapewnia ujednoliconą inteligencję, elastyczność i programowalność sieci.

Dzięki architekturze płaszczyzny sterowania aplikacjami TMOS zapewnia kontrolę nad usługami akceleracji, bezpieczeństwa i dostępności, których wymagają Twoje aplikacje.

TMOS tworzy wirtualną, ujednoliconą pulę wysoce skalowalnych, odpornych usług wielokrotnego użytku, które mogą dynamicznie dostosowywać się do zmieniających się warunków w centrach danych oraz w infrastrukturze wirtualnej i chmurowej.

Platforma BIG-IP

Rozwiązania

Twoi specjaliści F5 Networks

Nagradzana firma Nomios jest złotym partnerem F5 Networks i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Nomios ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. F5 Networks postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań F5 Networks. Oznacza to, że Nomios może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania F5 Networks oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji