Placeholder for F5 Networks Partner/ ResellerF5 Networks Partner/ Reseller
Platinum Partner

Local Traffic Manager

Jako mózg platformy BIG-IP, to urządzenie inteligentnie zarządza ruchem w sieci, tak że aplikacje zawsze działają szybko, są dostępne i bezpieczne.

Placeholder for Thibault mokuenko r Ux URL3l Kq Y unsplashThibault mokuenko r Ux URL3l Kq Y unsplash

Inteligentne zarządzanie ruchem — z naciskiem na „inteligentne”

Uzyskaj szczegółową kontrolę nad ruchem. BIG-IP Local Traffic Manager (LTM) zapewnia dokładny wgląd w ruch sieciowy Twoich aplikacji i kontrolę nad sposobem jego obsługi. Urządzenie przekształca chaotyczny wolumen ruchu sieciowego w logicznie strukturyzowane strumienie danych, a następnie podejmuje inteligentne decyzje dotyczące zarządzania ruchem, wybierając właściwe miejsce docelowe w oparciu o wydajność serwerów, bezpieczeństwo i dostępność.

Tak, BIG-IP LTM umożliwia zaawansowane równoważenie obciążenia. Ale to dopiero początek.

Full proxy oznacza pełną moc

Jeśli możesz to zobaczyć, możesz to kontrolować. Ponieważ BIG-IP LTM to jest urządzeniem zbudowanym w architekturze full proxy, można nadzorować wchodzący i wychodzący ruch aplikacji, zarządzać nim i generować raporty. Od podstawowego równoważenia obciążenia po złożone decyzje dotyczące zarządzania ruchem oparte na stanie klientów, serwerów czy aplikacji, BIG-IP LTM zapewnia precyzyjną kontrolę nad ruchem aplikacji.

Na przykład jeśli chcesz kierować ruchem w oparciu o żądany adres URL lub logować określone odpowiedzi serwera w systemie sprawozdawczości, LTM BIG-IP ma architektury i narzędzia, których potrzebujesz.

Efektywność operacyjna? Sprawdź to.

BIG-IP LTM może optymalizować prędkość i niezawodność Twoich aplikacji zarówno w warstwie sieci, jak i aplikacji.

Dzięki protokołowi czasu rzeczywistego i decyzjom dotyczącym zarządzania ruchem w oparciu o warunki aplikacji i serwerów, rozbudowanemu zarządzaniu połączeniami oraz odciążaniu obsługi TCP i treści, BIG-IP LTM znacząco skraca czas ładowania strony i zwiększa wygodę użytkownika.

Niezależnie od tego, czy chodzi o negocjowanie ruchu sieci o dużym opóźnieniu, czy o odciążanie milionów połączeń, BIG-IP LTM może poprawić wydajność infrastruktury i aplikacji.

Błyskawiczna obsługa SSL

Zwiększona wydajność i bezpieczeństwo. Wydajność obsługi SSL przez BIG-IP LTM pozwala w ekonomiczny sposób chronić doświadczenia użytkowników end-to-end przez szyfrowanie całego ruchu między klientem i serwerem. Ponadto urządzenie umożliwia skalowanie i pochłanianie potencjalnie paraliżujących ataków DDoS.

Często protokół SSL jest włączany w całej sieci. Jednakże większość urządzeń służących do zapewniania bezpieczeństwa sieci nie została zaprojektowana do wykrywania złośliwego ruchu w warstwach 4-7. Pierwszym problemem jest odseparowanie dobrego i złego ruchu, a następnym podejmowanie działań związanych ze złośliwym ruchem.

BIG-IP LTM obsługuje poziomy inspekcji koniecznych do blokowania złego ruchu i umożliwienia przepuszczania dobrego ruchu.

Skalowanie i szybkość zsynchronizowane z Twoją siecią

Przepustowość bez bagażu

Dzięki BIG-IP LTM otrzymujesz wyrafinowany system równoważenia obciążenia klasy korporacyjnej. Uzyskujesz także precyzyjną kontrolę warstwy 7, możliwości akceleracji i odciążania obsługi SSL oraz technologię ScaleN zapewniającą skalowanie na żądanie.

Jeśli chodzi o prędkość, wysoce zoptymalizowany stos TCP/IP, TCP Express, łączy techniki i ulepszenia TCP/IP z najnowszych dokumentów RFC z rozszerzeniami, które opracowaliśmy, aby zminimalizować skutki zatorów, utraty pakietów oraz ich odzyskiwania.

W istocie, niezależne narzędzia testujące i doświadczenia klientów pokazują, że TCP Express zapewnia nawet 2 razy większą wydajność dla użytkowników i 4-krotny wzrost przepustowości pasma, a wszystko to bez żadnych zmian w parametrach serwerów, aplikacji lub komputerach klienckich.

Placeholder for Engineeroover shoulder laptopEngineeroover shoulder laptop

Programowalność staje się osobista

Dostosuj się do zmian, które stanowią wyzwanie dla Twojej sieci

BIG-IP LTM jest programowalny, dzięki czemu można wykorzystać widoczność i kontrolę, którą zapewnia, i natychmiast wykonywać na nim działanie za pomocą iRules, języka skryptowego sterowanego zdarzeniami firmy F5. Od zwalczania ataków typu zero-day po klonowanie konkretnych żądań aplikacji lub obsługę niestandardowych protokołów aplikacyjnych, iRules pozwala dostosować się do wyzwań związanych z dostarczaniem aplikacji w centrum danych, infrastrukturze wirtualnej i w chmurze.

Wdrażaj szybciej i usprawniaj operacje za pomocą iApps, zestawu funkcji, które umożliwiają wykorzystanie usług aplikacji do zarządzania zamiast poszczególnych urządzeń i obiektów. iApps zapewnia większą widoczność i kontrolę nad dostarczaniem aplikacji, dzięki czemu wdrożenie może trwać kilka godzin zamiast kilku tygodni.

Od konfiguracji do integracji, poznaj technologie F5, które Ci to umożliwią.

Placeholder for Developer screen coding portrait modeDeveloper screen coding portrait mode
Local Traffic Manager

Cechy

icon Akceleracja protokołu SSL
Akceleracja protokołu SSL
Odciąża serwery centrów danych, przejmując funkcje SSL, i zwalnia zasoby w celu poprawy wydajności aplikacji.
icon Pełna elastyczność
Pełna elastyczność
Umożliwia tworzenie klastrów, wirtualizację i skalowanie na żądanie. ScaleN oferuje wiele modeli skalowalności i konsolidacji, które pomagają spełnić określone wymagania biznesowe.
icon Analiza w czasie rzeczywistym
Analiza w czasie rzeczywistym
Możesz w mgnieniu oka sprawdzać czas pracy, czas reakcji i skoki natężenia ruchu. Zaawansowane opcje pozwalają szybko zidentyfikować źródła problemów z wydajnością aplikacji.
icon Silne zabezpieczenia
Silne zabezpieczenia
Wykrywa ataki DDoS i przekierowuje połączenia z krytycznymi serwerami lub całkowicie je odrzuca.
Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji