Placeholder for F5 Networks Partner/ ResellerF5 Networks Partner/ Reseller
Platinum Partner

VIPRION chassis and blades

Application Delivery Controller na żądanie.

Placeholder for Thibault mokuenko r Ux URL3l Kq Y unsplashThibault mokuenko r Ux URL3l Kq Y unsplash

Platforma VIPRION ułatwia skalowanie i adaptację systemów. Moduły kasetowe można dodawać bez zakłócania pracy aplikacji i użytkowników, aby zwiększać moc obliczeniową bez konieczności dokładania urządzeń. Wśród oferowanych stelaży i modułów kasetowych dostępne są opcje zarówno dla przedsiębiorstw, jak i dostawców usług.

Obciążenie sieci rośnie wraz z rozbudową infrastruktury organizacji — od wzrostu liczby użytkowników poprzez konsolidację centrów danych po migracje do chmury i zwiększanie liczby funkcji w aplikacjach. Skalowanie sieci udostępniania aplikacji (ADN) odpowiednio do tych dynamicznie zmieniających się wymagań wiąże się ze wzrostem złożoności i kosztów operacyjnych, co z kolei ogranicza sprawność reagowania na nowe potrzeby i okazje.

Każda platforma F5® VIPRION® stanowi jeden zaawansowany kontroler udostępniania aplikacji (ADC) wyposażony w kasetowe moduły obliczeniowe, które można dodawać lub usuwać bez zakłócania pracy użytkowników i aplikacji. Zamiast dodawać nowe urządzenia i segmentować aplikacje wystarczy zwiększyć moc istniejącej infrastruktury w reakcji na zapotrzebowanie lub nową okazję. Platforma VIPRION daje skalowalność niezbędną do opracowania długoterminowej strategii rozbudowy sieci udostępniania aplikacji.

Placeholder for Viprion overview dsViprion overview ds

Zwiększaj możliwości, nie koszty

Gdy w miarę rozrostu infrastruktury potrzebna będzie większa moc obliczeniowa do przetwarzania ruchu warstwy 4 i 7, obsługi SSL, kompresji i innych funkcji, wystarczy dodać kolejny moduł kasetowy do stelaża VIPRION, a automatycznie dołączy on do przetwarzania ruchu. Niezależnie od tego, ile modułów kasetowych jest w użyciu — jeden, cztery czy osiem — kontroler VIPRION pozostaje pojedynczym urządzeniem o niezmiennych kosztach zarządzania.

Uprość strukturę sieci

Rozwiązanie VIPRION może pomóc w uproszczeniu sieci poprzez przejmowanie zadań części serwerów i konsolidację urządzeń, co przekłada się na mniejsze koszty zarządzania, zasilania, chłodzenia i fizycznej przestrzeni w centrum danych. Dzięki skalowalności i potencjalnie ogromnej wydajności rozwiązania VIPRION można ograniczyć liczbę kontrolerów udostępniania aplikacji niezbędnych do obsługi nawet najbardziej wymagających aplikacji.

VIPRION 4800

Model 4800 umożliwia niezrównaną konsolidację usług kontrolera udostępniania aplikacji w systemach największych na świecie dostawców usług, korporacji i firm internetowych, obsługując maksymalnie 48 instancji vCMP. Dodanie maksymalnie ośmiu modułów kasetowych B4450 pozwala bez zakłócania pracy zwiększać wydajność sterowania RPS w warstwie 7, obsługi ruchu SSL i kompresji oraz ogólną przepustowość. Model 4800 został zaprojektowany od podstaw przez naszych specjalistów, dzięki czemu zapewnia wyjątkową wygodę obsługi, maksymalną wydajność i skalowalność oraz niezawodność wymaganą przez operatorów. Energooszczędność stelaża osiągnięta dzięki zastosowaniu zasilaczy z certyfikatem 80 PLUS Gold przekłada się na niższe koszty energii i chłodzenia.

VIPRION 4480

Model 4480 z certyfikacją NEBS zaprojektowano z myślą o niezawodności na poziomie wymaganym przez operatorów. Jest to pierwsze na rynku urządzenie oferujące porty 40GbE i 100Gbe w obudowie QSFP28, co w połączeniu z obsługą wirtualizacji z wieloma dzierżawcami i możliwością rozbudowy stelaża o maksymalnie cztery moduły kasetowe B4450 umożliwia bezpieczne skalowanie sieci udostępniania aplikacji odpowiednio do potrzeb biznesowych.

Moduł kasetowy VIPRION 4450

Specjalnie zaprojektowany moduł kasetowy VIPRION 4450 jest zgodny ze standardem NEBS i zawiera dwa porty 100GbE oraz sześć portów 40GbE, umożliwiając znaczne zwiększenie wydajności i przepustowości. Jako pierwszy kontroler udostępniania aplikacji w obudowie QSFP28 wyposażony w porty 100GbE model VIPRION 4800 wyróżnia się najmniejszymi wymiarami i najmniejszym poborem mocy ze wszystkich porównywalnych urządzeń 100GbE. Po zainstalowaniu maksymalnej liczby modułów kasetowych VIPRION 4450 stelaż VIPRION 4800 może obsługiwać ponad miliard współbieżnych połączeń i zapewnia ochronę przed atakami DDoS do 1 Tb/s. Każdy moduł 4450 zainstalowany z stelażu VIPRION 4480 lub 4800 znacząco zwiększa wydajność obsługi połączeń SSL i kryptografii krzywych eliptycznych (ECC), przyczyniając się do lepszego utajnienia przekazywania. Dzięki zaawansowanym układom FPGA oraz rozwiązaniom pamięci i wyszukiwania sprzętowego moduł VIPRION 4450 sprawdza się doskonale w wydajnej obsłudze potrzeb związanych z sieciami definiowanymi programowo (SDN) dzięki przejmowaniu zadań obliczeniowych, optymalizacji działania i dużej elastyczności.
*Zgodne ze stelażem VIPRION 4800 i VIPRION 4480.

VIPRION 2400

Oto model szczególnie dobrze nadający się do stopniowej rozbudowy w miarę potrzeb — stelaż 2400 z pełnym zestawem czterech modułów B2250 pozwala na żądanie zwiększać wydajność warstwy aplikacji, komunikacji SSL i kompresji bez zakłócania pracy. Jest to rozwiązanie o największym zagęszczeniu do środowisk z wieloma dzierżawcami, zapewniające prężność i efektywność działania przy dynamicznym skalowaniu instancji wirtualnych kontrolerów udostępniania odpowiednio do zmiennych potrzeb biznesowych. Zastosowanie w modelu 2400 zasilaczy z certyfikacją 80 PLUS Gold pozwala zmniejszać koszty zasilania i chłodzenia.

VIPRION 2200

Model 2200 to stelażowy kontroler udostępniania aplikacji w obudowie 2U umożliwiający rozbudowę wydajności w zależności od potrzeb. Stelaż umożliwia zainstalowanie maksymalnie dwóch modułów kasetowych 2250. Pozwala to efektywnie konsolidować usługi aplikacji i dynamicznie skalować zasoby bez zakłócania pracy.

Moduł kasetowy VIPRION 2250

Specjalnie zaprojektowany moduł kasetowy VIPRION 2250 zawiera cztery porty 40GbE i obsługuje maksymalnie 48 milionów współbieżnych połączeń z przepustowością 80 Gb/s w warstwie 4. Moduł kasetowy 2250 można zainstalować w stelażu VIPRION 2400 lub 2200. Zastosowane w nim zaawansowane układy FPGA, procesory i układy pamięci pozwalają zwiększyć wydajność obsługi połączeń SSL i innych aspektów funkcjonowania korporacyjnych centrów danych, chmur prywatnych i sieci definiowanych programowo. Dla zwiększenia niezawodności dysków i wydajności operacji we/wy zastosowano w module 2250 pamięć masową SSD klasy korporacyjnej. Do obsługi obciążeń dotyczących przede wszystkim warstwy 4, takich jak CGNAT i zarządzanie ruchem sieciowym, użytkownik może wybrać zoptymalizowany profil wydajności, z którym przepustowość zwiększa się prawie dwukrotnie — do 155 Gb/s.
*Zgodne ze stelażem VIPRION 2400 i VIPRION 2200.

Updates

Więcej aktualizacji