Placeholder for F5 Networks Partner/ ResellerF5 Networks Partner/ Reseller
Platinum Partner

Bezpieczeństwo | Rozwiązania dla przedsiębiorstw

Kompleksowe, oparte na ryzyku podejście do ochrony aplikacji i danych, z których korzystają.

Placeholder for Thibault mokuenko r Ux URL3l Kq Y unsplashThibault mokuenko r Ux URL3l Kq Y unsplash

Nie można zabezpieczyć tego, czego nie widać

Chroń bramę danych - i swoją firmę

Aplikacje zasilają przedsiębiorstwa każdej wielkości, od firm rozpoczynających działalność po firmy z listy Fortune 500. To one zarządzają Twoją firmą, za ich pośrednictwem łączą się z nią Twoi klienci, a Twoi pracownicy nie mogą bez nich pracować. Jednak aplikacje, choć mają kluczowe znaczenie, stanowią również zagrożenie dla firmy. Aplikacje i ich dane są głównym celem współczesnych ataków.

Obecnie istnieją miliardy aplikacji internetowych. Wszystkie te aplikacje są wektorami podatności na ataki, a ochrona aplikacji jest utrudniona przez złożoność. Wraz z wszechobecnością Internetu, urządzeń mobilnych i rozwojem Internetu rzeczy (IoT), problemy tylko się nasilają.

F5 security

Rozwiązania

Twoi specjaliści F5 Networks

Nagradzana firma Nomios jest platynowym partnerem F5 Networks i specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań. Zespół Nomios ma w swoich szeregach wielu certyfikowanych inżynierów. F5 Networks postrzega naszych pracowników jako świetnych specjalistów i ambasadorów rozwiązań F5 Networks. Oznacza to, że Nomios może pochwalić się niezbędną wiedzą techniczną i praktycznym doświadczeniem, aby prawidłowo ocenić Twoje wymagania biznesowe oraz tak zaprojektować i wdrożyć rozwiązania F5 Networks oraz tak nimi zarządzać, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.

Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji