Placeholder for F5 Networks Partner/ ResellerF5 Networks Partner/ Reseller
Platinum Partner

F5 BIG-IP Secure Web Gateway Services SWGS

Zapewnia widoczność i kontrolę nad ruchem przychodzącym i wychodzącym.

Placeholder for Thibault mokuenko r Ux URL3l Kq Y unsplashThibault mokuenko r Ux URL3l Kq Y unsplash

Zrównoważenie dostępu do sieci z bezpieczeństwem

Żyjemy w świecie online, ale niekontrolowany, ogólnofirmowy dostęp do sieci naraża sieć i aplikacje na niezliczone zagrożenia. Usługi Secure Web Gateway Services zapewniają Twojemu zespołowi łączność bez narażania sieci, aplikacji lub danych na ryzyko.

Działa w obie strony

Usługi Secure Web Gateway Services weryfikują integralność punktów końcowych przed i po połączeniu się użytkowników z siecią. Jest to jedyna brama dostępu do sieci, która chroni przed złośliwym oprogramowaniem zarówno przychodzącym, jak i wychodzącym.

Weź to, co dobre, zostaw to, co złe

Dzięki zaawansowanej kategoryzacji adresów URL i filtrom można zezwalać, blokować lub potwierdzać i kontynuować dostęp do witryn i aplikacji, indywidualnie dla każdego użytkownika. Zapewnia to bezpieczeństwo bez uszczerbku dla wydajności pracowników.

Szczegóły są w danych

Zbieraj dane uwzględniające treść i kontekst, a następnie przetwarzaj je za pomocą wydajnych narzędzi do analizy złośliwego oprogramowania, aby wykryć wzorce wskazujące na złożone wektory ataku, takie jak zaawansowane trwałe zagrożenia (APT).

Bezpieczeństwo w czasie rzeczywistym

Podłącz się do opartego na chmurze systemu analizy zagrożeń, który monitoruje zawartość stron internetowych i mediów społecznościowych. Przetwarzając do pięciu miliardów żądań treści dziennie, analizuje on znaczną ilość bieżących danych, aby proaktywnie przewidywać, lokalizować i identyfikować najnowsze zagrożenia.

Secure Web Gateway Services

Cechy

icon Widoczność
Widoczność
Zobacz, kto odwiedza jakie witryny i włącz politykę bezpieczeństwa sieciowego opartą na użytkownikach dzięki śledzeniu tożsamości użytkowników.
icon Wygoda
Wygoda
Monitoruj i kontroluj działania użytkowników w sieci poza siedzibą firmy lub w chmurze za pomocą pojedynczego widoku zarządzania.
icon Raportowanie
Raportowanie
Za pomocą aplikacji Splunk App można uzyskać dostęp do zbiorczych raportów graficznych dotyczących najważniejszych użytkowników, kategorii stron internetowych i innych.
icon Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Wykrywaj zagrożenia osadzone na stronach internetowych przy użyciu różnych technik obrony.
icon Śledzenie
Śledzenie
Log web activity in forensic detail and publish it to leading security information and event management (SIEM) solutions.
Skontaktuj się z nami już dziś

Potrzebujesz konsultacji eksperta?

Szukasz szczegółów dotyczących cen, informacji technicznych, pomocy technicznej lub niestandardowej wyceny? Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pomocy.

Placeholder for Portrait of nomios employee2Portrait of nomios employee2
Updates

Więcej aktualizacji